Kategorie
Ranking
Programy
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 60 | 61 - 87
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Graficzne (87),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-21 07:34:51
Rozmiar: 363.22 MB
Seedów: 16
Peerów: 9
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

SILKYPIX Developer Studio Pro to narzędzie do przeprowadzania obróbki i edycji plików graficznych zapisanych w formatach RAW, JPEG oraz TIFF. Należy zatem pamiętać o konwresji do tych formatów, gdy dysponujemy innego typu grafikami.

Program oferuje wiele filtrów oraz trybów widoku fotografii jak krajobraz, portret, sepia, zachód słońca. Istnieje możliwość modyfikacji najbardziej podstawowych parametrów jak jasność kontrast, ostrość, redukcja szumów, która odbywa się za pomocą suwaków.

Możemy także dostosowywać efekt szarości, balans bieli, ekspozycję, obracać grafikę czy też edytować kolor skóry. Do dyspozycji oddano ponadto histogram czy moduł do śledzenia historii całej edycji.

-------------

[ENG]

SILKYPIX Developer Studio Pro 8 adds "clarity" that enhances the texture with its own image processing technology. In addition, the correction function such as adding a brush function to the partial correction tool has been enhanced. This product is RAW deve
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-20 09:43:39
Rozmiar: 25.68 MB
Seedów: 60
Peerów: 1
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

BurnInTest firmy PassMark jest narzędziem pozwalającym dokonać przeglądu podzespołów komputera, ich wydajności i stabilności.

Aplikacja ta, choć poinformuje nas jedynie o danych na temat zainstalowanego sprzętu oraz jego wydajności, to jednak końcowe statystyki są nadzwyczaj szczegółowe. Zaraz po uruchomieniu zobaczymy zestawienie podstawowych informacji o systemie i danych na temat urządzeń, m.in. procesora, pamięci, karty graficznej, dysków twardych, dysków optycznych, kart sieciowych oraz portów.

Aby sprawdzić wydajność komputera, aplikacja musi wykonać dłuższy test i sprawdzić stan urządzeń w czasie ich wytężonej pracy. Wybierając standardowy, automatyczny test, musimy być świadomi tego, że narzędzie będzie testowało wszystkie z podzespołów, a to może potrwać dłuższą chwilę, przy czym należało będzie pozostawić komputer w spokoju i pozwolić BurnInTest na pracę. Na koniec otrzymamy dokładne statystyki przedstawiające prędkości, temperatury i wydajności pracy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-20 09:01:01
Rozmiar: 1.32 GB
Seedów: 76
Peerów: 13
Pobrano: 60 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite. Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji.

Trzon pakietu stanowią CorelDRAW - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel CAPTURE - do zrzutów ekranowych i Corel CONNECT - przeglądarka, pozwalająca na oglądanie zdjęć z lokalnego dysku lub sieci w trybie pełnoekranowym. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Wprowadzono też możliwość blokowania paska narzędziowemu - dzięki temu na stałe będzie znajdował się w określonym przez nas miejscu.

Na potrzeby zaawansowanej typografii do Corel Draw Graphics Suite trafiły narzędzia OpenType, które umożliwiają kontekstową i stylistyczną podmianę znaków, stosow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 23:08:29
Rozmiar: 289.11 MB
Seedów: 39
Peerów: 8
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Oficjalna polska wersja - data wydania 19 lipca 2017.

Acronis Disk Director 12 to zaawansowane narzędzie pozwalające przeprowadzać różnorakie operacje na dyskach. Zapewnia obsługę dysków dynamicznych i GPT, tworzenie woluminów na kilku dyskach jednocześnie i wiele innych.

Acronis Disk Director 12 został oparty o wielokrotnie nagradzane technologie Acronis i pozwala na przenoszenie lub łączenie partycji bez utraty danych. Poza przenoszeniem danych mamy również możliwość klonowania dysków, co znacząco przełoży się na oszczędności w czasie, który należałoby przeznaczyć na reinstalację systemu, najważniejszych programów i sterowników.

Tworzenie partycji, nadawanie im oznaczeń, zmiana rozmiaru odbywają się za pośrednictwem niezwykle czytelnej szaty graficznej, która znacząco redukuje popełnienie jakiegoś błędu przez użytkownika mogącego skutkować kolejnymi komplikacjami.

Każdy użytkownik komputera doświadczył utraty danych. Największy problem stanowi skasowanie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 09:40:27
Rozmiar: 7.00 GB
Seedów: 7
Peerów: 12
Pobrano: 22 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

CINEMA 4D to profesjonalny pakiet narzędzi 3D oferujący wszystko, czego można potrzebować do tworzenia najwyższej klasy obrazów 3D – od filmów i spotów telewizyjnych, poprzez zastosowania w dziedzinie architektury, gier, multimediów, design oraz inżynierii. Tworzony przez ponad dwadzieścia lat program oferuje fascynującą jakość obrazu oraz intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs, który łączy profesjonalizm oraz artyzm na wszystkich poziomach zaawansowania. CINEMA 4D oferuje szybkość i produktywność, wykorzystując ostatnie osiągnięcia w technologii komputerowej. Program oferuje różne konfiguracje dopasowane do indywidualnych potrzeb różnych segmentów rynku 3D.

Cinema 4D Studio R18 to proste w obsłudze profesjonalne narzędzie zawierające wszystkie niezbędne moduły do szybkiego oraz łatwego tworzenia obrazów i modeli 3D, animacji czy imponujących wizualizacji projektów. Dzięki zaawansowanym narzędziom do modelowania oraz możliwości importowania modeli
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 06:45:06
Rozmiar: 89.09 MB
Seedów: 28
Peerów: 0
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

EndNote, to program do tworzenia bibliografii.

Tworzenie biblioteki
Biblioteka programu EndNote to baza danych składająca się z pozycji bibliograficznych (rekordów). Każdy rekord składa się z pól charakteryzujących daną referencję: autor, tytuł, rok wydania, czasopismo, wydawca, ostatnia aktualizacja itd. Referencje zawarte w bibliotece mogą być grupowane przez użytkownika, np. ze względu na poruszany temat lub autora.

Cite While You Write (CWYW)
Program EndNote współpracuje z najpopularniejszymi edytorami tekstu: MS Word czy Apache Open Office. Dzięki narzędziu CWYW, istnieje możliwość tworzenia bibliografii w trakcie pisania tekstu naukowego. Formatowanie bibliografii odbywa się automatycznie, na podstawie jednego z wybranych stylów. Styl formatowania zależy w głównej mierze od wymagań wydawcy. Narzędzia CWYW dodawane są do edytora tekstu jako dodatkowy pasek/zakładka w interfejsie programu.

Filtry importu
Na stronie internetowej producenta znaleźć można
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-17 21:56:08
Rozmiar: 15.79 MB
Seedów: 40
Peerów: 2
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Glary Utilities to kompleksowe oprogramowanie składające się z różnych modułów i narzędzi przeznaczonych do naprawy, konserwacji i optymalizacji systemu.

Za jego pomocą zwiększymy wydajność pracy systemu operacyjnego, oczyścimy komputer ze zbędnych śmieci i niepotrzebnych plików, rozwiążemy problemy z wyskakującymi błędami technicznymi i innymi usterkami, a także zabezpieczymy prywatność użytkownika – zacierając wszelkie ślady aktywności na komputerze.

Glary Utilities został wyposażony w specjalny moduł, za pomocą którego przeprowadzimy błyskawiczną konserwację najważniejszych elementów systemu operacyjnego – z możliwością dostosowania różnych ustawień konfiguracyjnych. Korzystając z tego modułu oczyścimy rejestr systemowy, naprawimy skróty, usuniemy spyware, naprawimy dysk, usuniemy pliki tymczasowe oraz wszelkie ślady aktywności użytkownika.

Pozostałe narzędzia w programie umożliwiają:
- tworzenie i przywracanie kopii zapasowej,
- usuwan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-14 06:16:31
Rozmiar: 704.40 MB
Seedów: 14
Peerów: 14
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit (x86) oraz 64bit (x64).

=============

Multilanguage.

Programu do symulacji tkanin. Z jego pomocą ubierzecie swoje modele szybko i przyjemnie.

Program zyskał sobie popularność w studiach zajmujących się produkcją gier komputerowych (m.in. EA Konami). W przykładach zastosowania możemy znaleźć również kinowe produkcje filmowe (The Hobbit, The Adventures of Tin Tin) stworzone m.in. przez studio Weta Digital.

