Kategorie
Ranking
Programy
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 60 | 61 - 120 | 121 - 180 | ... | 481 - 540 | 541 - 600 | 601 - 616
Gatunki
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)
==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2017-07-21 15:00:59
Rozmiar: 17.72 MB
Seedów: 0
Peerów: 1
Pobrano: 2 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Ashampoo HDD Control to kompleksowe oprogramowanie do monitorowania, konserwacji i defragmentacji wszystkich zainstalowanych w komputerze dysków.
Głównym celem narzędzia jest monitorowanie faktycznego stanu i wydajności dysków twardych. Program dostarcza wiele szczegółowych informacji (m.in. wersja firmware, ilość partycji, rozmiar, temperatura itp.) o zainstalowanym w komputerze nośniku danych, wykorzystując przy tym technologię S.M.A.R.T., której poszczególne atrybuty są analizowane i służą do oceny kondycji dysku. W razie wykrycia możliwości wystąpienia awarii Ashampoo HDD Control alarmuje o tym fakcie użytkownika, oferując także opcje powiadomień mailowych.

...( Opis )...

Kolejne, niemniej przydatne funkcje programu to m.in. defragmentator dysków, potrafiący pracować w tle i przeprowadzać proces defragmentacji tylko wtedy, kiedy urządzenia dysponują wolną przestrzenią i są w danej chwili nieużywane. Program wyposażony został również w narzędzie do testowani
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-21 08:17:06
Rozmiar: 72.69 MB
Seedów: 40
Peerów: 19
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

KeepVid Pro to skuteczne narzędzie do pobierania plików wideo z YouTube oraz 10 tys. innych podobnych serwisów. Wśród nich znajdziemy również takie popularne strony jak Dailymotion, Hulu, Break, Metacafe, BlipTV, Vimeo, AOL, Lynda, MegaVideo, Veoh, VideoBash, LiveLeak, MyVideo, FunnyOrDie, Nico Video, TV.com, Veevr, Adobe TV.

KeepVid Pro pobiera pliki w formatach MP4, 3GP, FLV, WebM, AVI, MKV, WMV. Program jest w stanie pobierać nie tylko pojedyncze klipy, ale również całe playlisty. Warto jednocześnie podkreślić, że możliwe jest pobieranie wielu plików jednocześnie.

Dodatkowo inżynierzy wdrożyli mechanizm wielowątkowości, dzięki któremu pobieranie jest jeszcze szybsze. KeepVid Pro zawiera również wbudowaną przeglądarkę, wtyczkę, oraz moduł do transferowania plików na inne urządzenia zarówno z systemem Android jak i opartych na iOS.

-------------

[ENG]

KeepVid Pro is one of the best video downloader software that enables you to downloa
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-21 07:34:51
Rozmiar: 363.22 MB
Seedów: 40
Peerów: 16
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

SILKYPIX Developer Studio Pro to narzędzie do przeprowadzania obróbki i edycji plików graficznych zapisanych w formatach RAW, JPEG oraz TIFF. Należy zatem pamiętać o konwresji do tych formatów, gdy dysponujemy innego typu grafikami.

Program oferuje wiele filtrów oraz trybów widoku fotografii jak krajobraz, portret, sepia, zachód słońca. Istnieje możliwość modyfikacji najbardziej podstawowych parametrów jak jasność kontrast, ostrość, redukcja szumów, która odbywa się za pomocą suwaków.

Możemy także dostosowywać efekt szarości, balans bieli, ekspozycję, obracać grafikę czy też edytować kolor skóry. Do dyspozycji oddano ponadto histogram czy moduł do śledzenia historii całej edycji.

-------------

[ENG]

SILKYPIX Developer Studio Pro 8 adds "clarity" that enhances the texture with its own image processing technology. In addition, the correction function such as adding a brush function to the partial correction tool has been enhanced. This product is RAW deve
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-20 09:43:39
Rozmiar: 25.68 MB
Seedów: 8
Peerów: 0
Pobrano: 7 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

BurnInTest firmy PassMark jest narzędziem pozwalającym dokonać przeglądu podzespołów komputera, ich wydajności i stabilności.

Aplikacja ta, choć poinformuje nas jedynie o danych na temat zainstalowanego sprzętu oraz jego wydajności, to jednak końcowe statystyki są nadzwyczaj szczegółowe. Zaraz po uruchomieniu zobaczymy zestawienie podstawowych informacji o systemie i danych na temat urządzeń, m.in. procesora, pamięci, karty graficznej, dysków twardych, dysków optycznych, kart sieciowych oraz portów.

