Kategorie
Ranking
Programy
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 60 | 61 - 120 | 121 - 146
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Narzędziowe (146),
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2017-07-21 17:33:55
Rozmiar: 3.51 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 1 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...
Vopt to małe i skuteczne narzędzie przeznaczone do optymalizacji działania dysków twardych poprzez defragmentację danych.Program poza samą opcją optymalizacji danych oferuje również narzędzia odpowiedzialne za usuwanie zbędnych plików z dysku, wymazywania wolnej powierzchni dysku w celu ochrony prywatności, sprawdzenia i usunięcia błędnych plików systemowych czy prognozę uszkodzenia napędów zgodnych ze S.M.A.R.T.

Vopt został wyposażony dodatkowo w funkcję defragmentacji pliku wymiany i możliwość planowania terminów automatycznych defragmentacji dysku.

...( Info )...

Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 10

Licencje w pliku text wklej do katalogu Program FilesGolden BowVopt 9

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2017-07-21 15:00:59
Rozmiar: 17.72 MB
Seedów: 0
Peerów: 1
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Ashampoo HDD Control to kompleksowe oprogramowanie do monitorowania, konserwacji i defragmentacji wszystkich zainstalowanych w komputerze dysków.
Głównym celem narzędzia jest monitorowanie faktycznego stanu i wydajności dysków twardych. Program dostarcza wiele szczegółowych informacji (m.in. wersja firmware, ilość partycji, rozmiar, temperatura itp.) o zainstalowanym w komputerze nośniku danych, wykorzystując przy tym technologię S.M.A.R.T., której poszczególne atrybuty są analizowane i służą do oceny kondycji dysku. W razie wykrycia możliwości wystąpienia awarii Ashampoo HDD Control alarmuje o tym fakcie użytkownika, oferując także opcje powiadomień mailowych.

...( Opis )...

Kolejne, niemniej przydatne funkcje programu to m.in. defragmentator dysków, potrafiący pracować w tle i przeprowadzać proces defragmentacji tylko wtedy, kiedy urządzenia dysponują wolną przestrzenią i są w danej chwili nieużywane. Program wyposażony został również w narzędzie do testowani
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-20 09:43:39
Rozmiar: 25.68 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

BurnInTest firmy PassMark jest narzędziem pozwalającym dokonać przeglądu podzespołów komputera, ich wydajności i stabilności.

Aplikacja ta, choć poinformuje nas jedynie o danych na temat zainstalowanego sprzętu oraz jego wydajności, to jednak końcowe statystyki są nadzwyczaj szczegółowe. Zaraz po uruchomieniu zobaczymy zestawienie podstawowych informacji o systemie i danych na temat urządzeń, m.in. procesora, pamięci, karty graficznej, dysków twardych, dysków optycznych, kart sieciowych oraz portów.

Aby sprawdzić wydajność komputera, aplikacja musi wykonać dłuższy test i sprawdzić stan urządzeń w czasie ich wytężonej pracy. Wybierając standardowy, automatyczny test, musimy być świadomi tego, że narzędzie będzie testowało wszystkie z podzespołów, a to może potrwać dłuższą chwilę, przy czym należało będzie pozostawić komputer w spokoju i pozwolić BurnInTest na pracę. Na koniec otrzymamy dokładne statystyki przedstawiające prędkości, temperatury i wydajności pracy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-20 09:01:01
Rozmiar: 1.32 GB
Seedów: 32
Peerów: 104
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite. Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji.

Trzon pakietu stanowią CorelDRAW - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel CAPTURE - do zrzutów ekranowych i Corel CONNECT - przeglądarka, pozwalająca na oglądanie zdjęć z lokalnego dysku lub sieci w trybie pełnoekranowym. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Wprowadzono też możliwość blokowania paska narzędziowemu - dzięki temu na stałe będzie znajdował się w określonym przez nas miejscu.

Na potrzeby zaawansowanej typografii do Corel Draw Graphics Suite trafiły narzędzia OpenType, które umożliwiają kontekstową i stylistyczną podmianę znaków, stosow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 23:08:29
Rozmiar: 289.11 MB
Seedów: 36
Peerów: 8
Pobrano: 36 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Oficjalna polska wersja - data wydania 19 lipca 2017.

Acronis Disk Director 12 to zaawansowane narzędzie pozwalające przeprowadzać różnorakie operacje na dyskach. Zapewnia obsługę dysków dynamicznych i GPT, tworzenie woluminów na kilku dyskach jednocześnie i wiele innych.

Acronis Disk Director 12 został oparty o wielokrotnie nagradzane technologie Acronis i pozwala na przenoszenie lub łączenie partycji bez utraty danych. Poza przenoszeniem danych mamy również możliwość klonowania dysków, co znacząco przełoży się na oszczędności w czasie, który należałoby przeznaczyć na reinstalację systemu, najważniejszych programów i sterowników.

Tworzenie partycji, nadawanie im oznaczeń, zmiana rozmiaru odbywają się za pośrednictwem niezwykle czytelnej szaty graficznej, która znacząco redukuje popełnienie jakiegoś błędu przez użytkownika mogącego skutkować kolejnymi komplikacjami.

Każdy użytkownik komputera doświadczył utraty danych. Największy problem stanowi skasowanie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-18 07:51:50
Rozmiar: 119.45 MB
Seedów: 30
Peerów: 11
Pobrano: 9 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit (x86) oraz 64bit (x64).

=============

Navicat Premium jest programem przeznaczonym do zarządzania bazami danych MySQL, MariaDB, SQL Server, Oracle, PostgreSQL oraz SQLite. Ponadto obsługuje Drizzle, OurDelta oraz Percona Server, a także usługi Cloud, takie jak Amazon RDS, Amazon Aurora, Amazon Redshift, SQL Azure, Oracle Cloud i Google Cloud.

Navicat Premium integruje w sobie wszystkie możliwości pozostałych wersji Navicat. Dostarcza pełen zestaw narzędzi do zarządzania bazami danych, m. in. procedury, zdarzenia, trigery, funkcje, widoki i wiele więcej.

Navicat Premium pozwala w prosty sposób przenosić dane między różnymi systemami baz danych lub eksportować dane do pliku według określonego formatu oraz kodowania. W połączeniu z harmonogramem wszystkie zadania mogą zostać wykonane w ustalonym terminie. Najważniejsze narzędzia Navicat Premium to kreator importu, kreator eksportu, kreator zapytań, kreator raportów, synchronizacja
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-16 08:36:44
Rozmiar: 4.29 MB
Seedów: 68
Peerów: 3
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 2

...( Opis )...

Multilanguage.

TeraCopy to mały program przeznaczony do kopiowania i przenoszenia plików z największą możliwą prędkością, oferujący użytkownikowi wiele funkcji:

Szybsze kopiowanie plików. TeraCopy korzysta z dynamicznie ustawianych buforów skracających czas wyszukiwania. Asynchroniczne kopiowanie przyspiesza transfer plików pomiędzy dwoma fizycznymi dyskami twardymi.

Zatrzymuje i wznawia transfer pliku. W każdej chwili można wstrzymać proces kopiowania, aby zwolnić zasoby systemu a następnie kontynuować jednym kliknięciem.

Postępowanie w razie błędów. W przypadku wystąpienia błędu program TeraCopy będzie próbował skopiować plik kilka razy, a w najgorszym przypadku pominie plik, nie zatrzymując całego transferu.

Interaktywna lista plików. Program TeraCopy wyświetla nieudane transfery plików i pozwala naprawić problem i ponownie skopiować problemowe pliki.