-------------

[ENG]

Marvelous Designer is a powerful dynamic 3D clothing software that is used for creating virtual fashion for making clothes, as well as for dressing 3D characters for video games, movies, and animations. Marvelous Designer is an advanced 3D modeling software that specifically designed for creating 3D Cloth model, simulation and animation. Marvelous Designer is an advanced pattern-based approach for pattern creation and editing. The program allows digital artists and fashion designers to model dynamic
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-11 18:30:09
Rozmiar: 431.95 MB
Seedów: 92
Peerów: 1
Pobrano: 39 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Programy z rodziny Sony Creative Software zmieniły właściciela. Znane i lubiane narzędzia do montażu filmów z rodziny Sony Vegas przeszły do rąk niemieckiej firmy MAGIX.

Vegas Pro (znany wcześniej pod nazwą Sony Vegas Pro) to program do profesjonalnej postprodukcji filmów o zaawansowanych możliwościach. Za pomocą tej aplikacji będzie można tworzyć i edytować materiałów wideo o standardowej (SD) i wysokiej rozdzielczości (HD i Full HD). Istnieje również możliwość pracy przy filmach dwu- (2D) i trójwymiarowych (3D). Vegas Pro oferuje także możliwość tworzenia filmów w rozdzielczości 4K, czyli 4096x3112. Rozbudowane możliwości programu Vegas Pro docenią zarówno wideo amatorzy, jak i profesjonaliści.

Funkcje programu Vegas Pro:

Vegas Pro wyposażony został w rozbudowany edytor wideo i moduł do miksowania muzyki 5.1 oraz authoringu DVD i Blu-ray. Na uwagę zasługują niezwykle rozbudowane narzędzia do edycji ścieżki dźwiękowej. Większość operacji w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-06-20 08:00:45
Rozmiar: 6.10 GB
Seedów: 257
Peerów: 79
Pobrano: 50 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Autodesk AutoCAD Civil 3D 2018.0.2 (x64) FULL [TechTools]

AutoCAD Civil 3D is the software of choice for anyone who is active in civil engineering. For each phase of a project is within AutoCAD Civil 3D to find a suitable job. Whether it is about the process of surveying inwinningen or the design of roads, sewers, embankments and other volume objects (wells, dykes etc.), AutoCAD Civil 3D provides the right features to make this happen.

AutoCAD Civil 3D is a comprehensive solution within the civil sector, where both a software design and documentation, 2D and 3D data and powerful tools for BIM in processes are.

AutoCAD Civil 3D provides the functionality of both AutoCAD and AutoCAD Map3D and complements this with intelligent and dynamic models, an object oriented environment and functionalities, and reporting and presentation tools for civil draftsman or designer.
Why would you buy Civil 3D?

Dynamic model: By working in AutoCAD Civil 3D with an object ori
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-06-13 19:55:33
Rozmiar: 220.02 MB
Seedów: 43
Peerów: 5
Pobrano: 97 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

============

Multilanguage.

Pop Art Studio Batch Edition jest jednym z najbardziej wszechstronnych programów graficznych z wygodnym narzędziem do edycji zdjęć dla wszystkich popularnych formatów graficznych.

Pop Art Studio to potężne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do edycji grafiki, które zapewnia pokaźną ilość narzędzi, filtrów, możliwość dostosowywania kolorów oraz zaawansowane możliwości tworzenia warstw w celu tworzenia złożonych kompozycji.

Program ma dobrze zorganizowany i intuicyjny interfejs. Obsługuje format JPG, PNG, BMP, GIF, TIFF i PSD. Istnieje wiele opcji menu i oczywiście pasków narzędzi (skrótów) do kadrowania, zmiany rozmiaru, retuszowania, pracy z warstwami i tak dalej.

Pop Art Studio zawiera wiele efektów w stylu Andiego Warhola, czy Roya Lichtensteina. .

---------------------

[ENG]

Pop Art Studio Batch Edition is one of the most versatile graphics program with a convenient too
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-27 10:06:09
Rozmiar: 2.43 GB
Seedów: 143
Peerów: 20
Pobrano: 173 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Pinnacle Studio Ultimate 20 to najbardziej rozbudowana wersja komercyjnego programu do rozbudowanego montażu materiałów wideo.

Do najważniejszych funkcji edytora zaliczyć należy przede wszystkim szybkość działania, łatwość obsługi dzięki funkcji przeciągania i upuszczania klipów, zdjęć, tytułów, efektów i muzyki na linię czasu, podgląd przygotowywanego filmu w czasie rzeczywistym za pomocą okna odtwarzacza lub w trybie pełnoekranowym, funkcję automatycznego tworzenia muzyki do długości filmu oraz bazę ponad 2000 2D/3D efektów, przejść i innych materiałów, w tym profesjonalnych efektów firmy Red Giant stosowanych w wielu kasowych produkcjach hollywoodzkich (m. in. Star Wars, Piraci z Karaibów, Avatar).

Do aplikacji Pinnacle Studio Ultimate producent dołączył pakiety efektów Hollywood FX Volumes 1–3, Creative Pack Vol. 1 oraz Pinnacle Premium Pack Vol. 2 poszerzające możliwości edytora. Oferują one m. in. kilkadziesiąt szablonów menu DVD, tytułów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-26 20:26:55
Rozmiar: 16.33 MB
Seedów: 53
Peerów: 6
Pobrano: 73 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Bandicam to popularna aplikacja do przechwytywania wszystkiego co się dzieje na pulpicie. Za pomocą tego narzędzia możemy też tworzyć zrzuty ekranu oraz nagrywać filmy z uruchomionych gier lub innych aplikacji 3D. Bandicam stanowi godną konkurencję dla najpopularniejszego programu Fraps.

Program podczas nagrywania sekwencji wideo korzysta z biblioteki DirectX i OpenGL oraz potrafi przechwytywać obraz w maksymalnej rozdzielczości 2560x1600. Warto dodać, że Bandicam nagrywa i zapisuje wideo zachowując wysoką jakość kompresji, a także charakteryzuje się szybkością działania podczas przechwytywania obrazu z pulpitu lub gier.

W aplikacji Bandicam znajdziemy mnóstwo przydatnych funkcji, za pomocą których skonfigurujemy dźwięk i odpowiedni format wideo. Bez problemów ustawimy jakość nagrywanego filmu, a także jego dokładną ilość klatek na sekundę, wartość bitrate oraz rozdzielczość. Program obsługuje różne kodeki, w tym między innymi XVID i MPEG.

B
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-25 07:54:43
Rozmiar: 45.20 MB
Seedów: 74
Peerów: 0
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

PicturesToExe to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające tworzenie ciekawych pokazów slajdów na bazie kolekcji zdjęć oraz materiałów wideo. Dodatkowo użytkownik może wzbogacić swoje projekty o podkład dźwiękowy.

Aplikacja daje możliwość pracy w trybie uproszczonym oraz z wykorzystaniem osi czasu. W obu przypadkach praca nad pokazem slajdów opiera się na wczytaniu poszczególnych jego elementów oraz ustaleniu ich kolejności i czasu wyświetlania. Do naszej dyspozycji oddano szereg efektów możliwych do zastosowania na poszczególnych slajdach lub podczas przejść pomiędzy nimi. W programie nie zabrakło również prostego edytora graficznego, przydatnego podczas wyostrzania fotografii, nakładania na nie ramek, obracania o zadany kąt czy też nakładania efektu przezroczystości.

PicturesToExe jako pliki wejściowe wykorzystać może obrazy JPEG, GIF, PNG, BMP, materiały wideo AVI, MOV, MPG, MP4, FLV, DIVX, XVID, WMV oraz dźwięki MP3, WAV, OGG,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-25 06:45:44
Rozmiar: 13.31 MB
Seedów: 168
Peerów: 18
Pobrano: 192 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Driver Talent (wcześniej znany pod nazwą DriveTheLife) to program do automatycznego wyszukiwania nowych wersji sterowników sprzętowych komputera i ich aktualizacji. Jest ciekawą propozycją dla wszystkich osób szukających "pomocnika", który zadba o aktualność oprogramowania sprzętowego na ich komputerach, a jednocześnie niemal nie będzie wymagać ich wkładu w cały proces instalacji. Aplikacja cechuje się nowoczesnym interfejsem, którego prostota jest zaletą nie tylko ze względu na tego typu trend w obecnym projektowaniu wyglądu programów, ale również z uwagi na grupę docelową jego odbiorców, którą będą najprawdopodobniej w głównej mierze osoby mniej doświadczone i średnio zaangażowane w samodzielne kontrolowanie pracy komputera. A w takim przypadku, jak wiadomo, namiar dostępnych funkcji i przycisków mógłby tylko dezorientować.

Co istotne, aplikacja skupia się nie tylko na aktualizacji istniejących już sterowników, ale dba także o brakujące pozycje
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-18 17:15:14
Rozmiar: 24.80 MB
Seedów: 102
Peerów: 0
Pobrano: 155 razy

Komentarze: 1

...( Opis )...

Multilanguage.