Aby sprawdzić wydajność komputera, aplikacja musi wykonać dłuższy test i sprawdzić stan urządzeń w czasie ich wytężonej pracy. Wybierając standardowy, automatyczny test, musimy być świadomi tego, że narzędzie będzie testowało wszystkie z podzespołów, a to może potrwać dłuższą chwilę, przy czym należało będzie pozostawić komputer w spokoju i pozwolić BurnInTest na pracę. Na koniec otrzymamy dokładne statystyki przedstawiające prędkości, temperatury i wydajności pracy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-20 09:01:01
Rozmiar: 1.32 GB
Seedów: 32
Peerów: 104
Pobrano: 27 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Najnowsza wersja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite. Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji.

Trzon pakietu stanowią CorelDRAW - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel CAPTURE - do zrzutów ekranowych i Corel CONNECT - przeglądarka, pozwalająca na oglądanie zdjęć z lokalnego dysku lub sieci w trybie pełnoekranowym. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Wprowadzono też możliwość blokowania paska narzędziowemu - dzięki temu na stałe będzie znajdował się w określonym przez nas miejscu.

Na potrzeby zaawansowanej typografii do Corel Draw Graphics Suite trafiły narzędzia OpenType, które umożliwiają kontekstową i stylistyczną podmianę znaków, stosow
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2017-07-19 23:18:53
Rozmiar: 1.49 MB
Seedów: 0
Peerów: 1
Pobrano: 19 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Fast Video Downloader to prosty w obsłudze program do pobierania materiałów filmowych z internetu. Dzięki tej aplikacji otrzymamy możliwość zapisania na dysku twardym plików wideo z dużej liczby stron internetowych, takich jak Bing, DailyMotion, Facebook, Flickr, Metacafe, YouTube i Vimeo. Pobierany film za pomocą programu Fast Video Downloader będzie można zapisać w pliku 3GP, AVI i MP3 oraz w formacie zgodnym z iPhone'm, iPadem, iPodem, konsolą Sony PSP i urządzeniem opartym na Androidzie. Pobieranie materiałów wideo może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszy to skopiowanie i wklejenie adresu URL do filmu w oknie programu, a drugi to odnalezienie interesującego nas klipu wideo za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Dużą zaletą Fast Video Downloader jest możliwość kolejkowania pobierania filmów.

...( Dane Techniczne )...

Procesor: Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
Pamięć RAM: 256 MB lub więcej;
HDD: 34,70 MB wolnego miejsca na dysku twardym;
System operacyj
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 23:08:29
Rozmiar: 289.11 MB
Seedów: 36
Peerów: 8
Pobrano: 31 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Oficjalna polska wersja - data wydania 19 lipca 2017.

Acronis Disk Director 12 to zaawansowane narzędzie pozwalające przeprowadzać różnorakie operacje na dyskach. Zapewnia obsługę dysków dynamicznych i GPT, tworzenie woluminów na kilku dyskach jednocześnie i wiele innych.

Acronis Disk Director 12 został oparty o wielokrotnie nagradzane technologie Acronis i pozwala na przenoszenie lub łączenie partycji bez utraty danych. Poza przenoszeniem danych mamy również możliwość klonowania dysków, co znacząco przełoży się na oszczędności w czasie, który należałoby przeznaczyć na reinstalację systemu, najważniejszych programów i sterowników.

Tworzenie partycji, nadawanie im oznaczeń, zmiana rozmiaru odbywają się za pośrednictwem niezwykle czytelnej szaty graficznej, która znacząco redukuje popełnienie jakiegoś błędu przez użytkownika mogącego skutkować kolejnymi komplikacjami.

Każdy użytkownik komputera doświadczył utraty danych. Największy problem stanowi skasowanie
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 09:40:27
Rozmiar: 7.00 GB
Seedów: 7
Peerów: 12
Pobrano: 14 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

CINEMA 4D to profesjonalny pakiet narzędzi 3D oferujący wszystko, czego można potrzebować do tworzenia najwyższej klasy obrazów 3D – od filmów i spotów telewizyjnych, poprzez zastosowania w dziedzinie architektury, gier, multimediów, design oraz inżynierii. Tworzony przez ponad dwadzieścia lat program oferuje fascynującą jakość obrazu oraz intuicyjny, łatwy w obsłudze interfejs, który łączy profesjonalizm oraz artyzm na wszystkich poziomach zaawansowania. CINEMA 4D oferuje szybkość i produktywność, wykorzystując ostatnie osiągnięcia w technologii komputerowej. Program oferuje różne konfiguracje dopasowane do indywidualnych potrzeb różnych segmentów rynku 3D.