Integracja z powłoką. Program TeraCopy może całkowicie zastąpić funkcje kopiowania i przenoszenia
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-12 18:20:50
Rozmiar: 37.31 MB
Seedów: 109
Peerów: 0
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrenta zawiera wersję 32bit (x86) i 64bit (x64).

=============

O&O Defrag Professional to uważany przez wielu użytkowników za jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji dysków twardych pracujących w oparciu o system Windows 10, 8, 7, Vista.

Do najważniejszych cech programu zaliczyć należy funkcję automatycznej i samoregulującej defragmentacji systemu w tle, obsługę profili defragmentacji przeznaczonych dla stacji roboczych i serwerów, zaawansowany menadżer planowania optymalizacji systemu, monitor aktualnych prac widoczny w zasobniku systemowym czy zaawansowany system oszczędzania energii dla laptopów. O&O Defrag Professional oferuje także pięć różnych algorytmów defragmentacji systemu oraz możliwość aktywacji specjalnego wygaszacza ekranu. Narzędzie obsługuje wszystkie formaty plików obsługiwane przez system Windows w każdej konfiguracji i wielkości.

O&O Defrag Professional został wyposażony w proste kreatory defragmentacji, które szy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: DarkAngel
Data dodania:
2017-07-12 13:18:01
Rozmiar: 57.84 MB
Seedów: 62
Peerów: 0
Pobrano: 24 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

ConvertXtoVideo to oprogramowanie konwertujące pliki z- oraz do formatów MKV, AVI, DVD, Blu-ray, FLV, MP4, ISO, WMV i wielu innych. Narzędzie jest kompatybilne z iPhone, iPad, iPod, Xbox, PS3, formatami z systemu Android. Istnieje również możliwość konfigurowania swoich własnych profili przy wykorzystaniu kodeków Mpeg2, Mpeg4, H264.
Przekonwertujemy także pliki audio do mp3 oraz wielu innych formatów. Producent zaimplementował dodatkowo moduł do nagrywania płyt oraz tworzenia obrazów ISO. ConvertXtoVideo posiada edytor napisów, funkcję do przycinania filmów, obracania obrazu, polepszania jakości dźwięku czy łączenia plików wideo jak rowniez wklejania napisow do filmow.Producent: VSO-Software
http://pl.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/

Windows; /7/8.1

...( Instalacja )...

wypakuj
zainstaluj

...( Info )...

HASLO DO WYPAKOWANIA : hirania

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-11 17:03:05
Rozmiar: 377.99 MB
Seedów: 140
Peerów: 11
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Total Commander Ultima Prime to rozszerzona edycja popularnego menadżera plików - Total Commander. Znajdziemy w nim zestaw wbudowanych aplikacji oraz predefiniowanych ustawień rozszerzających możliwości menadżera Total Commander. Wszystkie dodatki i wtyczki zostały zebrane w jednym, prostym do instalacji pakiecie.

W trakcie instalacji pakietu definiujemy i dostosowujemy wygląd programu. Ustawiamy pasek przycisków i napędów, wybieramy schemat ikon i kolorów. Ponadto Total Commander Ultima Prime integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, a także pozwala użytkownikom wybrać odpowiednie komponenty, które zostaną zainstalowane wraz z menadżerem plików.

W skład całego programu wchodzi menadżer Total Commander, zmodyfikowane i rozbudowane menu główne oraz paski narzędzi. Znajdziemy w nim też dodatkowy zestaw wtyczek i komponenty służące do zmiany wyglądu programu i dodatkowe aplikacje typu Free Downloader, Notepad++, Miranda IM, uTorrent
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2017-07-10 08:14:23
Rozmiar: 2.69 MB
Seedów: 0
Peerów: 2
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Wise Registry Cleaner to szybkie narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania błędnych wpisów znajdujących się w rejestrze systemowym. Aplikacja skanuje m. in. takie elementy rejestru jak ścieżki do aplikacji, rodzaje dostępnych czcionek, elementy dostępne w menu start, programy uruchamiane podczas startu systemu, historie przeglądarek, pliki pomocy, biblioteki DLL i znacznie więcej. Edycja Wise Registry Cleaner Pro (płatna) została wyposażono dodatkowo w funkcję eksportu znalezionych plików do formatu MS Excel oraz opcję optymalizacji systemu i przywracania wprowadzonych zmian. Wise Registry Cleaner charakteryzuje przede wszystkim szybkość i skuteczność działania.

System operacyjny:
Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: bill22
Data dodania:
2017-06-29 18:52:09
Rozmiar: 16.25 MB
Seedów: 131
Peerów: 2
Pobrano: 101 razy

Komentarze: 0

..::(Info)::.."Glary Utilities PRO - komercyjna wersja programu do konserwacji systemu Windows. Polski język oraz przejrzysty interfejs czynią ten program bardzo przydatnym również dla początkujących użytkowników którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z jego obsługą.

..::(Opis)::..

Uruchamiając program i przechodząc do zakładki "Konserwacja" mamy do dyspozycji następujące funkcje:
• Czyszczenie rejestru - naprawia nieważne lub nieprawidłowe wpisy rejestru
• Naprawa skrótów - czyści nieprawidłowe skróty
• Menadżer startowy - czyści niebezpieczne pozycje startowe
• Czyść pliki tymczasowe - czyści pliki tymczasowe i odzyskuje miejsce na dysku
• Zacieranie śladów - wymazuje Twoją historie i internetowe ślady
• Usuwanie spyware - usuwa spyware i adware.

Przechodząc do zakładki "Moduły" znajdziemy narzędzie posegregowane według następujących funkcjonalności:
• Czyszczenie
• Optymalizacja
• Prywatność
• Pliki & Foldery
• Narzędzia systemowe."

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-06-20 08:02:33
Rozmiar: 8.03 MB
Seedów: 585
Peerów: 27
Pobrano: 107 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

PowerISO to narzędzie przeznaczone do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD.

...( Opis )...

Program obsługuje 20 najpopularniejszych formatów plików, wśród których znajdują się obrazy ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG itp., w tym również pliki wirtualnych dysków tworzonych przez programy Virtual PC (VHD), VMWare (VMDK) i VirtualBox (VDI). Dużą zaletą aplikacji jest umiejętność konwersji niemal każdego formatu plików do obrazu ISO, BIN lub DAA (zaawansowane opcje).

Za pomocą narzędzia PowerISO można również montować obrazy płyt w wirtualnym napędzie, tworzyć samostartujące pliki ISO oraz bootowalne pamięci USB, nagrywać przygotowywane kompilacje i znacznie więcej. Ponadto aplikacja pozwala na integrację z powłoką systemową, menu kontekstowym, obsługuje funkcję kopiowania i wklejania danych ze schowka systemowego oraz przeciągania danych na okno główne programu.

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-06-09 06:07:17
Rozmiar: 6.22 MB
Seedów: 123
Peerów: 0
Pobrano: 114 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: piotreek33
Data dodania:
2017-06-04 08:37:48
Rozmiar: 53.47 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

Dodatkowo soft posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-26 17:31:07
Rozmiar: 35.41 MB
Seedów: 48
Peerów: 1
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

============

SpeedCommander to w pełni funkcjonalny i wygodny w obsłudze menadżer plików. Oferuje czytelny, dwupanelowy interfejs graficzny, za pomocą którego możemy w prosty i szybki sposób wykonywać różne polecenia pomiędzy partycjami dysku twardego.

