Kategorie
Ranking
Programy
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 12
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Edukacja i Nauka (12),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 06:45:06
Rozmiar: 89.09 MB
Seedów: 28
Peerów: 0
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

EndNote, to program do tworzenia bibliografii.

Tworzenie biblioteki
Biblioteka programu EndNote to baza danych składająca się z pozycji bibliograficznych (rekordów). Każdy rekord składa się z pól charakteryzujących daną referencję: autor, tytuł, rok wydania, czasopismo, wydawca, ostatnia aktualizacja itd. Referencje zawarte w bibliotece mogą być grupowane przez użytkownika, np. ze względu na poruszany temat lub autora.

Cite While You Write (CWYW)
Program EndNote współpracuje z najpopularniejszymi edytorami tekstu: MS Word czy Apache Open Office. Dzięki narzędziu CWYW, istnieje możliwość tworzenia bibliografii w trakcie pisania tekstu naukowego. Formatowanie bibliografii odbywa się automatycznie, na podstawie jednego z wybranych stylów. Styl formatowania zależy w głównej mierze od wymagań wydawcy. Narzędzia CWYW dodawane są do edytora tekstu jako dodatkowy pasek/zakładka w interfejsie programu.

Filtry importu
Na stronie internetowej producenta znaleźć można
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-18 18:22:06
Rozmiar: 451.12 MB
Seedów: 25
Peerów: 0
Pobrano: 18 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit (x86) oraz 64bit (x64).

=============

Multilanguage.

AquaSoft Stages to rozbudowany program do tworzenia zaawansowanych prezentacji i demonstracji. Można wykorzystywać w nim zdjęcia, filmy, muzykę i inne multimedia, całość edytować w oparciu o podgląd oraz oś czasu, zaś sam pokaz wzbogacać o elementy interakcji z użytkownikiem i widzem. Aplikacja może okazać się przydatna podczas tworzenia wszelkiego rodzaju szkoleń czy też prezentacji produktów i polecić ją można nie tylko osobom, które szukają alternatywy dla popularnego w tym zakresie PowerPointa – programy są od siebie naprawdę różne i trudno wyłonić jednoznacznego zwycięzcę, choć wydawać się może, że prędzej opisywana właśnie przez nas aplikacja skuteczniej zastąpi narzędzie Microsoftu, niż odwrotnie.

Obsługa programu jest generalnie prosta, choć trzeba przyznać, że w tym wypadku wynika to przede wszystkim z obecnego na starcie polskojęzycznego interfejsu. Gdyby nie to, me
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-17 07:58:39
Rozmiar: 272.23 MB
Seedów: 78
Peerów: 0
Pobrano: 9 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Camtasia Studio to bardzo rozbudowane narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji i demonstracji szkoleniowych.

Program umożliwia przechwytywanie zawartości tego co dzieje się na pulpicie komputera lub jego części do pliku wideo. Przechwycony materiał możemy następnie dowolnie edytować, wzbogacać podpowiedzi w tzw. dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Tak przygotowany materiał może być z łatwością opublikowany w wielu formatach: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE).

Na tle konkurencji program wyróżnia się rozbudowanym edytorem wideo, który pozwala np. "odchylić" klip od jednej z osi, co w efekcie końcowym da wrażenie efektu 3D. Oprócz tego posiada możliwość pracy z wieloma ścieżkami wideo oraz audio, efekty przejść i bardzo rozbudowaną bibliotekę z gotowymi tłami, grafikami czy animacjami. Użytkownicy dostają też do dyspozycji kilka utworów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-01 13:25:26
Rozmiar: 3.19 GB
Seedów: 114
Peerów: 25
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Mathematica to ponad 20 lat pracy nad stworzeniem najlepszego na świecie specjalistycznego środowiska matematycznego. Wszechstronność tego programu czyni go użytecznym przy wykonywaniu zarówno prostych rachunków na uczelni jak i skomplikowanych rachunków na większą skalę, przy programowaniu oraz przy prezentacji danych liczbowych. Mathematica znajdzie swoje miejsce na komputerze studenta i laureata Nagrody Nobla.

Mathematica doskonale integruje silnik wykonujący obliczenia numeryczne i symboliczne, silnik graficzny, język programowania, dokumentację i możliwość publikacji pracy. Dzięki bogactwu funkcji jest nieocenionym narzędziem pracy matematyków, fizyków, biologów, chemików, analityków finansowych, socjologów i wielu innych.