Cinema 4D Studio R18 to proste w obsłudze profesjonalne narzędzie zawierające wszystkie niezbędne moduły do szybkiego oraz łatwego tworzenia obrazów i modeli 3D, animacji czy imponujących wizualizacji projektów. Dzięki zaawansowanym narzędziom do modelowania oraz możliwości importowania modeli
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-19 06:45:06
Rozmiar: 89.09 MB
Seedów: 0
Peerów: 6
Pobrano: 6 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

EndNote, to program do tworzenia bibliografii.

Tworzenie biblioteki
Biblioteka programu EndNote to baza danych składająca się z pozycji bibliograficznych (rekordów). Każdy rekord składa się z pól charakteryzujących daną referencję: autor, tytuł, rok wydania, czasopismo, wydawca, ostatnia aktualizacja itd. Referencje zawarte w bibliotece mogą być grupowane przez użytkownika, np. ze względu na poruszany temat lub autora.

Cite While You Write (CWYW)
Program EndNote współpracuje z najpopularniejszymi edytorami tekstu: MS Word czy Apache Open Office. Dzięki narzędziu CWYW, istnieje możliwość tworzenia bibliografii w trakcie pisania tekstu naukowego. Formatowanie bibliografii odbywa się automatycznie, na podstawie jednego z wybranych stylów. Styl formatowania zależy w głównej mierze od wymagań wydawcy. Narzędzia CWYW dodawane są do edytora tekstu jako dodatkowy pasek/zakładka w interfejsie programu.

Filtry importu
Na stronie internetowej producenta znaleźć można
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-18 20:12:07
Rozmiar: 170.46 MB
Seedów: 51
Peerów: 18
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

WebSite X5 jest programem na tyle uniwersalnym, ze możesz w nim zbudować witrynę każdego rodzaju. Oferuje bogaty zestaw narzędzi wspomagających pracę i pozwalających kontrolować projekt na każdym etapie budowy - od tworzenia stron techniką przeciągnij i upuść do budowania sklepu internetowego lub blogu. Możesz zacząć od czego tylko chcesz.

Główne funkcje:

Przeciągnij i upuść. Gotowe
Dzięki możliwości przeciągania obiektów myszą Twoje strony w WebSite X5 rosną na Twoich oczach. Przeciągnij obiekt i umieść we właściwym miejscu. Tekst, obrazy, filmy, formularze e-mail, mapy, przyciski portali społecznosciowych. Pusta strona zamienia się w pełną treści i to bez pisania jakiegokolwiek kodu.

Sklep internetowy najwyższej jakości
Sklep internetowy doskonale zintegrowany z witryną, z pełną kontrolą procesu przetwarzania zamówień. Przygotuj katalog produktów, określ metody dostawy i płatności, zaplanuj promocje, emituj kupony rabatowe, określ zasady
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-18 18:22:06
Rozmiar: 451.12 MB
Seedów: 16
Peerów: 2
Pobrano: 14 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit (x86) oraz 64bit (x64).

=============

Multilanguage.

AquaSoft Stages to rozbudowany program do tworzenia zaawansowanych prezentacji i demonstracji. Można wykorzystywać w nim zdjęcia, filmy, muzykę i inne multimedia, całość edytować w oparciu o podgląd oraz oś czasu, zaś sam pokaz wzbogacać o elementy interakcji z użytkownikiem i widzem. Aplikacja może okazać się przydatna podczas tworzenia wszelkiego rodzaju szkoleń czy też prezentacji produktów i polecić ją można nie tylko osobom, które szukają alternatywy dla popularnego w tym zakresie PowerPointa – programy są od siebie naprawdę różne i trudno wyłonić jednoznacznego zwycięzcę, choć wydawać się może, że prędzej opisywana właśnie przez nas aplikacja skuteczniej zastąpi narzędzie Microsoftu, niż odwrotnie.