Program SpeedCommander służy do kopiowania, usuwania, przenoszenia, sortowania i wykonywania wielu innych czynności na plikach i katalogach. Oprócz tego oferuje dostęp do rozbudowanego klienta FTP, za pomocą którego możemy przesyłać dane do serwera FTP (lub odwrotnie).

Menadżer posiada przydatny ekran do podglądu plików w różnych formatach. Umożliwia synchronizację katalogów i wyszukiwanie plików za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki FileSearch. Oprócz tego SpeedCommander obsługuje też skompresowane pliki i zapewnia też ochronę przed uszkodzonymi archiwami.

-------------

[ENG]

SpeedCommander is a tool that you can use as a file manager that replaces Windows Ex
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-25 15:27:46
Rozmiar: 8.26 MB
Seedów: 17
Peerów: 20
Pobrano: 112 razy

Komentarze: 1

...( Opis )...

Program obsługuje wiele popularnych przeglądarek między innymi takich jak: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Avant Browser, Netscape i wiele innych .Integruje się z przeglądarkami internetowymi używając unikalnych właściwości integracyjnych i przejmuje pobieranie plików, umożliwia także planowanie kolejkowania pobierania danych.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-25 11:40:27
Rozmiar: 11.95 MB
Seedów: 203
Peerów: 2
Pobrano: 134 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-25 11:39:18
Komentarze: 0

...( Opis )...

IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-25 06:45:44
Rozmiar: 13.31 MB
Seedów: 194
Peerów: 5
Pobrano: 181 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Driver Talent (wcześniej znany pod nazwą DriveTheLife) to program do automatycznego wyszukiwania nowych wersji sterowników sprzętowych komputera i ich aktualizacji. Jest ciekawą propozycją dla wszystkich osób szukających "pomocnika", który zadba o aktualność oprogramowania sprzętowego na ich komputerach, a jednocześnie niemal nie będzie wymagać ich wkładu w cały proces instalacji. Aplikacja cechuje się nowoczesnym interfejsem, którego prostota jest zaletą nie tylko ze względu na tego typu trend w obecnym projektowaniu wyglądu programów, ale również z uwagi na grupę docelową jego odbiorców, którą będą najprawdopodobniej w głównej mierze osoby mniej doświadczone i średnio zaangażowane w samodzielne kontrolowanie pracy komputera. A w takim przypadku, jak wiadomo, namiar dostępnych funkcji i przycisków mógłby tylko dezorientować.

Co istotne, aplikacja skupia się nie tylko na aktualizacji istniejących już sterowników, ale dba także o brakujące pozycje
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-22 11:35:29
Rozmiar: 53.63 MB
Seedów: 411
Peerów: 26
Pobrano: 204 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

CleanMyPC to wyjątkowo intuicyjne narzędzie do czyszczenia systemu ze zbędnych plików i programów. Przyczyni się nie tylko do zwiększenia dostępnej przestrzeni dyskowej, ale również polepszenia wydajności.Silnik skanujący wykrywa rozmaite typy zbędnych danych jak logi, zawartość cache, pliki językowe. Oprócz tego analizie poddawany jest rejestr, który oczyścimy jednym kliknięciem.

CleanMyPC pozwala na edytowanie listy programów automatycznie uruchamianych podczas startu systemu. Wśród innych opcji znajdziemy chociażby czyszczenie historii przeglądania, czy formularzy. Nie zabrakło także modułu do trwałego kasowania plików.


> wielkość całości: 54 MB
> rodzaj kompresji: .rar
> zawartość uploadu: |Program|Lek| Portable|
> Wymagania systemowe: |Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10 / |
> wersje językowe: |PL|Multi|
> brak danych naprawczych
> haslo: Brak

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-22 11:35:20
Komentarze: 0

...( Opis )...

CleanMyPC to wyjątkowo intuicyjne narzędzie do czyszczenia systemu ze zbędnych plików i programów. Przyczyni się nie tylko do zwiększenia dostępnej przestrzeni dyskowej, ale również polepszenia wydajności.Silnik skanujący wykrywa rozmaite typy zbędnych danych jak logi, zawartość cache, pliki językowe. Oprócz tego analizie poddawany jest rejestr, który oczyścimy jednym kliknięciem.

CleanMyPC pozwala na edytowanie listy programów automatycznie uruchamianych podczas startu systemu. Wśród innych opcji znajdziemy chociażby czyszczenie historii przeglądania, czy formularzy. Nie zabrakło także modułu do trwałego kasowania plików.


> wielkość całości: 54 MB
> rodzaj kompresji: .rar
> zawartość uploadu: |Program|Lek| Portable|
> Wymagania systemowe: |Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10 / |
> wersje językowe: |PL|Multi|
> brak danych naprawczych
> haslo: Brak

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-15 19:29:43
Rozmiar: 6.22 MB
Seedów: 90
Peerów: 3
Pobrano: 136 razy

Komentarze: 3

Multilanguage.

...( Opis )...

WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-12 15:56:56
Rozmiar: 439.04 MB
Seedów: 169
Peerów: 30
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Hard Disk Manager 15 Suite to narzędzie typu “wszystko w jednym” służące do ochrony, utrzymania niezawodności działania i zarządzania komputerem PC. Program Hard Disk Manager 15 Suite zawiera wszystkie narzędzia przeznaczone do zarządzania dyskami twardymi, włączając w to partycjonowanie, tworzenie i przywracanie kopii zapasowych, migracje, optymalizacje, a także wymazywanie dysków twardych, zarządzanie rozruchem i przywracanie systemu. Dzięki temu obszernemu pakietowi, który zapewnia ogromną funkcjonalność z jednego łatwego w użytkowaniu interfejsu, oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Program Hard Disk Manager 15 Suite pozwala na:
-  Zapis obrazu całego komputera PC (łącznie z systemem operacyjnym), aplikacji, ustawień i wszystkich danych za pomocą łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia kopii zapasowych
-  Nieprzerwaną pracę podczas tworzenia kopii zapasowych (użycie HotProcessing i VSS)
-  Przywracanie w ciągu kilku minut zawartości całych dysków twardych
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-12 15:39:26
Rozmiar: 679.87 MB
Seedów: 220
Peerów: 38
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Hard Disk Manager 15 Suite to narzędzie typu “wszystko w jednym” służące do ochrony, utrzymania niezawodności działania i zarządzania komputerem PC. Program Hard Disk Manager 15 Suite zawiera wszystkie narzędzia przeznaczone do zarządzania dyskami twardymi, włączając w to partycjonowanie, tworzenie i przywracanie kopii zapasowych, migracje, optymalizacje, a także wymazywanie dysków twardych, zarządzanie rozruchem i przywracanie systemu. Dzięki temu obszernemu pakietowi, który zapewnia ogromną funkcjonalność z jednego łatwego w użytkowaniu interfejsu, oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Program Hard Disk Manager 15 Suite pozwala na:
-  Zapis obrazu całego komputera PC (łącznie z systemem operacyjnym), aplikacji, ustawień i wszystkich danych za pomocą łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia kopii zapasowych
-  Nieprzerwaną pracę podczas tworzenia kopii zapasowych (użycie HotProcessing i VSS)
-  Przywracanie w ciągu kilku minut zawartości całych dysków twardych
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-12 11:07:13
Rozmiar: 367.27 MB
Seedów: 92
Peerów: 2
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

============

Paragon Hard Disk Manager 15 Professional to kompletne rozwiązanie do ochrony, naprawy i zarządzania komputerem PC. Zawiera narzędzia do partycjonowania, backupu, klonowania, defragmentacji, zarządzania systemem i przywracania systemu. Paragon Hard Disk Manager 15 Professional jako pakiet narzędzi posiada 1 wspólny interfejs dzięki czemu ułatwia pracę i oszczędza czas.