PhotoZoom Pro to potężne narzędzie graficzne, służące do powiększania (oraz pomniejszania) zdjęć cyfrowych bez jednoczesnej utraty ich jakości. Zawiera ono szereg bardzo złożonych mechanizmów, które pozwalają sprawnie modyfikować fotografie (nawet do rozmiaru 1x1 miliona pikseli) oraz usuwać ich różnego rodzaju niedoskonałości - szumy, artefakty itp.

Program bazuje na stworzonej i opatentowanej przez jego twórców zaawansowanej technologii S-Spline Max, która daje nam możliwość kilkuset-krotnego powiększenia obrazu zachowując jednocześnie wyrazistość krawędzi, ostrość i szczegółowość. Jak zapewniają autorzy, aplikacja doskonale radzi sobie również z zaszumionymi fotografiami, a wbudowane filtry umożliwiają usunięcie widocznych na zdjęciu zakłóceń i artefaktów.

Obsługa PhotoZoom Pro jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Narzędzie oferuje zestaw predefiniowanych profili z ustawieniami, które posł
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-17 22:55:47
Rozmiar: 1.17 GB
Seedów: 30
Peerów: 5
Pobrano: 54 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

CyberLink PowerDirector 15 jest najnowszą odsłoną popularnego oprogramowania do nieliniowej edycji wideo. Aplikacja pozwala w nieliniowy sposób przeprowadzić montaż filmów. CyberLink PowerDirector 15 został wyposażony w dużą liczbę zaawansowanych narzędzi oraz funkcji podczas edycji wideo. Wszystkie operacje przeprowadzamy na specjalnej osi czasu. Podczas przygotowywania materiałów filmowych będzie można wycinać niepotrzebne sceny wideo, nakładać efekty, filtry graficzne i przejścia, zmieniać ścieżkę dźwiękową oraz dodawać napisy początkowe i końcowe. Gotowy projekt wideo w CyberLink PowerDirector 15 zapiszemy w pliku wynikowym, nagramy na płycie CD, DVD i Blu-ray, a także szybko udostępnimy w serwisach społecznościowych (YouTube, Facebook i Vimeo).

Program obsługuje następujące wejściowe i wyjściowe formaty filmowe, dźwiękowe oraz graficzne:

  Audio: AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, WAVE, MPEG-1 Layer III, FLAC, OGG, MP3, MP4, WA
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-15 11:44:36
Rozmiar: 1.18 GB
Seedów: 24
Peerów: 9
Pobrano: 77 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Firma Corel, znana z konkurencyjnego dla Photoshopa oprogramowania PaintShop Pro, wydaje nową wersję produktu oznaczoną symbolem X9. Nowa edycja programu została wzbogacona o kilka dodatkowych narzędzi, takich jak nowy kreator gradientów, który umożliwiać ma pobieranie próbek kolorów z głównej palety i osadzanie ich wprost w kreatorze, w którym możemy tworzyć interaktywne węzły kolorystyczne.

Kolejnymi nowościami, które możemy odnaleźć w nowym wydaniu produktu Corela to szablony, które mają umożliwić szybsze wykonywanie projektów wizytówek, broszur czy kolaży fotograficznych a także funkcja robienia zrzutów ekranu, które możemy edytować "w locie" i dodawać adnotacje, co ma przydać się twórcom różnego rodzaju tutoriali. PaintShop Pro ma także pozwalać na eksportowanie historii edycji naszego projektu a także wspierać rysik Windows Real Time Stylus - co może przydać się użytkownikom urządzeń typu Microsoft Surface.

PaintShop Pro X9 ukazal się w dwóch wersjach - po
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-07 08:14:01
Rozmiar: 157.78 MB
Seedów: 211
Peerów: 11
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Capture One PRO to jedna z najlepszych alternatyw dla takich produktów jak Adobe Photoshop Lightroom czy Aperture - tworzonego przez deweloperów firmy Apple.

Program (dedykowany głównie profesjonalnym fotografom) stworzony został z myślą o katalogowaniu, edycji i obróbce plików zapisanych w formacie RAW. Wśród wielu funkcji oferowanych przez Capture One PRO znaleźć można nie tylko dużą liczbę ciekawych efektów, ale również szereg narzędzi umożliwiających podział kolorów na kanały, wyostrzanie zdjęć i uwydatnianie wszelakich detali. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia Skin Tone Enhancer, Focus, Inverted Color Editor Selection oraz Spot Removal Enhanced.

Z ich pomocą bardzo łatwo i szybko zmienimy na zdjęciu odcień skóry, uzyskamy efekt makro, stworzymy zdjęcia monochromatyczne z uwydatnieniem jednego obiektu, a także dokonamy korekty zbędnych obiektów typu piegi, kurz, trądzik itp. Capture One PRO wspiera standardy Exif i IPCT, dobrze współ
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: sw3erjj
Data dodania:
2017-05-05 02:19:41
Rozmiar: 6.47 MB
Seedów: 45
Peerów: 1
Pobrano: 90 razy

Komentarze: 1

...( Info )...

MULTILANGUAGE

Extreme Picture Finder to potężne i wygodne narzędzie przeznaczone do wyszukiwania różnych obrazków z witryn internetowych. Z jego pomocą możemy w prosty sposób wyszukiwać dowolne zdjęcia, tapety i inne obrazki z dowolnej strony internetowej, a następnie ją przeglądać przy użyciu wbudowanej przeglądarki lub zapisać na dysku twardym.
Program oferuje również możliwość wyszukiwania dowolnego zdjęcia lub obrazka, poprzez wpisanie odpowiedniego słowa kluczowego. Ponadto posiada wbudowana bazę danych wszystkich projektów, zawierająca ogromną ilość adresów stron internetowych z posortowanymi obrazkami według kategorii – samochody, dziewczyny, osoby, tapety na pulpit itd.
Extreme Picture Finder oferuje:
- możliwość szybkiego wyszukiwania i przeglądania zdjęć, tapet i różnych obrazków w Internecie,
- pobieranie wyszukanych obrazków na dysk twardy komputera,
- wbudowaną, zaawansowaną wyszukiwarkę wymagającą wpisanie słowa kluczowego,
- dostęp do bazy dany
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: elladajarek
Data dodania:
2017-05-04 18:22:57
Rozmiar: 1.12 GB
Seedów: 15
Peerów: 0
Pobrano: 25 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

AKVIS offers programs for photo editing tools for creative people. All AKVIS software is available as a separate stand-alone program and as an add-on modules for Photoshop and other graphics editors.

Distribution Ingredients:
AKVIS AirBrush 4.0 - allows you to turn a photo into a drawing in the airbrush technique.

AKVIS ArtWork 9.0 - a program to simulate artistic styles. The program includes styles: Oil Painting, Watercolor, Gouache, Comics, Pen & Ink, Linocut, and Pastel.

AKVIS Chameleon 9.0 - allows you to change your appearance, for example, transplanted eyes from one photo to another, put on your skin tattoo or war paint.

AKVIS Charcoal 2.0 - allows you to convert a photo into a drawing made charcoal and chalk.

AKVIS Coloriage 10.5 - program for coloring black and white photos and replacing colors on color images.

AKVIS Decorator 4.0 - allows you to change the surface of the object. When applying the texture stored volume, terrain, bends
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: elladajarek
Data dodania:
2017-05-01 08:44:42
Rozmiar: 2.22 GB
Seedów: 344
Peerów: 26
Pobrano: 213 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.

Create anything you can imagine. Anywhere you are. The worlds best imaging and design app is at the core of almost every creative project. Work across desktop and mobile devices to create and enhance your photographs, web and mobile app designs, 3D artwork, videos and more.


A whole new experience in digital imaging.
See how the latest releases help you quickly turn any idea into incredible work with great new features for web and app design, photography, print and graphic design.

From inspiration to final creation. Faster.


The right assets. Right away.
Creative Cloud Libraries stores all your brushes, images, colors, character styles and othe
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2017-04-27 18:18:32
Rozmiar: 18.75 MB
Seedów: 21
Peerów: 0
Pobrano: 53 razy

Komentarze: 0

..::(Info)::..

* zawartość uploadu: Setup + Serial
* System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
* wersje językowe: Multilingual | ENG

..::(Opis)::..

Artensoft Photo Collage Maker to ciekawe narzędzie do tworzenia kolaży ze zdjęć. Aplikacja cechuje się intuicyjną obsługą, niemniej pod prostym w użytkowaniu interfejsem kryją się dosyć skomplikowane algorytmy matematyczne, dopasowujące do siebie odpowiednie obrazki. Dzięki temu wynikowe grafiki charakteryzują się wysoką jakością i mogą być z powodzeniem wykorzystywane na przykład w celach reklamowych.