Obsługa programu jest generalnie prosta, choć trzeba przyznać, że w tym wypadku wynika to przede wszystkim z obecnego na starcie polskojęzycznego interfejsu. Gdyby nie to, me
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-18 07:51:50
Rozmiar: 119.45 MB
Seedów: 30
Peerów: 11
Pobrano: 9 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit (x86) oraz 64bit (x64).

=============

Navicat Premium jest programem przeznaczonym do zarządzania bazami danych MySQL, MariaDB, SQL Server, Oracle, PostgreSQL oraz SQLite. Ponadto obsługuje Drizzle, OurDelta oraz Percona Server, a także usługi Cloud, takie jak Amazon RDS, Amazon Aurora, Amazon Redshift, SQL Azure, Oracle Cloud i Google Cloud.

Navicat Premium integruje w sobie wszystkie możliwości pozostałych wersji Navicat. Dostarcza pełen zestaw narzędzi do zarządzania bazami danych, m. in. procedury, zdarzenia, trigery, funkcje, widoki i wiele więcej.

Navicat Premium pozwala w prosty sposób przenosić dane między różnymi systemami baz danych lub eksportować dane do pliku według określonego formatu oraz kodowania. W połączeniu z harmonogramem wszystkie zadania mogą zostać wykonane w ustalonym terminie. Najważniejsze narzędzia Navicat Premium to kreator importu, kreator eksportu, kreator zapytań, kreator raportów, synchronizacja
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-17 21:56:08
Rozmiar: 15.79 MB
Seedów: 40
Peerów: 2
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Glary Utilities to kompleksowe oprogramowanie składające się z różnych modułów i narzędzi przeznaczonych do naprawy, konserwacji i optymalizacji systemu.

Za jego pomocą zwiększymy wydajność pracy systemu operacyjnego, oczyścimy komputer ze zbędnych śmieci i niepotrzebnych plików, rozwiążemy problemy z wyskakującymi błędami technicznymi i innymi usterkami, a także zabezpieczymy prywatność użytkownika – zacierając wszelkie ślady aktywności na komputerze.

Glary Utilities został wyposażony w specjalny moduł, za pomocą którego przeprowadzimy błyskawiczną konserwację najważniejszych elementów systemu operacyjnego – z możliwością dostosowania różnych ustawień konfiguracyjnych. Korzystając z tego modułu oczyścimy rejestr systemowy, naprawimy skróty, usuniemy spyware, naprawimy dysk, usuniemy pliki tymczasowe oraz wszelkie ślady aktywności użytkownika.

Pozostałe narzędzia w programie umożliwiają:
- tworzenie i przywracanie kopii zapasowej,
- usuwan
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Edukacja i Nauka


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-17 07:58:39
Rozmiar: 272.23 MB
Seedów: 78
Peerów: 0
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Camtasia Studio to bardzo rozbudowane narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji i demonstracji szkoleniowych.

Program umożliwia przechwytywanie zawartości tego co dzieje się na pulpicie komputera lub jego części do pliku wideo. Przechwycony materiał możemy następnie dowolnie edytować, wzbogacać podpowiedzi w tzw. dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Tak przygotowany materiał może być z łatwością opublikowany w wielu formatach: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE).

Na tle konkurencji program wyróżnia się rozbudowanym edytorem wideo, który pozwala np. "odchylić" klip od jednej z osi, co w efekcie końcowym da wrażenie efektu 3D. Oprócz tego posiada możliwość pracy z wieloma ścieżkami wideo oraz audio, efekty przejść i bardzo rozbudowaną bibliotekę z gotowymi tłami, grafikami czy animacjami. Użytkownicy dostają też do dyspozycji kilka utworów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-16 21:23:34
Rozmiar: 21.31 MB
Seedów: 16
Peerów: 8
Pobrano: 14 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

---------------------

Helium Music Manager to jeden z najlepszych programów do katalogowania zasobów muzycznych.

Program umożliwia przeszukiwanie dysków w poszukiwaniu plików, katalogowanie ich, zmianę nazw (korzystając także z bazy CDDB), tworzenie list odtwarzania (playlists) oraz odsłuchiwanie utworów. Dodatkowo oferuje funkcje wizualizacji, konwertowania muzyki pomiędzy najpopularniejszymi formatami, nagrywania audio i danych na płyty CD/DVD, a także importu plików z płyt Audio-CD. Helium Music Manager obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty muzyczne (MP3, OGG, MPEG, WMA) oraz posiada jeden z najlepszych edytorów tzw. tagów służących do opisywania plików.