Najważniejsze cechy programu Paragon Hard Disk Manager 15 Professional:
-  narzędzia do zarządzania dyskami
-  intuicyjny interfejs użytkownika
-  tworzenie/przywracanie kopii zapasowej
-  Paragon Hard Disk Manager 15 Professional umożliwia klonowanie dysku twardego
-  optymalizacja i defragmentacja dysku
-  zaawansowane opcje przywracania systemu
-  partycjonowanie dysku i tworzenie obrazów
-  trwałe usuwanie danych
-  migracja danych

Co nowego w Hard Disk Manager 15 Professional?
-  Nowość! Pełna obsługa s
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2017-05-09 19:46:59
Rozmiar: 1.17 GB
Seedów: 166
Peerów: 16
Pobrano: 345 razy

Komentarze: 0

..::(Info)::..

Wymagania Systemowe: Windows Vista / 7 / 8 / 10 (32-bit, 64-bit)
wersje językowe: PL

..::(Opis)::..

Kiedy pecet nie daje znaku życia, kiedy przejęły nad nim kontrolę wirusy i wszystko wydaje się stracone pomoże nam nowa płyta ratunkowa, niezawodny lekarz każdego komputera.

Uruchamianie płyty ratunkowej

Gdy sami chorujemy, nie ma rady - trzeba udać się do lekarza. Ale jeśli szwankuje komputer, na szczęście nie musimy od razu umawiać wizyty specjalisty, pod warunkiem że mamy pod ręką Płytę ratunkową 2017. Pozwala ona przywracać dane, stawia Windows na nogi, kasuje wirusy i sprawdza ogólną kondycję komputera.

Nowe funkcje

W nowej edycji Płyty ratunkowej pojawiło się sporo ciekawych nowych funkcji. Płyta potrafi teraz naprawiać uszkodzone pliki Worda. Pomaga otwierać dowolne pliki i foldery, które z jakichś powodów Windows uznaje za zepsute i nie umie sobie z nimi poradzić. Płyta ratunkowa może teraz nawet automatycznie wykrywać utracone dyski czy party
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: piotras78
Data dodania:
2017-05-06 13:09:52
Rozmiar: 40.87 MB
Seedów: 7
Peerów: 0
Pobrano: 79 razy

Komentarze: 0

...( Info )...


AVS Video Remaker plus Aktywator i skriny
Wersja: 5.1.1.187
Rozmiar pliku: 41 MB
Dla: Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista

...( Opis )...


Ekspresowa edycja filmów bez konwersji
AVS Video Remaker umożliwia edycję filmów AVI, VOB, MP4, DVD, Blu-ray, TS, MKV, HD-video w bardzo szybki sposób, gdyż nie jest konieczna ponowna konwersja materiału filmowego poddanego obróbce. Dodatkowo w programie możliwe jest wypalanie płyt Blu-ray i DVD z menu! Producent programu AVS4YOU

...( Info )...

1.Zainstalować nie uruchamiać
2.Uruchomić aktywator i postempować tak jak na skrinach
Skriny są z AVSeditor ale tak samo się to robi.


==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-06 08:34:37
Rozmiar: 924.94 MB
Seedów: 73
Peerów: 14
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Paragon Hard Disk Manager 15 Premium przeznaczony jest do łatwego i efektywnego zarządzania magazynami serwerów pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. Program zapewnia obsługę dysków SSD, AFD, 2TB+ i o sektorach innych niż 512B, automatyczne wyrównywanie partycji zwiększające wydajność, funkcje przywracania ratunkowego i ponownego partycjonowania i posiada wiarygodne algorytmy czyszczenia dysków.
Najważniejsze funkcje programu Paragon Hard Disk Manager 15 Premium:

Efektywne zarządzanie danymi i magazynem - automatyczne wyrównywanie partycji pozwala jak najlepiej wykorzystać systemy fizyczne, dowolne miejsce docelowe kopii zapasowej, włączając w to lokalnie zamontowane / odmontowane partycje, magazyny zewnętrzne, dyski CD/DVD/Blu-ray, udziały sieciowe, serwery SFTP / FTP oraz specjalnie zabezpieczone, ukryte partycje (Backup Capsule)

Wsparcie ciągłości działalności firm - Paragon Hard Disk Manager 15 Premium zapewnia obrazowanie i migracje systemów Windows
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: elladajarek
Data dodania:
2017-05-04 11:03:45
Rozmiar: 15.15 MB
Seedów: 152
Peerów: 13
Pobrano: 90 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Język interfejsu - Multi / polski

OS - Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32/64-bit)

Tabletka - W komplecie
VirusTotal - http://ujeb.se/89tuK

...( Info )...

Instalacja:
1.Uruchom Pro .exe
2.Zainstaluj program.
3.Enjoy!

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: elladajarek
Data dodania:
2017-05-01 14:04:27
Rozmiar: 8.94 MB
Seedów: 30
Peerów: 0
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

O&O Defrag Professional to uważany przez wielu użytkowników za jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji dysków twardych pracujących w oparciu o system Windows 10, 8, 7, Vista.

...( Info )...

Język interfejsu - English

OS - Windows® 10, 8.1, 8, 7, Vista (x86 / x64)

Rejestracja - Aktywowany

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-29 06:48:43
Rozmiar: 54.26 MB
Seedów: 59
Peerów: 2
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Najnowsza, najbardziej rozbudowana wersja programu R-Studio firmy R-Tools Technology Inc., służącego do odzyskiwania danych z dysku twardego.

=====

R-Studio to jedno z najlepszych narzędzi na rynku o tak szerokich możliwościach przeznaczonych do odzyskiwania skasowanych danych z takich partycji jak FAT12/16/32, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/Win 7/Win 8 , HFS/HFS+ (Macintosh), Little i Big Endian variants of UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) i Ext2FS/Ext3FS (Linux). Zaawansowane możliwości czynią z R-Studio programem, z którego pomocniczo korzystają laboratoria odzyskiwania danych.

Za pomocą tego programu dane można przywrócić ze sformatowanych i usuniętych partycji, z szyfrowanych partycji NTFS5 i dysków z uszkodzonymi sektorami (bad sectors) i plików usuniętych z kosza systemowego, dysków RAID. R-Studio oferuje również narzędzie do tworzenia kopii fizycznych dysku z opcją kompresji danych, zintegrowany edytor heksadecymal
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: alE13
Data dodania:
2017-04-28 07:40:53
Rozmiar: 19.43 MB
Seedów: 24
Peerów: 0
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 2

...( Info )...http://i.imgur.com/xYyO7vK.jpg

File corrected.
Wstawka poprawiona.

...( Opis )...

Windows 10 Manager is a system utility that helps you optimize, tweak, repair and clean up Windows 10. It will increase your system speed, eliminate system fault, improve system security, and meet all of your expectations.Windows 10 Manager is a system utility that helps you optimize, tweak, repair and clean up Windows 10. It will increase your system speed, eliminate system fault, improve system security, and meet all of your expectations.
Why Should I use Windows 10 Manager?
Windows 10 is the newest Operating System for home users and professionals alike. Windows 10 brings clarity to your world, so you can more safely and easily accomplish everyday tasks and instantly find what you want on your PC. Windows 10 Manager is the powerful software tool to tweak and optimize your Windows 10, it bundles more than 30 different utilities in one and help your system faster and mor
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: alE13
Data dodania:
2017-04-27 12:11:41
Rozmiar: 19.43 MB
Seedów: 0
Peerów: 13
Pobrano: 14 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

http://i.imgur.com/xYyO7vK.jpg

...( Opis )...