Proces tworzenia kolażu zajmuje kilkadziesiąt minut i składa się z pięciu niezbyt skomplikowanych kroków. Pierwszym z nich jest wybranie obrazu służącego jako szablon i podstawę do wyliczeń dla algorytmu generującego wynikowy obraz. Następnie należy wczytać zestaw zdjęć, które posłużą jako budulec - z nich będzie składał się kolaż. Długość procesu zależy głównie od ilości przetwarzanych obrazków i wydajności komputera - może
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-04-21 11:58:43
Rozmiar: 45.76 MB
Seedów: 441
Peerów: 12
Pobrano: 100 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

MiniTool Partition Wizard Free jest bezpłatnym programem przeznaczonym do partycjonowania dysku.

...( Opis )...

Aplikacja umożliwia przeprowadzanie wielu typów operacji na partycjach takich jak ich tworzenie, zmiana rozmiaru, kopiowanie, konwertowanie, ukrywanie czy odzyskiwanie. Program poprawnie współpracuje z wieloma wydaniami systemu Windows, zarówno w wersji 32 jak i 64-bitowej. Ponadto MiniTool Partition Wizard Free gwarantuje bezproblemową obsługę macierzy RAID oraz dysków twardych o pojemności powyżej 2 TB, dobrze radzi sobie także ze zmianą systemu plików z FAT na NTFS.

Poza tym program oferuje możliwość korzystania z narzędzia Copy Disk Wizard czy wizualizacji (Disk Map). Umożliwia ona zapoznanie się z rozmieszczeniem partycji i dysków za pomocą graficznej prezentacji. Możemy skorzystać też z kilku testów takich jak na przykład Disk Surface Test czy Partition Surface Test.

Do zalet programu trzeba zaliczyć ponadto przejrzystość interfejsu i pros
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-04-21 11:55:21
Rozmiar: 744.20 MB
Seedów: 1031
Peerów: 67
Pobrano: 161 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Adobe Acrobat to program przeznaczony do tworzenia i obróbki dokumentów w formacie PDF. Najnowsza wersja programu obsługuje wersje wszystkie wersje formatu.

...( Opis )...

Dokumenty Adobe PDF zachowują dokładny wygląd i zawartość oryginałów, wraz z ich czcionkami i grafikami oraz elementami multimedialnymi. Zapisane w tym formacie pliki są w 100% przenośne i mogą być drukowane, wysyłane pocztą elektroniczną lub udostępniane w Internecie bez obaw o zmiany wyglądu. Dzięki zautomatyzowanemu zestawowi narzędzi do przeglądania i komentowania można przeglądać dokumenty, dodawać komentarze, zatwierdzać dokumenty za pomocą podpisów elektronicznych i wykonywać wiele innych czynności przy pomocy poczty elektronicznej lub przeglądarki internetowej. Program umożliwia zapis w formacie MS Word, konwertuje dokumenty AutoCAD do PDF, konsoliduje pliki PDF, gwarantuje wygodną pracę grupową nad dokumentem, zapewnia kontrolę dostępu do informacji zawartych w dokumencie.

Adobe A
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-21 06:17:44
Rozmiar: 242.32 MB
Seedów: 147
Peerów: 6
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Chief Architect Premier to profesjonalne narzędzie do tworzenia projektów architektonicznych domów mieszkalnych i mniejszych budynków użytkowych. Program pozwala nanieść ściany, drzwi i okna budynków na planach 2D, a na ich podstawie wygeneruje trójwymiarowe modele, listę materiałów do budowy, dokumentację, plan lekkiego szkieletu i plany pięter. W programie można też od razu zaprojektować wystrój wnętrz, korzystając z dostarczonej biblioteki mebli, oraz tarasy, ogrody, trawniki, podjazdy i tym podobne elementy najbliższego otoczenia domu. Program może brać pod uwagę ukształtowanie terenu.

Chief Architect Premier został wyposażony w praktyczne, automatyczne narzędzia, dzięki którym można bardzo szybko tworzyć zestawy szafek w wybranym stylu o dowolnym kształcie, z blatami lub obramowaniem, pokrycia dachowe, lekki szkielet i schody. Program ma też narzędzia do wymiarowania armatury łazienkowej, zgodne z normami amerykańskiej organizacji NKBA. Znajdziemy tu też typow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-17 01:25:53
Rozmiar: 30.04 MB
Seedów: 144
Peerów: 10
Pobrano: 89 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Dzięki rozbudowanym funkcjom zoom, Maximizer zwiększa najdrobniejsze szczegóły w Twoich zdjęciach. Zdjęcia lub obrazy można powiększyć do 1000%. Wymaganą rozdzielczość można również regulować w celu uzyskania perfekcyjnych rezultatów. Jest to szczególnie ważne w przypadku drukowania zdjęć i gwarantuje najwyższą jakość wyników.

------------

[ENG]

Photo Maximizer is an easy to use photo editor that allows users to produce high resolution photos from any digital picture you have on your device. Whether you are zooming in on a small area of a photograph, or if you are enlarging a smaller picture, Photo Maximizer will let you keep the quality and definition you desire in your photos.

Using Photo Maximizer, you can now capture pictures the way you intended. Capturing a photograph of a landscape or sunset is often difficult because it looks too distant in the photo. Or, perhaps you were trying to zoom in on a distant object like a bird or a statue, but it still
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-15 08:37:56
Rozmiar: 424.31 MB
Seedów: 82
Peerów: 3
Pobrano: 86 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Programy z rodziny Sony Creative Software zmieniły właściciela. Znane i lubiane narzędzia do montażu filmów z rodziny Sony Vegas przeszły do rąk niemieckiej firmy MAGIX.

Vegas Pro (znany wcześniej pod nazwą Sony Vegas Pro) to program do profesjonalnej postprodukcji filmów o zaawansowanych możliwościach. Za pomocą tej aplikacji będzie można tworzyć i edytować materiałów wideo o standardowej (SD) i wysokiej rozdzielczości (HD i Full HD). Istnieje również możliwość pracy przy filmach dwu- (2D) i trójwymiarowych (3D). Vegas Pro oferuje także możliwość tworzenia filmów w rozdzielczości 4K, czyli 4096x3112. Rozbudowane możliwości programu Vegas Pro docenią zarówno wideo amatorzy, jak i profesjonaliści.

Funkcje programu Vegas Pro:

Vegas Pro wyposażony został w rozbudowany edytor wideo i moduł do miksowania muzyki 5.1 oraz authoringu DVD i Blu-ray. Na uwagę zasługują niezwykle rozbudowane narzędzia do edycji ścieżki dźwiękowej. Większość operacji w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-10 19:32:52
Rozmiar: 45.19 MB
Seedów: 48
Peerów: 9
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

PicturesToExe to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające tworzenie ciekawych pokazów slajdów na bazie kolekcji zdjęć oraz materiałów wideo. Dodatkowo użytkownik może wzbogacić swoje projekty o podkład dźwiękowy.

Aplikacja daje możliwość pracy w trybie uproszczonym oraz z wykorzystaniem osi czasu. W obu przypadkach praca nad pokazem slajdów opiera się na wczytaniu poszczególnych jego elementów oraz ustaleniu ich kolejności i czasu wyświetlania. Do naszej dyspozycji oddano szereg efektów możliwych do zastosowania na poszczególnych slajdach lub podczas przejść pomiędzy nimi. W programie nie zabrakło również prostego edytora graficznego, przydatnego podczas wyostrzania fotografii, nakładania na nie ramek, obracania o zadany kąt czy też nakładania efektu przezroczystości.

PicturesToExe jako pliki wejściowe wykorzystać może obrazy JPEG, GIF, PNG, BMP, materiały wideo AVI, MOV, MPG, MP4, FLV, DIVX, XVID, WMV oraz dźwięki MP3, WAV, OGG,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-09 21:47:03
Rozmiar: 351.39 MB
Seedów: 48
Peerów: 13
Pobrano: 33 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

SILKYPIX Developer Studio Pro to narzędzie do przeprowadzania obróbki i edycji plików graficznych zapisanych w formatach RAW, JPEG oraz TIFF. Należy zatem pamiętać o konwresji do tych formatów, gdy dysponujemy innego typu grafikami.

Program oferuje wiele filtrów oraz trybów widoku fotografii jak krajobraz, portret, sepia, zachód słońca. Istnieje możliwość modyfikacji najbardziej podstawowych parametrów jak jasność kontrast, ostrość, redukcja szumów, która odbywa się za pomocą suwaków.

Możemy także dostosowywać efekt szarości, balans bieli, ekspozycję, obracać grafikę czy też edytować kolor skóry. Do dyspozycji oddano ponadto histogram czy moduł do śledzenia historii całej edycji.