Aplikacja oferuje zintegrowany odtwarzacz z obsługą funkcji cross fade i auto-DJ mode, zaawansowany edytor tagów, możliwość tworzenia nieograniczonej liczby playlist, funkcję automatycznej synchronizacji folderów zawierających muzykę z playlistą, wsparcie dla odtwarzania i streami
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-16 20:02:02
Rozmiar: 30.60 MB
Seedów: 154
Peerów: 20
Pobrano: 53 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Wzbogacona o komercyjne dodatki wersja programu do konwertowania filmów, muzyki i grafiki pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Ponad 200 formatów wejściowych:
Wejście dowolnych plików wideo: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, itp. Importowanie muzyki (MP3, AAC, WMA, WAV) i zdjęć (JPG, BMP, PNG, GIF), łączenie zdjęć, filmów i muzyki.

Unikalne! Konwersja plików wideo online z 50 stron:
Freemake to jedyny konwerter plików wideo, który zgrywa wideo online na podstawie linku URL z serwisów YouTube, Facebook, MTV, Vimeo, Dailymotion, oraz ponad 50 innych stron, pobiera filmy z YouTube do iTunes i konwertuje je do dowolnych formatów używanych na komputerach, urządzeniach przenośnych i innych.

Wyjście do AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, SWF, 3GP, MP3:
Konwersja filmów do najbardziej popularnych formatów wideo. Ripowanie filmów DVD (niezabezpieczonych) do formatu AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP. K
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Dźwięk


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-16 13:05:21
Rozmiar: 366.54 MB
Seedów: 30
Peerów: 9
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

MAGIX Audio & Music Lab Premium to wysokiej jakości program do cyfrowej edycji i optymalizacji nagrań dźwiękowych. Program doskonale sprawdzi się przy cyfryzacji analogowych nagrań, archiwizacji płyt winylowych, rejestracji nagrań radiowych czy opracowywaniu ścieżki dźwiękowej dla filmu.

MAGIX Audio & Music Lab Premium umożliwia pracę z dźwiękiem próbkowanym z częstotliwością 96 kHz i zapisanym z głębią 24 bitów. Wszelkie niedoskonałości i zakłócenia można usuwać z pomocą profesjonalnych narzędzi, pozwalających pozbyć się szumu tła, zakłóceń generowanych przez sprzęt, a także w dużym stopniu wad nośników analogowych. Program doskonale nadaje się do podnoszenia jakości nagrań filmowych z amatorskich kamer lub smartfonów. Znajduje się tu kilkadziesiąt schematów optymalizacji dźwięku dla różnych sytuacji.

Nagrania dźwiękowe można montować na czterech ścieżkach, także edytując wybrane zakresy. Nie zabrakło tu możliwości rozciągania dźwięków w czasie bez zmiany tonu,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-16 08:36:44
Rozmiar: 4.29 MB
Seedów: 68
Peerów: 3
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 2

...( Opis )...

Multilanguage.

TeraCopy to mały program przeznaczony do kopiowania i przenoszenia plików z największą możliwą prędkością, oferujący użytkownikowi wiele funkcji:

Szybsze kopiowanie plików. TeraCopy korzysta z dynamicznie ustawianych buforów skracających czas wyszukiwania. Asynchroniczne kopiowanie przyspiesza transfer plików pomiędzy dwoma fizycznymi dyskami twardymi.

Zatrzymuje i wznawia transfer pliku. W każdej chwili można wstrzymać proces kopiowania, aby zwolnić zasoby systemu a następnie kontynuować jednym kliknięciem.

Postępowanie w razie błędów. W przypadku wystąpienia błędu program TeraCopy będzie próbował skopiować plik kilka razy, a w najgorszym przypadku pominie plik, nie zatrzymując całego transferu.

Interaktywna lista plików. Program TeraCopy wyświetla nieudane transfery plików i pozwala naprawić problem i ponownie skopiować problemowe pliki.

Integracja z powłoką. Program TeraCopy może całkowicie zastąpić funkcje kopiowania i przenoszenia
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-14 07:24:20
Rozmiar: 268.28 MB
Seedów: 43
Peerów: 12
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Kompleksowe projektowanie menu oraz szczegółowe ustawienia kodowania czynią z VEGAS DVD Architect niezastąpione narzędzie do tworzenia płyt DVD i Blu-ray.