Windows 10 Manager is a system utility that helps you optimize, tweak, repair and clean up Windows 10. It will increase your system speed, eliminate system fault, improve system security, and meet all of your expectations.Windows 10 Manager is a system utility that helps you optimize, tweak, repair and clean up Windows 10. It will increase your system speed, eliminate system fault, improve system security, and meet all of your expectations.
Why Should I use Windows 10 Manager?
Windows 10 is the newest Operating System for home users and professionals alike. Windows 10 brings clarity to your world, so you can more safely and easily accomplish everyday tasks and instantly find what you want on your PC. Windows 10 Manager is the powerful software tool to tweak and optimize your Windows 10, it bundles more than 30 different utilities in one and help your system faster and more stable, secure and personal!
Features and
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-04-21 12:02:57
Rozmiar: 2.41 MB
Seedów: 180
Peerów: 19
Pobrano: 229 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Super Hide IP to niewielkie narzędzie do ukrywania prawdziwego adresu IP. Zabieg ukrywania przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko przejęcia przez hakerów naszego oryginalnego IP.
Wraz z Super Hide IP mamy gwarancję anonimowości zarówno podczas przeglądania sieci jak i wysyłania wiadomości e-mail. Dodatkowym atutem jest możliwość ominięcia blokad regionalnych nakładanych przez niektóre serwisy i usługi. Z poziomu okna głównego można ręcznie wybrać państwo, do którego należy IP.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-04-21 11:58:43
Rozmiar: 45.76 MB
Seedów: 441
Peerów: 12
Pobrano: 99 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

MiniTool Partition Wizard Free jest bezpłatnym programem przeznaczonym do partycjonowania dysku.

...( Opis )...

Aplikacja umożliwia przeprowadzanie wielu typów operacji na partycjach takich jak ich tworzenie, zmiana rozmiaru, kopiowanie, konwertowanie, ukrywanie czy odzyskiwanie. Program poprawnie współpracuje z wieloma wydaniami systemu Windows, zarówno w wersji 32 jak i 64-bitowej. Ponadto MiniTool Partition Wizard Free gwarantuje bezproblemową obsługę macierzy RAID oraz dysków twardych o pojemności powyżej 2 TB, dobrze radzi sobie także ze zmianą systemu plików z FAT na NTFS.

Poza tym program oferuje możliwość korzystania z narzędzia Copy Disk Wizard czy wizualizacji (Disk Map). Umożliwia ona zapoznanie się z rozmieszczeniem partycji i dysków za pomocą graficznej prezentacji. Możemy skorzystać też z kilku testów takich jak na przykład Disk Surface Test czy Partition Surface Test.

Do zalet programu trzeba zaliczyć ponadto przejrzystość interfejsu i pros
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-18 17:22:55
Rozmiar: 166.35 MB
Seedów: 47
Peerów: 9
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

MAGIX MP3 Deluxe to edytor dźwięku, konwerter plików i odtwarzacz muzyczny z możliwością katalogowania utworów w jednym.

Program pozwala wygodnie zarządzać kolekcją utworów, przeglądać pod kątem artystów, gatunków i albumów, dodawać do ulubionych, oceniać gwiazdkami, oglądać okładki i budować własne listy odtwarzania.

Utwory zebrane na liście można od razu nagrać na płytę CD i wydrukować własną wkładkę z okładką albumu i listą utworów. Można też uzupełniać swoją bibliotekę utworami z posiadanych płyt CD, z uwzględnieniem powtarzających się tytułów.

Poza swoimi plikami w MAGIX MP3 Deluxe można odtwarzać także stacje radiowe. W programie znajduje się lista z ponad 6 tysiącami stacji z całego świata.

MAGIX MP3 Deluxe pozwala także na konwersję plików muzycznych do formatów MP3 i AAC. Zintegrowany edytor umożliwia przycięcie plików i łatwe usuwanie szumów z amatorskich nagrań. Znalazł się tu także kompresor, korektor i specjalne ustawienia dla słuchawek.


[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: sw3erjj
Data dodania:
2017-04-17 19:38:54
Rozmiar: 57.40 MB
Seedów: 2
Peerów: 17
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0

Ashampoo Snap Business 10.0.1 [PL] [CRACK] [marta$]

Ashampoo Snap Business 10
Wersja 10.0.1, 2017/04/10Ashampoo® Snap Business został zaciągnięty do sprostania Twojemu środowisku biznesowemu. Dodajemy Twój projekt, logo i znak wodny wraz z informacją nt. praw autorskich, aby chronić tożsamość i własność intelektualną Twojej firmy. Dla lepszej integracji sieciowej, dodaliśmy możliwość wysyłania zrzutów ekranu na konkretny adres sieciowy, jeśli tego wymagasz.

Dzięki Ashampoo® Snap Business...
Ashampoo Snap Business zmienia przechwytywanie obrazów oraz wideo w łatwiejsze doświadczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Mniejsze skomplikowanie, płynniejsze działanie, większa swoboda tworzenia i rozszerzone opcje udostępniania. Przechwytuj obrazy i wideo wprost ze swojego ekranu w kilka sekund z pikselową precyzją, ilustruj swoje zrzuty ekranów przy pomocy tekstów, notatek, porad, strzałek, kształtów oraz stemplom lub udostępniaj swoje dzieła z innymi 1-kliknięciem. Ashampoo Snap B
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: sw3erjj
Data dodania:
2017-04-15 21:59:30
Rozmiar: 57.63 MB
Seedów: 28
Peerów: 26
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0

Ashampoo Snap 10
Wersja 10.0.1, 2017/04/10

MULTILANGUAGE

Nie ma łatwiejszej drogi do zrzutów ekranu czy wideo niż wykorzystanie Ashampoo Snap 10. Przechwytuj i edytuj wszystko, co widzisz na ekranie.

SZCZEGÓŁY FUNKCJI PROGRAMU

https://www.ashampoo.com/pl/pln/pde/2024/multimedia-software/snap-10

LANGUAGE-JĘZYKI
https://www.ashampoo.com/pl/pln/pla/2024/multimedia-software/snap-10

Data wydania: 2017/04/10
---------

strona producenta: http://www.ashampoo.com/
system operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

---------
INSTALACJA

- zainstaluj program, nie uruchamiaj go
- zawartość folderu ;Crack; przekopiuj do głównego katalogu z programem
- domyślny katalog to: C:/Program Files/Ashampoo/Ashampoo Snap 10
- uruchom program


http://s24.postimg.org/4toj5cv2t/Ashampoo_Snap_2017.04.15_19h14m07s_001.jpg
http://s11.postimg.org/mdsevfhrn/Ashampoo_Snap_2017.04.15_19h15m34s_002.jpg

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-11 08:03:53
Rozmiar: 1.04 GB
Seedów: 314
Peerów: 16
Pobrano: 120 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera Acronis True Image 2017 New Generation oraz bootujący ratunkowy nośnik startowy AcronisBootableMedia.iso.

--------------

Multilanguage.