---------

[ENG]

SILKYPIX Developer Studio Pro8 adds "clarity" that enhances the texture with its own image processing technology. In addition, the correction function such as adding a brush function to the partial correction tool has been enhanced. This product is RAW developme
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-09 15:01:10
Rozmiar: 424.88 MB
Seedów: 23
Peerów: 3
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Programy z rodziny Sony Creative Software zmieniły właściciela. Znane i lubiane narzędzia do montażu filmów z rodziny Sony Vegas przeszły do rąk niemieckiej firmy MAGIX.

Vegas Pro (znany wcześniej pod nazwą Sony Vegas Pro) to program do profesjonalnej postprodukcji filmów o zaawansowanych możliwościach. Za pomocą tej aplikacji będzie można tworzyć i edytować materiałów wideo o standardowej (SD) i wysokiej rozdzielczości (HD i Full HD). Istnieje również możliwość pracy przy filmach dwu- (2D) i trójwymiarowych (3D). Vegas Pro oferuje także możliwość tworzenia filmów w rozdzielczości 4K, czyli 4096x3112. Rozbudowane możliwości programu Vegas Pro docenią zarówno wideo amatorzy, jak i profesjonaliści.

Funkcje programu Vegas Pro:

Vegas Pro wyposażony został w rozbudowany edytor wideo i moduł do miksowania muzyki 5.1 oraz authoringu DVD i Blu-ray. Na uwagę zasługują niezwykle rozbudowane narzędzia do edycji ścieżki dźwiękowej. Większość operacji w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-02 13:09:27
Rozmiar: 722.73 MB
Seedów: 87
Peerów: 0
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

ON1 Photo RAW to program do obróbki zdjęć, retuszu, stylizacji i przetwarzania RAW-ów z aparatów cyfrowych. Program jest bardzo szybki, przystosowany do pracy z plikami zapisywanymi przez współczesne aparaty i układy przetwarzania obrazu.

ON1 Photo RAW jest szybki nie tylko dzięki dobrej optymalizacji, ale też dzięki bardzo wygodnemu interfejsowi, który wymaga niewielu czynności by uzyskać pożądany efekt. Warto też zaznaczyć, że interfejs ten nie jest trudny i można łatwo się do niego przyzwyczaić, zarówno podczas przesiadki z innego programu, jak i podczas nauki od podstaw.

Poza klasycznymi narzędziami do „wywoływania” RAW-ów, a więc sterowania ekspozycją, balansem bieli, strukturą, kolorami i tym podobnymi, ON1 Photo RAW oddaje do dyspozycji użytkowników także ogromną kolekcją filtrów, które pozwolą uzyskać dowolny efekt, i które można z powodzeniem łączyć na warstwach. Program sprawdzi się przy zdjęciach czarno-białych, krajobrazowych, sportowych, stylizowany
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-02 10:57:59
Rozmiar: 722.73 MB
Seedów: 33
Peerów: 0
Pobrano: 9 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

ON1 Photo RAW to program do obróbki zdjęć, retuszu, stylizacji i przetwarzania RAW-ów z aparatów cyfrowych. Program jest bardzo szybki, przystosowany do pracy z plikami zapisywanymi przez współczesne aparaty i układy przetwarzania obrazu.

ON1 Photo RAW jest szybki nie tylko dzięki dobrej optymalizacji, ale też dzięki bardzo wygodnemu interfejsowi, który wymaga niewielu czynności by uzyskać pożądany efekt. Warto też zaznaczyć, że interfejs ten nie jest trudny i można łatwo się do niego przyzwyczaić, zarówno podczas przesiadki z innego programu, jak i podczas nauki od podstaw.

Poza klasycznymi narzędziami do „wywoływania” RAW-ów, a więc sterowania ekspozycją, balansem bieli, strukturą, kolorami i tym podobnymi, ON1 Photo RAW oddaje do dyspozycji użytkowników także ogromną kolekcją filtrów, które pozwolą uzyskać dowolny efekt, i które można z powodzeniem łączyć na warstwach. Program sprawdzi się przy zdjęciach czarno-białych, krajobrazowych, sportowych, stylizowany
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-02 09:36:16
Rozmiar: 97.50 MB
Seedów: 93
Peerów: 1
Pobrano: 104 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Zdięcia nie zawsze są ostre i wyraźne. InPixio Photo Focus rozwiązuje ten problem błyskawicznie twożąc wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości.

-------------

[ENG]

InPixio Photo Focus is an easy to use yet powerful photo enhancing software, allow you to turn your blurry photos to be sharp, clear and stunning. Basically, this tool is designed to sharpen blurry photos, but it also offers some other additional features such as color adjustment tools, cutting tools, and of course the blurriness level adjustment tools. InPixio Photo Focus helps you enhance the depth of focus of your images, highlight the important details in the image, blurring and establishing a clear distinction between the main image and background.

Key features:
- Adjust image contrast and clarity
- Creative blur filters and effects
- Enhance the depth of focus of images
- Highlight details in the image
- Intuitive and extremely easy-to-use
- Soft focus, blurring and establishing
-
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-01 15:05:40
Rozmiar: 8.48 MB
Seedów: 30
Peerów: 0
Pobrano: 45 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

PhotoInstrument to narzędzie przeznaczone do obróbki zdjęć cyfrowych. Aplikacja umożliwia wykonanie edycji i retuszu dowolnego zdjęcia w bardzo prosty sposób. Dzięki PhotoInstrument usuniemy efekt czerwonych oczu, wygładzimy zmarszczki, poprawimy kontrast, jasność i kolory zdjęcia.

Oprogramowanie wspiera możliwość zapisu jako animacja GIF. Podczas obróbki, mamy możliwość opatrzenia zdjęcia komentarzem, czy nałożenia kilku zdjęć na siebie. Wśród dostępnych narzędzi do dyspozycji otrzymujemy m.in. rotację, usuwanie szumów, przycinanie, rozmycie, wyostrzenie, klonowanie i wiele innych.
Dodatkowo aplikacja została wyposażona w video-poradnik, który pomoże nam zapoznać się z technikami edycji fotografii. Aplikacja obsługuje większość popularnych formatów plików graficznych, w tym między innymi takie jak: *.PNG, *.JPG, *.BMP, *.TIF, *.PCX, *.ICO, *.PSD.

-------------

[ENG]

PhotoInstrument is a powerful and easy-to-learn raster graphics editor
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-01 10:21:14
Rozmiar: 219.63 MB
Seedów: 105
Peerów: 8
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit i 64bit.

-------------

Xara Web Designer Premium to profesjonalne narzędzie do szybkiego tworzenie stron internetowych, od przygotowania strony, przez dodanie do niej skryptów i widżetów, po publikację. Producent zapewnia także możliwość hostowania strony pod własną domeną.

Program zawiera ponad 200 szablonów stron internetowych, odpowiednich dla różnych rozmiarów ekranów, a także zaawansowane narzędzia typograficzne i 600 fontów do wykorzystania. Program łączy się też z katalogiem zdjęć stockowych, które można wykorzystywać za darmo. Tworzenie strony nie wymaga znajomości języków programowania ani tajników SEO – program dostarczy gotowe elementy i zoptymalizuje strony pod kątem wyszukiwarek i różnych przeglądarek.

Xara Web Designer posiada niezbędne narzędzia do manipulowania różnymi obiektami graficznymi, a tym narzędzia do obróbki zdjęć, tworzenia animacji i efektów i osadzania multimediów na stronach. Do dyspozycji użytkow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-03-31 21:11:43
Rozmiar: 424.88 MB
Seedów: 101
Peerów: 2
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 1

...( Opis )...

Multilanguage.

Programy z rodziny Sony Creative Software zmieniły właściciela. Znane i lubiane narzędzia do montażu filmów z rodziny Sony Vegas przeszły do rąk niemieckiej firmy MAGIX.

Vegas Pro (znany wcześniej pod nazwą Sony Vegas Pro) to program do profesjonalnej postprodukcji filmów o zaawansowanych możliwościach. Za pomocą tej aplikacji będzie można tworzyć i edytować materiałów wideo o standardowej (SD) i wysokiej rozdzielczości (HD i Full HD). Istnieje również możliwość pracy przy filmach dwu- (2D) i trójwymiarowych (3D). Vegas Pro oferuje także możliwość tworzenia filmów w rozdzielczości 4K, czyli 4096x3112. Rozbudowane możliwości programu Vegas Pro docenią zarówno wideo amatorzy, jak i profesjonaliści.

Funkcje programu Vegas Pro:

Vegas Pro wyposażony został w rozbudowany edytor wideo i moduł do miksowania muzyki 5.1 oraz authoringu DVD i Blu-ray. Na uwagę zasługują niezwykle rozbudowane narzędzia do edycji ścieżki dźwiękowej. Większość operacji w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-03-29 19:12:47
Rozmiar: 47.24 MB
Seedów: 44
Peerów: 0
Pobrano: 169 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

AIDA64 Extreme to znakomite narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze, będące kontynuacją popularnego programu Everest.