VEGAS DVD Architect daje pełną kontrolę od projektu menu i definicji przycisków, aż po ustawienia sposobu kodowania. Możliwość importu plików Photoshop z zachowaniem warstw umożliwia tworzenie własnych animacji graficznych oraz definicję klatek kluczowych.

-------------

[ENG]

Create DVD and Blu-ray Discs with professional authoring functions in VEGAS DVD Architect. The intuitive drag & drop interface, compact layout and comprehensive authoring tools make producing menu-based Blu-ray and DVD projects easy.

What's New in Vegas DVD Architect 7:

Professional DVD design
- Use ready-made presets for DVD and Blu-ray projects. Select from backgrounds, menus, buttons and effects to make your videos stand out.
- Alternatively, you can integrate your own Photoshop files for backgrounds, bu
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-14 06:16:31
Rozmiar: 704.40 MB
Seedów: 10
Peerów: 7
Pobrano: 3 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit (x86) oraz 64bit (x64).

=============

Multilanguage.

Programu do symulacji tkanin. Z jego pomocą ubierzecie swoje modele szybko i przyjemnie.

Program zyskał sobie popularność w studiach zajmujących się produkcją gier komputerowych (m.in. EA Konami). W przykładach zastosowania możemy znaleźć również kinowe produkcje filmowe (The Hobbit, The Adventures of Tin Tin) stworzone m.in. przez studio Weta Digital.

-------------

[ENG]

Marvelous Designer is a powerful dynamic 3D clothing software that is used for creating virtual fashion for making clothes, as well as for dressing 3D characters for video games, movies, and animations. Marvelous Designer is an advanced 3D modeling software that specifically designed for creating 3D Cloth model, simulation and animation. Marvelous Designer is an advanced pattern-based approach for pattern creation and editing. The program allows digital artists and fashion designers to model dynamic
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-13 19:41:32
Rozmiar: 11.72 MB
Seedów: 92
Peerów: 9
Pobrano: 23 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

The Complete Genealogy Builder

The Complete Genealogy Builder to nowy program zarządzający danymi genealogicznymi, dostarcza 99,9% standardowych danych genealogicznych, zapewniając maksymalną widoczność danych, szybkość nawigacji i warstwowe formularze danych.

------

The Complete Genealogy Reporter

Niezależnie od tego jakiego używasz programu genealogicznego, możesz teraz tworzyć pełne raporty, książki czy foldery sieciowe z odsyłaczami do pełnych tekstów, notatek, źródeł, obrazów, drzew rodzinnych wraz z indeksem miejsc oraz datami rocznic. Możesz również dowolnie dobierać tekst i grafikę w tworzonym raporcie.

-------------

[ENG]

The Complete Genealogy Reporter uses the GEDCOM data exported from any genealogy data management program to create comprehensive genealogy reports, books, or websites.

These may be configured to include fully cross-referenced narrative text, notes, sources, pictures, ancestor and descendant charts, f
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-12 18:20:50
Rozmiar: 37.31 MB
Seedów: 109
Peerów: 0
Pobrano: 16 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrenta zawiera wersję 32bit (x86) i 64bit (x64).

=============

O&O Defrag Professional to uważany przez wielu użytkowników za jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji dysków twardych pracujących w oparciu o system Windows 10, 8, 7, Vista.

Do najważniejszych cech programu zaliczyć należy funkcję automatycznej i samoregulującej defragmentacji systemu w tle, obsługę profili defragmentacji przeznaczonych dla stacji roboczych i serwerów, zaawansowany menadżer planowania optymalizacji systemu, monitor aktualnych prac widoczny w zasobniku systemowym czy zaawansowany system oszczędzania energii dla laptopów. O&O Defrag Professional oferuje także pięć różnych algorytmów defragmentacji systemu oraz możliwość aktywacji specjalnego wygaszacza ekranu. Narzędzie obsługuje wszystkie formaty plików obsługiwane przez system Windows w każdej konfiguracji i wielkości.