Najszybszy i najłatwiejszy sposób na zapewnienie maksymalnej ochrony danych.

Zapewnij maksymalne bezpieczeństwo swoim najcenniejszym dokumentom, zdjęciom i danym, tworząc ich pełną kopię zapasową. Niezależnie od rodzaju urządzenia (PC lub Mac) bez trudu przygotujesz obraz system operacyjnego, programów, ustawień, plików oraz informacji rozruchowych, które w razie awarii, kradzieży lub ataku złośliwego oprogramowania błyskawicznie odzyskasz i przywrócisz na dowolnym komputerze. Zaledwie dwa kliknięcia dzielą Cię od zapisania kopii zapasowej na dyskach zewnętrznych, urządzeniach NAS czy w chmurze. Z Acronis True Image 2017 stworzysz również kopie zapasowe swoich urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów iPhone, iPad i Android, a nawet zawartości Facebooka. Odzyskaj je w dowolnym miejscu i zarządzaj nimi dzię
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-10 07:44:35
Rozmiar: 3.90 MB
Seedów: 61
Peerów: 2
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersje 64bit i 32bit.

--------------

Multilanguage.

Process Lasso jest aplikacją umożliwiającą sprawne zarządzanie procesami w systemie Windows. Program wyświetla szczegółowe informacje na temat uruchomionych w systemie procesów i umożliwia przydzielenie im określonego dostępu do mocy obliczeniowej procesora. Program posiada wiele zaawansowanych ustawień i trybów pracy takich jak "Game Mode", automatyczne zarządzanie procesami "ProBalance" czy schematy zasilania nastawione na oszczędzanie energii bądź wysoką wydajność. Program umożliwia także przypisanie konkretnych ustawień wybranym aplikacjom, przez co po jednorazowej konfiguracji Process Lasso może działać w pełni automatycznie.

--------------

[ENG]

Process Lasso Pro is an advanced process priority optimizer software to improve your computer’s performance, stability and responsiveness. Process Lasso is a unique optimizer, designed to manage and edit how your computer’s processes an
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-09 08:04:58
Rozmiar: 16.67 MB
Seedów: 115
Peerów: 17
Pobrano: 106 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Narzędzie do kompletnego monitorowania żywotności Twoich dysków twardych

Dyski twarde są jak pamięć długotrwała Twojego PC. I podobnie jak pamięć, potrafi się zdegradować w czasie. Pofragmentowane systemy plików powodują długi czas dostępu oraz utrudnienia w odczycie, co prowadzi w efekcie do utraty danych i nieszczęsnego uszkodzenia napędu. Prawie 10% wszystkich dysków przestaje działać w okresie trzech lat życia.

Ashampoo HDD Control 3 dba o pamięć Twojego PC. Niższe czasy dostępu, braki spowolnienia pamięci, ochrona przed utratą danych oraz powiadomienia o możliwych awariach.

Wczesne ostrzeganie przed awarią
Ashampoo HDD Control 3 w pełni monitoruje dyski twarde i określa poziom ich żywotności a zintegrowany strażnik czuwa nad regularnych zbieraniem danych i informowaniem z wyprzedzeniem o możliwych problemach, nawet wysyłając do Ciebie wiadomość email. Dzięki temu możesz uniknąć problemów i wykonać niezbędną kopię zapasową danych przed
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: zybi33
Data dodania:
2017-04-06 06:23:14
Rozmiar: 37.76 MB
Seedów: 21
Peerów: 0
Pobrano: 270 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

"Advanced SystemCare PRO to komercyjna odmiana bardzo popularnego programu służącego do przeprowadzania kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Nie jest to jedyne zadanie realizowane przez ten pakiet: umożliwia on odzyskiwanie danych, ochronę przed wirusami, a także automatyczne pobieranie wszystkich niezbędnych sterowników.

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej prz
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-05 07:08:04
Rozmiar: 59.56 MB
Seedów: 138
Peerów: 7
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

Dodatkowo narzędzie posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz.

---------------------

[ENG]

EZ CD Audio Converter is CD Ripper, Audio Converter, Metadata Editor and Disc Burner. Rip audio CDs, make copies of discs, convert mp3, convert audio files, and burn audio
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-04-03 07:34:06
Rozmiar: 14.24 MB
Seedów: 46
Peerów: 2
Pobrano: 167 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Windows 10 Manager jest narzędziem optymalizującym najnowszy system operacyjny Microsoftu. Umożliwia naprawę rejestru, usuwanie błędów systemowych i wiele innych. Interfejs programu jest bardzo czytelny, został podzielony na kilka kategorii, z poziomu których otrzymujemy dostęp do odmiennych funkcji.

Zakładka Optimizer zapewnia szereg możliwości, dzięki którym zwiększymy wydajność systemu, skrócimy czas wyłączania się komputera, podkręcimy podzespoły komputera czy naprawimy programy uruchamiane wraz z autostartem. Karta Cleaner, jak nie trudno się domyślić zawiera narzędzia usuwające z dysku twardego niepotrzebne pliki, duplikaty folderów, uszkodzone wpisy rejestru czy ikony programów, które już zostały wcześniej zdeinstalowane.

Sucurity to kolejna grupa funkcji, które tym razem przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa systemu. Zmodyfikujemy tu uprawnienia dostępu do dysków twardych czy programów, zaszyfrujemy wskazane pliki czy przywróci
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-03-29 19:12:47
Rozmiar: 47.24 MB
Seedów: 44
Peerów: 0
Pobrano: 165 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

AIDA64 Extreme to znakomite narzędzie do identyfikacji komponentów sprzętowych i oprogramowania zainstalowanego w komputerze, będące kontynuacją popularnego programu Everest.

Głównym zadaniem programu jest dostarczanie jak największej porcji szczegółowych informacji o sprzęcie zamontowanym w naszym komputerze. Pozwala on na wyświetlanie danych o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach, a także zainstalowanym w komputerze oprogramowaniu oraz poziomie zabezpieczeń. Narzędzie ponadto wspiera większość typów sensorów wykorzystywanych przez producentów sprzętu, umożliwiając monitorowanie takich parametrów jak temperatura pracy, prędkość obrotowa wiatraczków czy pobór prądu. Wszystkie te informacje wyświetlaną mogą być np. za pośrednictwem gadżetu na pulpicie. AIDA64 Extreme jak większość tego typu narzędzi daje możliwość wygenerowania raportu, zawierającego informacje o posiada
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hektor0608
Data dodania:
2017-03-24 21:59:10
Rozmiar: 126.55 kB
Seedów: 67
Peerów: 12
Pobrano: 117 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

FAT32 Format to niewielkie narzędzie do formatowania dysków lub przenośnych pamięci z wykorzystaniem tytułowego systemu plików FAT32, bez względu na rozmiar partycji (nawet do 2TB).

Aplikacja sprawdzi się świetnie szczególnie w nietypowych zastosowaniach, gdzie musimy wykorzystać koniecznie ten system plików, ale chcemy użyć pamięci o większej pojemności. W praktyce bowiem, w przypadku dysków twardych i systemu Windows najczęściej stosuje się system NTFS, zaś dla kart pamięci większych od 32GB jest to zazwyczaj system plików exFAT.

Programu można więc z powodzeniem użyć na przykład w celu sformatowania 64GB karty pamięci do formatu FAT32, aby zadziałała poprawnie w urządzeniach obsługujących teoretycznie maksymalnie tylko 32GB pamięci (jest to częste zjawisko między innymi w przypadku tańszych samochodowych rejestratorów wideo).