Głównym zadaniem programu jest dostarczanie jak największej porcji szczegółowych informacji o sprzęcie zamontowanym w naszym komputerze. Pozwala on na wyświetlanie danych o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach, a także zainstalowanym w komputerze oprogramowaniu oraz poziomie zabezpieczeń. Narzędzie ponadto wspiera większość typów sensorów wykorzystywanych przez producentów sprzętu, umożliwiając monitorowanie takich parametrów jak temperatura pracy, prędkość obrotowa wiatraczków czy pobór prądu. Wszystkie te informacje wyświetlaną mogą być np. za pośrednictwem gadżetu na pulpicie. AIDA64 Extreme jak większość tego typu narzędzi daje możliwość wygenerowania raportu, zawierającego informacje o posiada
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-03-25 15:52:39
Rozmiar: 5.05 MB
Seedów: 16
Peerów: 0
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

PhotoInstrument to narzędzie przeznaczone do obróbki zdjęć cyfrowych. Aplikacja umożliwia wykonanie edycji i retuszu dowolnego zdjęcia w bardzo prosty sposób. Dzięki PhotoInstrument usuniemy efekt czerwonych oczu, wygładzimy zmarszczki, poprawimy kontrast, jasność i kolory zdjęcia.

Oprogramowanie wspiera możliwość zapisu jako animacja GIF. Podczas obróbki, mamy możliwość opatrzenia zdjęcia komentarzem, czy nałożenia kilku zdjęć na siebie. Wśród dostępnych narzędzi do dyspozycji otrzymujemy m.in. rotację, usuwanie szumów, przycinanie, rozmycie, wyostrzenie, klonowanie i wiele innych.
Dodatkowo aplikacja została wyposażona w video-poradnik, który pomoże nam zapoznać się z technikami edycji fotografii. Aplikacja obsługuje większość popularnych formatów plików graficznych, w tym między innymi takie jak: *.PNG, *.JPG, *.BMP, *.TIF, *.PCX, *.ICO, *.PSD.

-------------

[ENG]

PhotoInstrument is a powerful and easy-to-learn raster graphics editor
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: zibi6248
Data dodania:
2017-03-12 13:43:04
Rozmiar: 1.36 GB
Seedów: 202
Peerów: 12
Pobrano: 350 razy

Komentarze: 1

...( Info )...

wielkość całości: 1.36 GB (x64)
zawartość uploadu: ISO
(podczas instalacji wyłacz internet,
Jak zapyta o podanie katalogu,
Stwórz nowy lub wybierz istniejący)
wersje językowe: Multilingual | POLSKI

...( Opis )...

Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej. Photoshop daje użytkownikowi możliwość tworzenia profesjonalnych i niezwykle efektownych projektów, składających się z niemalże nieograniczonej ilości warstw, masek, grafik w wysokiej rozdzielczości, zgrabnie łączonych ze sobą za pośrednictwem szerokiej gamy filtrów i efektów. Photoshop dodatkowo oferuje zestaw przydatnych narzędzi usprawniających pracę z grafiką i aplikacją – m.in. przeglądarka plików Adobe Bridge, menadżer rozszerzeń Adobe Ext
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-02-26 19:33:07
Rozmiar: 37.36 MB
Seedów: 376
Peerów: 5
Pobrano: 270 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

.....Pobrałeś/aś podziękuj To nic nie kosztuje a Motywuje!!!.....

Xilisoft Video Converter to program do konwersji wideo do wszystkich popularnych formatów jak AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG. Można konwertować pliki wideo, audio i obrazy animowanedo gier na PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, IPAD, iPad2 i innych cyfrowych urządzeń multimedialnych.

...( Opis )...

Główne cechy programu:

- Konwersja filmów z bardzo dużą prędkością dzięku ustawienią liczby rdzeni procesorów odpowiedzialnych za konwersje,
- obsługa szerokiej gamy formatów HD (H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD Video (*. m2ts, *. m), Apple TV H.264 720P, MKV, WMV HD, i MPEG2/MPEG-4 TS HD Video),
- Ustawienia zaawansowanych parametrów takich jak: czas rozpoczęcia, czas trwania, rozmiar wideo/audio, jakość obrazu, kanały audio, rozmiar dzielonych plików, taki ID3,
- podgląd wideo przeprowadzanej konwersji
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hektor0608
Data dodania:
2017-02-12 22:46:28
Rozmiar: 20.04 MB
Seedów: 18
Peerów: 0
Pobrano: 171 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

UCheck to narzędzie do wygodnego instalowania wielu popularnych programów na nowym komputerze oraz sprawdzania, czy posiadamy zainstalowane ich najnowsze wersje.

Po uruchomieniu aplikacji, w pierwszej kolejności konieczne będzie przeskanowanie komputera w celu znalezienia zainstalowanego oprogramowania. Program robi to bardzo szybko, dzieląc automatycznie znalezione aplikacji na te, które wymagają aktualizacji oraz wskazując na inne, które do komputera można doinstalować.

Narzędzie ma w swojej bazie instalatory kilkudziesięciu popularnych programów, przydatnych na każdym nowym komputerze, w tym przeglądarki internetowe, pakiety biurowe, programy graficzne, a nawet związane z optymalizacją i bezpieczeństwem.

Wystarczy wybrać te, które chcemy doinstalować lub zaktualizować, a następnie uruchomić cały proces. Jeśli na liście widnieje kilka aplikacji, program automatycznie zajmie się każdym pobieraniem i instalacją, oszczędzając czas użytkownika, który za jednym
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Bobislaw
Data dodania:
2017-02-12 19:12:38
Rozmiar: 9.21 MB
Seedów: 22
Peerów: 0
Pobrano: 635 razy

Komentarze: 0

...( Info )...
WinRAR - WERSJA PL
instalator 32 i 64 bit
pełna wersja WinRAR-a (Aktywowany by Hirania)

System operacyjny: MS Windows, Linux - również (Wine)

...( Opis )...
WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.

Archiwizator pozwala na t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-29 22:57:29
Rozmiar: 961.98 MB
Seedów: 34
Peerów: 6
Pobrano: 52 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Resolume Avenue VJ Software


Avenue 4 to instrument dla VJ-ów, performerów i artystów sztuk wizualnych. Avenue dostarcza Ci wszystkie media oraz efekty na wyciągnięcie ręki dzięki czemu możesz szybko odtwarzać i improwizować wizualizacje na żywo.

...( Opis )...

Kluczowe cechy:


- miksowanie HD Video na żywo. Resolume pozwala Ci przejąć kontrolę. Odgrywaj wideo kiedy chcesz i jak chcesz. Wprzód, wstecz, scratchuj i zmieniaj tempo. Zmiksuj i dopasuj swoje wizuale wygodnie i szybko używając Resolume niczym instrumentu.

- intuicyjny interface. Resolume oferuje prosty interfejs niezależnie od uprawianego stylu. Użyj tylu klipów i efektów, ile potrzebujesz. Jedynym limitem będzie moc Twojego komputera i Twoja wyobraźnia.

- z lokalnego klubu po wielką scenę. Możesz korzystać z dowolnej liczby wyjść wideo. Od prostej projekcji za plecami DJ'a w Twoim klubie po główną scenę na wielkim festiwalu. Jeśli tylko Twój komputer wykryje wyjście obrazu, Resolume
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: myca1125
Data dodania:
2017-01-28 20:28:53
Rozmiar: 74.79 MB
Seedów: 182
Peerów: 1
Pobrano: 305 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Wygaszacz Ekranu na Pulpit Ekranu
Ładne Laski Myją Twój Pulpit od Środka
Instalka Spakowana w Archiwum

SCREENY
http://www.adrenalinemotorsport.pl/photos/aktualnosci/1457.jpg
http://www.adrenalinemotorsport.pl/photos/aktualnosci/1454.jpg
http://up.programosy.pl/foto/3_754.jpg

INSTALACJA

Pobierz
Wypakuj
Zainstaluj
FILMIK Z INSTALACJĄ W ŚRODKU...

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 15:27:45
Rozmiar: 12.25 MB
Seedów: 939
Peerów: 38
Pobrano: 781 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Driver Genius to profesjonalny i rozbudowany program służący do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Z jego pomocą możemy aktualizować i odinstalowywać sterowniki, a także tworzyć ich kopie zapasowe, w celu późniejszego przywrócenia w razie awarii systemu operacyjnego.

...( Opis )...

Korzystając z programu możemy w łatwy i szybki sposób wyszukać brakujące sterowniki, a także zaktualizować przestarzałe oprogramowanie. Driver Genius wyszukuje dokładnie wszystkie sterowniki do każdego podzespołu zamontowanego w komputerze, w tym między do płyty głównej, karty sieciowej, graficzne i muzycznej, kontrolerów IDE, ATA, SATA, a nawet do innych urządzeń systemowych i wskazujących.