Edycja „for Students” kładzie szczególny nacisk na narzędzia przydatne przy pracach domowych z algebry, fizyki, inżynierii chemicznej, astronomii, ekonomii i innych przedmiotów wymagających analizy danych i obliczeń. Poza pnad dwoma tysią
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: wiesiek21
Data dodania:
2017-04-26 21:55:49
Rozmiar: 496.57 MB
Seedów: 18
Peerów: 0
Pobrano: 262 razy

Komentarze: 0

Super szybka nauka Metodą Emila Krebsa.

...( Opis )...

Metoda Emila Krebsa pozwoli Ci zacząć mówić komunikatywnie w języku obcym już w 10 dni! Zadziw swoimi umiejętnościami znajomych, rodzinę a nawet obcokrajowców! Metoda Krebsa była doskonalona od ponad 40 lat. Każda lekcja była opracowywana naukowo tak, aby materiał pozostał na stałe w Twojej głowie - już po jednym odsłuchaniu. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie i zaczniesz słuchać. Pozwól, aby kurs wykonał całą pracę za Ciebie. Wchłoniesz język, jak gąbka wodę! Bez książek, bez żmudnego powtarzania, bez wysiłku!

Dlaczego nasza metoda jest tak efektywna?

Ewenement metody Krebsa polega na wykształcaniu w mózgu schematów, przez co w późniejszej rozmowie w innym języku używamy ich automatycznie i naturalnie.

Nauka polega na totalnej imersji - zanurzeniu się w języku, otoczeniu się nim. Słuchanie i powtarzanie konkretnych zdań w określonych odstępach czasu przynosi niebywałe efekty. Krebs wykorzystuje tricki pamięci krótkie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-01 06:54:34
Rozmiar: 27.70 MB
Seedów: 102
Peerów: 3
Pobrano: 60 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Icecream Ebook Reader to doskonała propozycja przeglądarki dokumentów zapisanych w popularnych formatach, która kierowana jest głównie do osób czytających na komputerze książki w postaci elektronicznej. Poza funkcjami wpływającymi na wygodę podczas lektury program oferuje również możliwość łatwego katalogowania zbioru e-booków.

W głównym oknie aplikacji znajdziemy spis tytułów znajdujących się w naszej bibliotece. W zestawieniu poza informacjami o autorze i tytule książki znajduje się procentowy postęp w lekturze oraz data jej dodania do biblioteki. Icecream Ebook Reader pozwala tworzyć listy ulubionych pozycji, a także wyświetlać e-booki z podziałem na format, w jakim zostały zapisane. Nie zabrakło również użytecznej funkcji wbudowanej wyszukiwarki, usprawniającej nawigację w bibliotekach z dużą ilością książek, czasopism itp.

Przeglądanie e-booków z użyciem aplikacji przebiega płynnie nawet w przypadku bardziej rozbudowanych pozycji. Program
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2016-11-02 13:53:02
Rozmiar: 203.95 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 139 razy

Komentarze: 1

..::(Info)::..

Rozmiar: 203.2 MB
Hasło: Brak
Zawartość: Instalator, instrukcja, patch/crack
System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10

..::(Opis)::..

Chief Architect Premier to profesjonalne narzędzie do tworzenia projektów architektonicznych – przede wszystkim domów mieszkalnych, ale sprawdzi się też przy projektowaniu mniejszych budynków użytkowych. Program pozwala rysować ściany, drzwi i okna budynków na planach 2D, a na ich podstawie powstaną trójwymiarowe modele, lista materiałów potrzebnych do budowy, dokumentacja techniczna, plan lekkiego szkieletu i plany pięter. W programie można też od razu zaprojektować wystrój wnętrz, podobnie jak w programie Chief Architect Interiors.
Planowanie przestrzeni w programie Chief Architect odbywa się przez umieszczanie obiektów w przestrzeni i podawanie ich wymiarów. W bibliotece można znaleźć asortyment konkretnych producentów, dzięki czemu szczegóły projektu dobrze odwzorowują ostateczny wygląd przestrzeni. Można także tworzyć własne
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: bimbrownik
Data dodania:
2016-10-29 12:41:46
Rozmiar: 288.55 MB
Seedów: 0
Peerów: 1
Pobrano: 114 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

autor: Beata Pawlikowska
rok wydania: 2013
format: mp3+pdf

http://www.empik.com/blondynka-na-jezykach-japonski-pawlikowska-beata,p1080822643,ksiazka-p

"To nie jest zwykły podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy.