...( Dane Techniczne )...

Rozmiar pliku: 0,07 MB
Producent: Ridgecrop Consultants Ltd.
System operacyjny: Windows 2000 / XP / V
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-03-23 08:47:21
Rozmiar: 2.73 MB
Seedów: 255
Peerów: 68
Pobrano: 443 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

KMS Win10 jest narzędziem aktywacyjny on-line dla systemu Windows 10 , jest wyposażony w kompaktowy interfejs i prostą obsługę, aktywuje wszystkie wersje systemu Windows 10 na stałe .


As of this writing, the version of Windows 10 has switched from RS Pre-release to RS2 Release branch, i.e., it has entered the phase of RC. In other words, Windows 10 operating system has formally stepped into to a comprehensive upgrade & update stage.

After entering the RC phase, Microsoft actually has finished the development of all new functions. The future versions will focus on bugs fixing and performance improving, hardly any new function will come out (the exception is those internally approved but not announced features, which is rare).

KMS Win10 (AKA: Win10 Activate, Win10Act) is an online activation tool for Windows 10 RTM releases, comes with compact UI and simple operation. It can keep all editions (primarily Professional Edition and Enterprise Edition) and
[...]

»[Zobacz cały opis

==Warez==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-03-23 08:40:19
Komentarze: 0

...( Info )...

KMS Win10 jest narzędziem aktywacyjny on-line dla systemu Windows 10 , jest wyposażony w kompaktowy interfejs i prostą obsługę, aktywuje wszystkie wersje systemu Windows 10 na stałe .


As of this writing, the version of Windows 10 has switched from RS Pre-release to RS2 Release branch, i.e., it has entered the phase of RC. In other words, Windows 10 operating system has formally stepped into to a comprehensive upgrade & update stage.

After entering the RC phase, Microsoft actually has finished the development of all new functions. The future versions will focus on bugs fixing and performance improving, hardly any new function will come out (the exception is those internally approved but not announced features, which is rare).

KMS Win10 (AKA: Win10 Activate, Win10Act) is an online activation tool for Windows 10 RTM releases, comes with compact UI and simple operation. It can keep all editions (primarily Professional Edition and Enterprise Edition) and
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-02-25 23:12:03
Rozmiar: 279.37 MB
Seedów: 1957
Peerów: 145
Pobrano: 1060 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

.....Pobrałeś/aś podziękuj To nic nie kosztuje a Motywuje!!!.....

Avast! Premier to zaawansowany pakiet zabezpieczający komputer dla użytkowników domowych, od czeskiego producenta. Aplikacja wyposażona została w moduł antywirusowy, osłonę antyspamową oraz zaporę sieciową (firewall). avast! wykrywa potencjalnie niepożądane programy do zdalnego administrowania oraz komercyjne rejestratory naciskanych klawiszy.

avast! Premier oferuje również mechanizm filtracji stron internetowych oraz tzw. piaskownicę (AutoSandbox), która działa na zasadzie maszyny wirtualnej. W przypadku pobrania pliku albo programu z sieci web, te najpierw zostaną uruchomione w piaskownicy. Jeśli okaże się, że nie ma zagrożenia, to pakiet zabezpieczający zezwoli na zwykłe uruchomienie.

AVAST! PREMIER TO ROZBUDOWANY PAKIET ZABEZPIECZAJĄCY KOMPUTERY Z WINDOWS


...( Opis )...

avast! Premier posiada także moduł do bezpiecznego kasowania plików, folderów i całych partycji bez późniejszej mo
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: hektor0608
Data dodania:
2017-02-12 22:46:28
Rozmiar: 20.04 MB
Seedów: 18
Peerów: 0
Pobrano: 171 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

UCheck to narzędzie do wygodnego instalowania wielu popularnych programów na nowym komputerze oraz sprawdzania, czy posiadamy zainstalowane ich najnowsze wersje.

Po uruchomieniu aplikacji, w pierwszej kolejności konieczne będzie przeskanowanie komputera w celu znalezienia zainstalowanego oprogramowania. Program robi to bardzo szybko, dzieląc automatycznie znalezione aplikacji na te, które wymagają aktualizacji oraz wskazując na inne, które do komputera można doinstalować.

Narzędzie ma w swojej bazie instalatory kilkudziesięciu popularnych programów, przydatnych na każdym nowym komputerze, w tym przeglądarki internetowe, pakiety biurowe, programy graficzne, a nawet związane z optymalizacją i bezpieczeństwem.

Wystarczy wybrać te, które chcemy doinstalować lub zaktualizować, a następnie uruchomić cały proces. Jeśli na liście widnieje kilka aplikacji, program automatycznie zajmie się każdym pobieraniem i instalacją, oszczędzając czas użytkownika, który za jednym
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Bobislaw
Data dodania:
2017-02-12 19:12:38
Rozmiar: 9.21 MB
Seedów: 22
Peerów: 0
Pobrano: 624 razy

Komentarze: 0

...( Info )...
WinRAR - WERSJA PL
instalator 32 i 64 bit
pełna wersja WinRAR-a (Aktywowany by Hirania)

System operacyjny: MS Windows, Linux - również (Wine)

...( Opis )...
WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.

Archiwizator pozwala na t
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-02-10 02:56:39
Rozmiar: 8.64 MB
Seedów: 9717
Peerów: 263
Pobrano: 507 razy

Komentarze: 1

...( Info )...

KMSpico - is the ideal tool to activate the final version of Windows 7/8/8.1/10 and Office 2010/2013/2016. Activator does not require user intervention, the entire activation process takes place in the background, just run the activator and a couple of minutes to check the activation status of Windows and/or Office.

Important: If you like MS Windows and MS Office please buy legal and original this program help to test this products, but recommend you buy legal from creators (M$ Corp). I did this for fun, and now I am done with this. Working in W10 and Office 2016 fresh install and VOLUMEN LICENSE editions. Ja mata ne, Farewell, HejdРµ, Ciao, Aloha, Zegnaj, Doei

Based off of open source code KMSEmulator of mikmik38, qad, jm287, zm0d, CODYQX4.

Recommendations Optional:
- Make exceptions to Directory %ProgramFiles%\KMSpico\*.exe in Antivirus or Defender.

- Requirements: .NET 4.0 or Windows 8/8.1/10/2012/2016.

Activate:
Windows Vista Bussines/Enter
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: myca1125
Data dodania:
2017-01-27 19:21:19
Rozmiar: 272.65 MB
Seedów: 79
Peerów: 5
Pobrano: 62 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Camtasia Studio 8.5.0
Full - Crack, Keygen
AUTOR: TECHSMITH CORPORATION
KATEGORIA: OBRÓBKA WIDEO
Wersja: ENG
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Prosta w obsłudze intuicyjnie
Poradniki są na YT...
OGLĄDAJCIE KONIECZNIE LUDZISKA Z DEVIL I ELECTRO MINI PORADNIK DO KOŃCA DODANY DO WSTAWKI...:-)

...( Opis )...