Program gromadzi informacje o sterownikach i tworzy kopie zapasowe, którą możemy przywrócić po zmianie systemu operacyjnego. Driver Genius skanuje całą zawartość dysku twardego i wyświetla listę z wadliwymi i przestarzałymi sterownikami, z której użytkownicy mogą dokładnie odczytać n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:53:04
Rozmiar: 5.36 MB
Seedów: 539
Peerów: 6
Pobrano: 245 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

WinRAR to program do kompresji plików, który oferuje pełną gamę funkcjonalności i obsługuje wiele formatów do ekstrakcji. Można kompresować pliki w dwóch archiwalnych formatach RAR i ZIP, ale mają one szerokie zastosowanie. Pierwsza wersja programu, z własnym formatem RAR, została wydana w 1993 roku. Format jest głównym rywalem wszechobecnego formatu ZIP.

...( Opis )...

WinRAR oferuje możliwość tworzenia samorozpakowujących plików, podzieleni archiwów na wiele części i naprawianie uszkodzonych plików. WinRAR może również skanować archiwa w poszukiwaniu wirusów przed wyodrębnieniem plików.

Najbardziej przyjaznymi dla użytkownika aspektami są funkcje drag-and-drop, oraz Archive Wizard. WinRAR automatycznie rozpoznaje typ plików, które są kompresowane i odpowiednio dostosowuje współczynnik kompresji.WinRAR używa tradycyjnego interfejsu graficznego z udziałem drzew menu, który pozwala przejść do folderu archiwum i przeciągać pliki lub folder w oknie głów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:43:59
Rozmiar: 14.10 MB
Seedów: 243
Peerów: 2
Pobrano: 52 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

AnyDVD HD to aplikacja Windows usuwająca ograniczenia nośników DVD oraz Blu-ray Disc automatycznie, w tle.

...( Opis )...

AnyDVD HD pracuje w tle w celu automatycznego i bezinwazyjnego włączenia dostępu do treści nośnika DVD lub Blu-ray natychmiast po włożeniu go do napędu. DVD/Blu-ray będzie dostępny w systemie Windows i zwykłych programach komputerowych, jak programy do wykonywania kopii zapasowej DVD/Blu-ray, np. CloneDVD, CloneBD i innych, wspierających DVD i Blu-ray. AnyDVD HD opcjonalnie wykrywa regionalne kody RPC, dzięki czemu stworzenie nośnika bez tego ograniczenia nie jest problemem, a DVD/Blu-ray można odtwarzać na całym Świecie.

AnyDVD HD jest w stanie zablokować niechciane funkcje nośników, jak wymuszone napisy, opóźnienia oraz komunikaty, dając CI pełną kontrolę nad swoim nośnikiem. Możesz także uruchomić zewnętrzną aplikację po włożeniu nośnika, oraz zablokować niechciane programy startujące po włożeniu DVD-Video do napędu.

Możesz kontrolow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:32:37
Rozmiar: 38.05 MB
Seedów: 165
Peerów: 3
Pobrano: 151 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Xilisoft Video Converter to program do konwersji wideo do wszystkich popularnych formatów jak AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG. Można konwertować pliki wideo, audio i obrazy animowanedo gier na PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, IPAD, iPad2 i innych cyfrowych urządzeń multimedialnych.

...( Opis )...

Główne cechy programu:
- Konwersja filmów z bardzo dużą prędkością dzięku ustawienią liczby rdzeni procesorów odpowiedzialnych za konwersje,
- obsługa szerokiej gamy formatów HD (H.264/MPEG-4 AVC, AVCHD Video (*. m2ts, *. m), Apple TV H.264 720P, MKV, WMV HD, i MPEG2/MPEG-4 TS HD Video),
- Ustawienia zaawansowanych parametrów takich jak: czas rozpoczęcia, czas trwania, rozmiar wideo/audio, jakość obrazu, kanały audio, rozmiar dzielonych plików, taki ID3,
- podgląd wideo przeprowadzanej konwersji,
- Konwersja formatów HD i SD wideo
- Konwersja pomiędzy formatami au
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-18 15:19:11
Rozmiar: 4.57 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 42 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Tytuł: ShareX 11.1.0
Cel: graficzne
programu: https://getsharex.com
Rok: 2016
Platforma: PC
Wersja: 11.1.0
Język: rosyjski, angielski i inne
tabletki: Nie wymagane

Wymagania systemowe:
- Procesor Częstotliwość taktowania 800 MHz lub szybszy.
- Pamięć RAM 128 MB lub więcej.
- Wolne miejsce na dysku twardym: 14 MB.
- Architektura z bit 32-bitową lub 64-bitową (x86 lub x64).
- System operacyjny Windows X / Vista / 08.07.10

Opis:
ShareX - potężne narzędzie wielofunkcyjne do robienia zrzutów ekranu z ekranu monitora z możliwością używania dodatkowych narzędzi do edycji i przetwarzania. Praca z aplikacją jest dość proste i wygodne dzięki dobrze przemyślanej i intuicyjny interfejs, gdzie wszystkie główne opcje wprowadzone do lewego panelu.
Dodatkowe informacje:

Zakładka przechwytywania pozwala wykonać zrzut całego ekranu, wybranego obszaru aktywnego okna, a nawet całkowicie dowolny kształt, a także strony internetowej lub długą listę. Pod
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Dźwięk


Dodał: marss
Data dodania:
2016-09-10 12:50:50
Komentarze: 0

...( Info )...


Pinnacle Studio Ultimate to aplikacja przeznaczona do szybkiego tworzenia filmów wideo z imprez rodzinnych, wakacji, wycieczek itp. Obsługa programu jest bardzo prosta. Do najważniejszych funkcji edytora zaliczyć należy przede wszystkim szybkość działania, łatwość obsługi dzięki funkcji przeciągania i upuszczania klipów, zdjęć, tytułów, efektów i muzyki na linię czasu, podgląd przygotowywanego filmu w czasie rzeczywistym za pomocą okna odtwarzacza lub w trybie pełnoekranowym, funkcję automatycznego tworzenia muzyki do długości filmu oraz bazę ponad 2000 2D/3D efektów, przejść i innych materiałów, w tym profesjonalnych efektów firmy Red Giant stosowanych w wielu kasowych produkcjach hollywoodzkich (m. in. Star Wars, Piraci z Karaibów, Avatar).

Do aplikacji Pinnacle Studio Ultimate producent dołączył pakiety efektów Hollywood FX Volumes 1–3, Creative Pack Vol. 1 oraz Pinnacle Premium Pack Vol. 2 poszerzające możliwości edytora. Oferują one m. in. kilkadziesiąt szab
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2016-08-10 13:50:19
Rozmiar: 2.56 GB
Seedów: 21
Peerów: 9
Pobrano: 786 razy

Komentarze: 0

..::(Info)::..

wielkość całości: 1.23 GB (x86) | 1.33 GB (x64)
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup + snr.patch-painter + instrukcja instalacji
wersje językowe: Multilingual | POLSKI

..::(Opis)::..

Program Adobe Photoshop CC oferuje nowoczesne mechanizmy obróbki grafiki, nowe opcje twórcze oraz ponadprzeciętną wydajność opartą na mechanizmie graficznym Adobe Mercury. Nowe narzędzia pracy pozwalają retuszować obrazy z uwzględnieniem zawartości, a także udostępniają intuicyjny interfejs do edycji i produkcji filmów. Komponowanie wspaniałych obrazów w oprogramowaniu Adobe Photoshop CC przebiega łatwo i dokładnie. Przełomowe narzędzia uwzględniające zawartość ułatwiają retuszowanie obrazów oraz zaznaczanie i maskowanie złożonych elementów. Program oferuje też inne inteligentne funkcje edycji. Funkcje uwzględniające zawartość oferują niezrównaną jakość retuszowania i łatwą obsługę. Można między innymi uzyskać idealny wygląd obrazu przez kadrowanie, poprawić skrzywieni
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: sw3erjj
Data dodania:
2016-08-01 13:40:44
Rozmiar: 12.20 MB
Seedów: 21
Peerów: 7
Pobrano: 289 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