„Blondynka na językach” to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki.

Języka obcego można się nauczyć instynktownie – najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Pomoże Ci w tym specjalnie zaprojektowana książka oraz płyta CD. Powodzenia!"

==Warez==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: sebaw83
Data dodania:
2016-09-03 20:10:48
Komentarze: 0

[center]https://img1.rapiduservers.net/files/2016/9/3/05a611bdaba2fee9802fb6f94f3fe6a4.jpg[/center]
...( Dane Techniczne )...
Alibaba Import Business Blueprint: Build Your Import Empire
HDRips | MP4/AVC, ~1296 kb/s | 1280x720 | Duration: 07:19:55 | English: AAC, 60 kb/s (2 ch) | 624 MB
Genre: Business, Job

...( Opis )...
Learn How To Source Products On Alibaba, Create Private Label Brands And Build A Successful E-Commerce Business!
Learn How You Can Private Label Products And Build A Successful E-Commerce Business!

Let me asking you something… how long have you wanted to be your own boss? Can you just…

Imagine the freedom and excitement of waking up every day, and discover that you made money… in your sleep!
Imagine going to lunch with your friends (who still work their day jobs) and casually telling them about your success, and inspiring them to go for their own dreams!
Imagine the respect and admiration you'll gain from your peers when you tell them that you don't bo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: Elviska
Data dodania:
2015-12-01 23:03:34
Rozmiar: 2.56 GB
Seedów: 56
Peerów: 0
Pobrano: 950 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

SITA - Angielski Podstawowy 1 - CD + książka
SITA - Angielski Podstawowy 2 - CD + książka
SITA - Angielski Średni 1 - CD + książka
SITA - Angielski Średni 2 - CD + książka
SITA - Angielski Idiomy 1 - CD + książka
SITA - Angielski Idiomy 2 - CD + książka
SITA - Angielski - Let`s talk business - część 1 - CD + 2 książki
SITA - Angielski - Let`s talk business - część 2 - CD + 2 książki

SPRAWDŹ SWÓJ ANGIELSKI TUTAJ: http://www.cambridgeenglish.org/test-your-english/
*oficjalny test Uniwersytetu w Cambridge wykaże, na jakim poziomie jest Twój angielski

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: topp2p
Data dodania:
2015-12-01 23:03:32
Rozmiar: 376.73 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 128 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

* Be Inspired! Matura 2008 - Język angielski to multimedialny kurs języka angielskiego przygotowujący do zdania egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie ROZSZERZONYM. Forma i treść poszczególnych zadań znajdujących się w programie odpowiada typom ćwiczeń występujących na maturze z języka angielskiego, dzięki czemu program stanowi doskonałe narzędzie kompleksowo przygotowujące do zdania egzaminu maturalnego. Materiał merytoryczny zawarty w kursie zapewnia od 80 do 120 godzin nauki.

Cechy i zawartość programu:

* starannie dobrany i opracowany materiał merytoryczny zebrany w 10 lekcjach tematycznych, wzbogacony licznymi poradami egzaminacyjnymi,
* kilkanaście rodzajów ćwiczeń odpowiadających poszczególnym ćwiczeniom występujących podczas rzeczywistego egzaminu,
* ćwiczenia umożliwiające przyswojenie wybranego słownictwa z poszczególnych dziedzin życia,
* omówienie podstawowych konstrukcji gramatycznych wzbogacone licznymi przykładami i ćwiczeniami
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: Elviska
Data dodania:
2015-12-01 23:00:38
Komentarze: 0

...( Info )...


Listening is a very important skill in the IELTS. In general, you need to have a good listening skill to be able to interact with other people. You have to understand what a person is saying to have a logical and meaningful conversation. In the IELTS listening, candidates are presented with four different tasks which evaluate their skills. To add challenge to the test, the accents used in the listening passages are Australian and British accents. How can one practice for the IELTS listening test? Is it possible to review for it within 15 days?

Przeglądaj
1 - 12
<< Poprzednia      Następna >>
Najlepsze strony Torrentowe Najlepsza Toplista Torrent Torrenty Torrentz forum Pozycjonowanie