Zaawansowane narzędzie do przechwytywania obrazu z ekranu (aplikacji i gier), oraz dźwięku systemu
i mikrofonu, edycji nagranych materiałów i udostępaniania np. w serwisie YouTube.
Camtasia Studio to zaawansowane narzędzie do nagrywania i edycji nagranego materiału (tzw. masteringu).
Pozwala na przeczytywanie obrazu i dźwięku z różnych źródeł i późniejszy ich montaż. Do najważniejszych
funkcji programu należą:
Nagrywanie obrazu pełnego ekranu (gry/aplikacje), oraz wskazanego obszaru
Nagrywanie obrazu kamery internetowej
Nagrywanie dźwięku z gry, systemowego, oraz z mikrofonu
Import mediów (wideo, obrazy, muzyka i inne dźwięki)
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 15:27:45
Rozmiar: 12.25 MB
Seedów: 939
Peerów: 38
Pobrano: 779 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Driver Genius to profesjonalny i rozbudowany program służący do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Z jego pomocą możemy aktualizować i odinstalowywać sterowniki, a także tworzyć ich kopie zapasowe, w celu późniejszego przywrócenia w razie awarii systemu operacyjnego.

...( Opis )...

Korzystając z programu możemy w łatwy i szybki sposób wyszukać brakujące sterowniki, a także zaktualizować przestarzałe oprogramowanie. Driver Genius wyszukuje dokładnie wszystkie sterowniki do każdego podzespołu zamontowanego w komputerze, w tym między do płyty głównej, karty sieciowej, graficzne i muzycznej, kontrolerów IDE, ATA, SATA, a nawet do innych urządzeń systemowych i wskazujących.

Program gromadzi informacje o sterownikach i tworzy kopie zapasowe, którą możemy przywrócić po zmianie systemu operacyjnego. Driver Genius skanuje całą zawartość dysku twardego i wyświetla listę z wadliwymi i przestarzałymi sterownikami, z której użytkownicy mogą dokładnie odczytać n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:53:04
Rozmiar: 5.36 MB
Seedów: 442
Peerów: 12
Pobrano: 242 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

WinRAR to program do kompresji plików, który oferuje pełną gamę funkcjonalności i obsługuje wiele formatów do ekstrakcji. Można kompresować pliki w dwóch archiwalnych formatach RAR i ZIP, ale mają one szerokie zastosowanie. Pierwsza wersja programu, z własnym formatem RAR, została wydana w 1993 roku. Format jest głównym rywalem wszechobecnego formatu ZIP.

...( Opis )...

WinRAR oferuje możliwość tworzenia samorozpakowujących plików, podzieleni archiwów na wiele części i naprawianie uszkodzonych plików. WinRAR może również skanować archiwa w poszukiwaniu wirusów przed wyodrębnieniem plików.

Najbardziej przyjaznymi dla użytkownika aspektami są funkcje drag-and-drop, oraz Archive Wizard. WinRAR automatycznie rozpoznaje typ plików, które są kompresowane i odpowiednio dostosowuje współczynnik kompresji.WinRAR używa tradycyjnego interfejsu graficznego z udziałem drzew menu, który pozwala przejść do folderu archiwum i przeciągać pliki lub folder w oknie głów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:46:57
Rozmiar: 197.98 MB
Seedów: 405
Peerów: 2
Pobrano: 544 razy

Komentarze: 1

...( Info )...

AVG PC TuneUp to rozbudowane oprogramowanie przyśpieszające pracę komputera. Zawiera kilka idealnie dopasowanych narzędzi optymalizacyjnych dla systemu Windows. Jednym z nich jest Internet Optimizer odpowiedzialny za dostosowanie ustawień połączenia internetowego, by zwiększyć prędkość transferów. Registry Cleaner naprawia wpisy rejestru, które zajmują cenną pamięć, utrudniają działanie aplikacji i powodują ogólne problemy ze stabilnością systemu.

...( Opis )...

Za sprawą narzędzi Disk Defragmenter i Windows Registry Defragmenter można zoptymalizować system plików tak, by wykorzystać pełnię możliwości dysku twardego, efektywnie zwiększając jego szybkość i ogólną wydajność komputera. Kolejnym przydatnym narzędziem jest Track Eraser - usuwa wszystkie ślady aktywności online i offline, aby zachować najwyższy poziom prywatności. W pakiecie do optymalizacji systemu nie może zabraknąć narzędzia do odzyskiwania danych (File Recovery). Dodatkowo producent zadbał o trwał
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:40:50
Rozmiar: 16.29 MB
Seedów: 142
Peerów: 4
Pobrano: 343 razy

Komentarze: 1

...( Info )...

Driver Booster to użyteczne i zarazem bezpłatne narzędzie, które umożliwia zarządzanie sterownikami do urządzeń w systemie Windows, dbając o to, by na komputerze zainstalowane było zawsze najaktualniejsze oprogramowanie sterujące pracą różnych jego podzespołów.

...( Opis )...

Program jest prosty w obsłudze i działa na tyle stabilnie, że można go bez wahania zainstalować i używać bez obawy o sprawność systemu. Jego głównym zadaniem jest dokładne skanowanie komputera i wykrywanie wszystkich przestarzałych sterowników do sprzętu. Driver Booster charakteryzuje się dużą szybkością pracy. Sam proces diagnostyki zajmuje w przypadku standardowego komputera zaledwie kilka sekund.

Gdy już proces analizy komputera i zainstalowanych na nim sterowników zostanie zakończony narzędzie wyświetla w głównym oknie listę wszystkich przestarzałych sterowników, które należy zaktualizować. Poza informacją o dokładnej nazwie urządzenia, do którego się one odnoszą Driver Booster ocen
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:29:30
Rozmiar: 8.24 MB
Seedów: 411
Peerów: 12
Pobrano: 228 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

PowerISO to potężne narzędzie do nagrywania obrazów płyt CD oraz DVD.
PowerISO pozwala na przeprowadzanie dziesiątek operacji związanych z obrazami płyt CD/DVD, m.in. odczytywanie, eksportowanie, edytowanie, kompresowanie, szyfrowanie i deszyfrowanie, dzielenie i wiele innych (np. obsługa wirtualnego napędu).

...( Opis )...

PowerISO obsługuje wszystkie najważniejsze formaty plików, w tym obrazy ISO, BIN, NRG, CDI czy DAA. Dzięki zaawansowanym funkcjom PowerISO można przekonwertować do wymienionej wyżej postaci niemal każdy format pliku wyjściowego.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-01-19 14:19:33
Rozmiar: 38.23 MB
Seedów: 999
Peerów: 35
Pobrano: 488 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

DAEMON Tools Pro to pośrednia funkcjonalnie wersja popularnego narzędzia do tworzenia i zarządzania wirtualnymi napędami CD/DVD w systemie Windows.

...( Opis )...

Jedną z najważniejszych zalet programu (także w wersji darmowej Lite) jest możliwość emulacji wielu najpopularniejszych technologii zabezpieczeń nośników - m.in. Safedisc, Securom, Laserlock, CDCOPS, StarForce, Protect CD i innych, która okazuje się niezwykle przydatna w przypadku oprogramowania, wymagającego do działania umieszczonej w napędzie nośnika instalacyjnego. Program uruchamiany może być wraz z systemem, dając przy tym możliwość automatycznego tworzenia wirtualnych napędów i montowania w nich obrazów płyt. Dostęp do programu możliwy jest z poziomu ikony w zasobniku systemowym, a w systemach Windows Vista i 7 także gadżetu na pulpicie, instalowanego wraz z narzędziem.

DAEMON Tools Pro pozwala emulować do 32 urządzeń DT i SCSI, umożliwiając wykorzystanie 4 wirtualnych urządzeń IDE do zaawan
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 60 | 61 - 120 | 121 - 146
<< Poprzednia      Następna >>
Najlepsze strony Torrentowe Najlepsza Toplista Torrent Torrenty Torrentz forum Pozycjonowanie