O&O Defrag Professional został wyposażony w proste kreatory defragmentacji, które szy
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: DarkAngel
Data dodania:
2017-07-12 13:18:01
Rozmiar: 57.84 MB
Seedów: 62
Peerów: 0
Pobrano: 24 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

ConvertXtoVideo to oprogramowanie konwertujące pliki z- oraz do formatów MKV, AVI, DVD, Blu-ray, FLV, MP4, ISO, WMV i wielu innych. Narzędzie jest kompatybilne z iPhone, iPad, iPod, Xbox, PS3, formatami z systemu Android. Istnieje również możliwość konfigurowania swoich własnych profili przy wykorzystaniu kodeków Mpeg2, Mpeg4, H264.
Przekonwertujemy także pliki audio do mp3 oraz wielu innych formatów. Producent zaimplementował dodatkowo moduł do nagrywania płyt oraz tworzenia obrazów ISO. ConvertXtoVideo posiada edytor napisów, funkcję do przycinania filmów, obracania obrazu, polepszania jakości dźwięku czy łączenia plików wideo jak rowniez wklejania napisow do filmow.Producent: VSO-Software
http://pl.vso-software.fr/products/convert_x_to_dvd/

Windows; /7/8.1

...( Instalacja )...

wypakuj
zainstaluj

...( Info )...

HASLO DO WYPAKOWANIA : hirania

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-11 18:30:09
Rozmiar: 431.95 MB
Seedów: 87
Peerów: 16
Pobrano: 38 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Programy z rodziny Sony Creative Software zmieniły właściciela. Znane i lubiane narzędzia do montażu filmów z rodziny Sony Vegas przeszły do rąk niemieckiej firmy MAGIX.

Vegas Pro (znany wcześniej pod nazwą Sony Vegas Pro) to program do profesjonalnej postprodukcji filmów o zaawansowanych możliwościach. Za pomocą tej aplikacji będzie można tworzyć i edytować materiałów wideo o standardowej (SD) i wysokiej rozdzielczości (HD i Full HD). Istnieje również możliwość pracy przy filmach dwu- (2D) i trójwymiarowych (3D). Vegas Pro oferuje także możliwość tworzenia filmów w rozdzielczości 4K, czyli 4096x3112. Rozbudowane możliwości programu Vegas Pro docenią zarówno wideo amatorzy, jak i profesjonaliści.

Funkcje programu Vegas Pro:

Vegas Pro wyposażony został w rozbudowany edytor wideo i moduł do miksowania muzyki 5.1 oraz authoringu DVD i Blu-ray. Na uwagę zasługują niezwykle rozbudowane narzędzia do edycji ścieżki dźwiękowej. Większość operacji w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-07-11 17:03:05
Rozmiar: 377.99 MB
Seedów: 140
Peerów: 11
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Total Commander Ultima Prime to rozszerzona edycja popularnego menadżera plików - Total Commander. Znajdziemy w nim zestaw wbudowanych aplikacji oraz predefiniowanych ustawień rozszerzających możliwości menadżera Total Commander. Wszystkie dodatki i wtyczki zostały zebrane w jednym, prostym do instalacji pakiecie.

W trakcie instalacji pakietu definiujemy i dostosowujemy wygląd programu. Ustawiamy pasek przycisków i napędów, wybieramy schemat ikon i kolorów. Ponadto Total Commander Ultima Prime integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, a także pozwala użytkownikom wybrać odpowiednie komponenty, które zostaną zainstalowane wraz z menadżerem plików.

W skład całego programu wchodzi menadżer Total Commander, zmodyfikowane i rozbudowane menu główne oraz paski narzędzi. Znajdziemy w nim też dodatkowy zestaw wtyczek i komponenty służące do zmiany wyglądu programu i dodatkowe aplikacje typu Free Downloader, Notepad++, Miranda IM, uTorrent
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2017-07-10 08:14:23
Rozmiar: 2.69 MB
Seedów: 0
Peerów: 2
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Wise Registry Cleaner to szybkie narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania błędnych wpisów znajdujących się w rejestrze systemowym. Aplikacja skanuje m. in. takie elementy rejestru jak ścieżki do aplikacji, rodzaje dostępnych czcionek, elementy dostępne w menu start, programy uruchamiane podczas startu systemu, historie przeglądarek, pliki pomocy, biblioteki DLL i znacznie więcej. Edycja Wise Registry Cleaner Pro (płatna) została wyposażono dodatkowo w funkcję eksportu znalezionych plików do formatu MS Excel oraz opcję optymalizacji systemu i przywracania wprowadzonych zmian. Wise Registry Cleaner charakteryzuje przede wszystkim szybkość i skuteczność działania.

