Kategorie
Ranking
Programy
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 3
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: GSM/PDA

ios (3),
==Torrent==
Kategoria: GSM/PDA » GSM - Gry


Dodał: daroj6
Data dodania:
2016-12-03 10:49:58
Rozmiar: 722.43 MB
Seedów: 6
Peerów: 0
Pobrano: 57 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.atypicalgames.radiationisland

...( Opis )...

Radiation Island to pierwszoosobowa gra survivalowa. Opracowało ją studio Atypical Games, znane z Battle Supremacy oraz serii Sky Gamblers. Jest to produkcja premium, a więc pozbawiona mikropłatności.
Fabuła gry obraca się wokół skutków tajnych projektów naukowych rozwijanych w trakcie II wojny światowej. Armia japońska eksperymentowała z technologią teleportacyjną, ale podczas pierwszego testu bez śladu znikły cztery tropikalne wyspy, wraz z mieszkańcami. My wcielamy się w członka amerykańskiej ekipy badawczej, który podczas odrębnego, ale pokrewnego eksperymentu zostaje w 1943 roku przeniesiony do alternatywnej rzeczywistości, na zaginione japońskie wyspy. Bohater musi przetrwać wystarczająco długo, aby znaleźć drogę powrotną do domu.
Miejsce do którego trafiamy ma postać zawierającej cztery wyspy i spory wycinek oceanu olbrzymiej mapy o otwartej strukturze, zapełn
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: GSM/PDA » GSM - Gry


Dodał: daroj6
Data dodania:
2016-06-12 10:29:29
Rozmiar: 97.05 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 152 razy

Komentarze: 2

...( Info )...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.assassinscreed.identity#

...( Opis )...

Assassin’s Creed: Identity jest mobilnym spin-offem bestsellerowego cyklu gier firmy Ubisoft, których tematem jest odwieczna rywalizacja pomiędzy zakonami Asasynów i Templariuszy. W odróżnieniu od tytułów z głównego nurtu serii, w tym wypadku znacznie większy nacisk położono na elementy RPG. W wersji na platformę Android gra jest płatna, z opcjonalnymi, choć nie wpływającymi na zabawę, mikrotransakcjami.Akcja gry przenosi nas w dobę włoskiego renesansu, a więc w czasy znane graczom m.in. z drugiej pełnoprawnej odsłony serii. W pierwszej udostępnionej w dniu premiery kampanii musimy zmierzyć się z tajemniczą i niebezpieczną organizacją Kruków. Warto jednak podkreślić, że fabuła nie odgrywa większej roli w Assassin’s Creed: Identity, gdyż autorzy skupili się na mechanizmach rozgrywki.W grze przejmujemy kontrolę nad własnoręcznie wykreowanym asasynem, a naszym zada
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: GSM/PDA » Inne


Dodał: topp2p
Data dodania:
2015-04-10 19:30:42
Rozmiar: 7.14 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 2492 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Czym jest KaMap:
KaMap to nawigacja turystyczna i rowerowa oraz mapy turystyczne na telefon lub tablet z Androidem, nawigację samochodową, palmtopa i komputer stacjonarny. KaMap pracuje na większości urządzeń z Androidem, Windows CE (na nawigacjach samochodowych), Windows Mobile, Windows XP, Vista, 7.

Mapy dostępne są w cenie od 20 zł i obejmują większość obszaru Polski. Są to te same mapy, które można kupić w kiosku. Wszystkie mapy są do pobrania w wersji demo i znajdują się w dziale Mapy.

Nawigacja turystyczna i rowerowa KaMap umożliwia wyświetlanie map turystycznych i wskazuje położenie na mapie. Mapy zawierają informacje dotyczące: szlaków, ścieżek leśnych, jezior, gór, lasów, schronisk i inne.

System przeznaczony jest dla: turystów, rowerzystów, żeglarzy, grzybiarzy oraz osób ceniących sobie bezpieczeństwo.

Instalacja polega na skopiowaniu folderu Kamap

Do wyboru:

1. Urządzenie (pamięć naszego użądzenia)
2. Karta pamięci

W razie potrze
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 3
<< Poprzednia      Następna >>
Najlepsze strony Torrentowe Najlepsza Toplista Torrent Torrenty Torrentz forum Pozycjonowanie