PhotoScissors to innowacyjne rozwiązanie pozwalające w szybki sposób wyciąć tło w interesujących nas fotografiach. Taki zabieg sprawi, że łatwo można wkleić obiekt do innego zdjęcia.
PhotoScissors dostarcza niezwykle intuicyjny sposób wycinania. Zamiast konieczności dokładnego obejmowania postaci za pomocą lassa czy magicznej różdżki, wystarczy, że zaznaczymy kilkoma pociągnięciami pędzla fragmenty, które mają zostać wycięte oraz te dla nas najistotniejsze.
Dzięki zaawansowanemu algorytmowi analizującemu krawędzie obiektów, użytkownik zwolniony jest z konieczności ręcznego pozbywania się każdego piksela z osobna.
PhotoScissors znajdzie zastosowanie nie tylko podczas tworzenia kolaży, śmiesznych przeróbek, ale również przyda się, gdy zechcemy wystawić przedmiot na aukcji internetowej czy pozbyć się niechcianych osób.https://www.photoscissors.com/how-to-create-collage.html

...( Dane Techniczne )...
SYSTEM REQUIREMENTS
Operation system:
Windows:
Window
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: kostas13
Data dodania:
2016-07-27 16:16:32
Rozmiar: 10.57 GB
Seedów: 710
Peerów: 117
Pobrano: 114 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Rozwiązania SOLIDWORKS obejmują wszystkie elementy projektowania produktu dzięki zintegrowanemu tokowi pracy: projektowanie, weryfikację projektu, projektowanie przyjazne środowisku naturalnemu, komunikację i zarządzanie danymi. Projektanci i inżynierowie otrzymują narzędzia, pozwalające łączyć wiele dziedzin, skracające cykl projektowania, zwiększające produktywność i pozwalające szybciej wprowadzać innowacyjne produkty na rynek.

ENG:


Year : 2016
Version : 2016 SP4
Bit : 64bit
Language : Multilingual
Medicine : Present (TeaM SolidSQUAD-SSQ)
Sys REQ : Windows 7 SP1 / 8.1 / 10, the x64

SolidWorks - computer-aided design, engineering analysis and manufacture of products of any complexity and purpose. the SolidWorks is the core of an integrated set of enterprise automation, through which the support of the product life cycle, in accordance with the concept of CALS-technologies, including bi-directional data exchange with other Windows-based applications
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: neli777
Data dodania:
2016-05-23 23:01:11
Rozmiar: 4.58 MB
Seedów: 2
Peerów: 0
Pobrano: 131 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...
Photo Makeup Editor jest to niewielkie narzędzie służące do obróbki zdjęć cyfrowych. Program przeznaczony jest głównie dla kobiet i w tym celu przystosowano interfejs użytkownika, który jest łatwy i wygodny w obsłudze.

Za pomocą tego programu poprawimy jakość zdjęcia, a także zmienimy jego rozmiar bez utraty jakości. Oprócz tego Photo Makeup Editor umożliwia usunięcie efektu czerwonych oczu oraz pozwala na dodanie nowych efektów świetlnych itp. Aplikacja idealnie nadaje się do zrobienia wymarzonego makijażu i nie tylko. Photo Makeup Editor wyposażony został w przydatne narzędzia (Make Up) do prostego retuszu i deformacji zdjęć. Jeżeli lubisz eksperymentować ze swoim wyglądem, to ten program jest w sam raz dla Ciebie.

...( Instalacja )...
1. Instalujemy program
2. Uruchamiamy
3. Klikamy na "Enter a Key"
4. Wpisujemy:
Name: tEaM pHrOzEn-HeLL 2010
Key: 7351S35N4W4537VDS733
5. Klikamy na "Check"
6. Koniec :)

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: kostas13
Data dodania:
2016-05-23 17:39:56
Rozmiar: 327.27 MB
Seedów: 51
Peerów: 2
Pobrano: 91 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Umożliwia projektowanie wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych np. broszur, folderów, katalogów, gazet, książek, opakowań produktów itp. Program posiada funkcję QuarkVista umożliwiającą edycję grafiki z możliwością użycia tzw. "nieniszczących filtrów". QuarkXPress oferuje także narzędzia do tworzenia zakodowanych graficznie informacji w postaci kodów QR, pozwala na zapisywanie tworzonych projektów w formatach kompatybilnych z takimi urządzeniami jak iPad, Sony Reader, NOOK czy Kindle oraz umożliwia edycję wschodnioazjatyckiej typografi w każdej edycji programu

★ http://www.quark.com/Products/QuarkXPress/QuarkXPress-2016.aspx ★

Installation: Mount / burn / extract ISO file, make sure you read text file within Crack folder, then proceed to installation

QuarkXPress 2016 is the next major version of Quark’s award-winning design and layout tool for print and digital publishing.

Building on the foundation of performance and reliability delivered by its pre
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: kostas13
Data dodania:
2016-05-23 17:37:15
Rozmiar: 476.43 MB
Seedów: 24
Peerów: 3
Pobrano: 115 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

CorelCAD to program, którym firma Corel weszła na rynek oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. CorelCAD w pełni obsługuje popularny w branży format DWG, i znajdziemy w nim wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do projektowania dwu- i trójwymiarowego. Ponadto firma Corel wprowadziła kilka innowacyjnych funkcji, jak możliwość dołączenia do projektu notatek odręcznych i głosowych (dostępne tylko na Windows) oraz kompatybilność z CorelDRAW i Corel DESIGNER.

★ http://www.coreldraw.com/rw/product/cad-software/ ★

System requirements

- Microsoft Windows 10, Windows 8 or Windows 7 (32-bit or 64-bit editions)
- Intel Pentium 4 (2 GHz or faster)
- 2 GB RAM (4 GB or higher recommended)
- 500 MB hard disk space
- High Color (16-bit) graphics card (3D graphics accelerator card recommended)
- 1024 x 768 screen resolution (1280 x 800 recommended)
- Mouse or tablet

Industry-standard CAD software tools and features

Discover the powerful and af
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: kostas13
Data dodania:
2016-05-16 07:02:30
Komentarze: 0

...( Info )...

Idealne dla architektów i inżynierów projektantów
Najbardziej zaawansowane narzędzia do projektowania i tworzenia dokumentacji
Złożone modelowanie 3D i współpraca
Dostosowanie procesu roboczego dzięki aplikacjom Exchange Apps


Autodesk AutoCAD 2017 HotFix 2 (x86/x64) | 1.68 GB | 2.26 GB

The forefront of design - Create stunning designs and improve collaboration with innovative productivity tools in AutoCAD® software. Share your work with TrustedDWG™ technology. Work across connected desktop, cloud, and mobile solutions.

Import PDFs
Import the geometry from a PDF file into your drawing as an AutoCAD object.

Share design views
Collaborate with stakeholders by publishing your drawing views to the cloud.

Smart centerlines and center marks
Use powerful new tools to create and edit them quickly and more intuitively.

Simplified documentation
Boost detailing work with tools that create appropriate measurements based on your drawing context.

Innova
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: kostas13
Data dodania:
2016-05-13 13:38:51
Rozmiar: 2.17 GB
Seedów: 104
Peerów: 15
Pobrano: 599 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

CorelDRAW Graphics Suite X8 18.0.0.450 Multilingual

Combine your creativity with the unparalleled power of CorelDRAW® Graphics Suite X8 to design graphics and layouts, edit photos, and create websites. With advanced support for Windows 10, multi-monitor viewing and 4K displays, the suite lets first-time users, graphics pros, small business owners and design enthusiasts deliver professional results with speed and confidence. Discover high-caliber and intuitive tools to create logos, brochures, web graphics, social media ads or any original project. CorelDRAW your way.

- PRO tools for design, layout and photo editing
- NEW Font Management
- NEW Windows 10 and 4K display support
- FLEXIBLE purchasing options

Top new and enhanced features:
• Compatibility
• Multi-monitor, 4K and Real-Time Stylus support
• Corel Font Manager
• Font filtering and search
• Show Objects
• Copy Curve Segments
• Gaussian Blur feature
• Healing Clone tool
• Straighten Image
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: derbus
Data dodania:
2016-04-30 15:23:33
Rozmiar: 1.07 GB
Seedów: 36
Peerów: 8
Pobrano: 717 razy

Komentarze: 0

...( Info )...


Adobe Photoshop Lightroom jest programem adresowanym do profesjonalnych fotografów, pozwalającym na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawień katalogów zawierających setki, a nawet tysiące zdjęć.

Interfejs jest w pełni konfigurowalny i pozwala na dużą swobodę w zmianach ustawień, dzięki czemu praca ze zdjęciami może stać się jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza. Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliżeń, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością. Prócz tego aplikacja pozwoli na "dostrojenie" zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości bez utraty jakże ważnych szczegółów.

Adobe Lightroom jest zoptymalizowaną aplikacją bez wygórowanych wymagań, co pozwoli na jej wykorzystanie w systemach przenośnych, coraz częściej towarzyszących profesjonalnym fotografom w podróżach.

Nowości i zmiany w wersj
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 60 | 61 - 87
<< Poprzednia      Następna >>
Najlepsze strony Torrentowe Najlepsza Toplista Torrent Torrenty Torrentz forum Pozycjonowanie