System operacyjny:
Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: bill22
Data dodania:
2017-07-08 18:25:11
Rozmiar: 293.07 MB
Seedów: 935
Peerów: 407
Pobrano: 153 razy

Komentarze: 2

...( Info )...

.....Pobrałeś/aś podziękuj To nic nie kosztuje a Motywuje!!!.....

Avast! Premier to zaawansowany pakiet zabezpieczający komputer dla użytkowników domowych, od czeskiego producenta. Aplikacja wyposażona została w moduł antywirusowy, osłonę antyspamową oraz zaporę sieciową (firewall). avast! wykrywa potencjalnie niepożądane programy do zdalnego administrowania oraz komercyjne rejestratory naciskanych klawiszy.

avast! Premier oferuje również mechanizm filtracji stron internetowych oraz tzw. piaskownicę (AutoSandbox), która działa na zasadzie maszyny wirtualnej. W przypadku pobrania pliku albo programu z sieci web, te najpierw zostaną uruchomione w piaskownicy. Jeśli okaże się, że nie ma zagrożenia, to pakiet zabezpieczający zezwoli na zwykłe uruchomienie.

AVAST! PREMIER TO ROZBUDOWANY PAKIET ZABEZPIECZAJĄCY KOMPUTERY Z WINDOWS

...( Opis )...

avast! Premier posiada także moduł do bezpiecznego kasowania plików, folderów i całych partycji bez późniejszej możl
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » System operacyjny Windows


Dodał: maciekk26
Data dodania:
2017-07-08 13:28:07
Rozmiar: 316.56 MB
Seedów: 1
Peerów: 9
Pobrano: 67 razy

Komentarze: 0

...( Info )...System oczywiście utył... ale nie do tak bardzo masakrycznych rozmiarów. Przede wszystkim została praktycznie 99,9% kompatybilność. A na to kładłem główną uwagę przy tworzeniu tej modyfikacji. Wszystkie aplikacje, których instalacje próbowałem, zakończały się pozytywnie.

...( Opis )...

Pełne unattended instalatora. Wasza rola ogranicza się tylko do pierwszej fazy (wybór dysku) i OOBE. Zintegrowany key wersji VLK (XTQJC... znam go już na pamięć). Dodatkowo - support rozszerzony. Zintegrowane sterowniki do chipsetów i SATA pozwalają po prostu spać spokojnie, wiadomo, że o te sterowniki z reguły bać się nie trzeba. Ale! - brakuje sterowników SATA do kontrolerów wirtualnych maszyn... ale tam można zainstalować jako IDE :)Sprawdzone aplikacje: Opera 12/34, Firefox, Fraps, DirectX, Adobe Flash Player, Kaspersky Total Security, uTorrent, ActiveSync, Skype, Bootvis.

Do tego systemu polecam przeglądarkę Opera - prawdopodobnie najwygodniejsza przegląda
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: gawroniasty
Data dodania:
2017-07-05 15:09:49
Rozmiar: 113.88 MB
Seedów: 30
Peerów: 0
Pobrano: 21 razy

Komentarze: 0

..::(Opis)::..

* Nauka poprzez zabawę.
Akademia Ge to edukacyjna część Magic Desktop. Dzieci spędzają setki godzin na różne ćwiczenia, ucząc się kolorów, liczb, kształtów, logiki, matematyki, geografii, języków i wiele więcej.
Fantastyczne uruchomienie głowy dla twoich myśli!


*Wiele aplikacji i zadań na rozwinięcie ważnych umiejętności.
Magic Desktop pomaga stać się mistrzem w wielu najważniejszych umiejętnościach, które dzieci mogą wykorzystać w swoim przyszłym życiu.

*Ty masz władzę!
Magic Desktop daje ci całkowitą kontrolę nad tym, co twoje dzieci mogą robić na twoim komputerze. Dzieci nie mogą uzyskać dostępu do twoich plików, niewłaściwej treści internetowej lub wejść do Windowsa. Używasz swojego głównego hasła, aby kontrolować Magic Desktop.

..::(Instalacja)::..

1. Uruchom Setup.exe.                            
2. Rozłącz się z internetem.                     
2. Zmień nazwę pliku ezMDLauncher.exe na ezMDLau
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: bill22
Data dodania:
2017-06-29 18:52:09
Rozmiar: 16.25 MB
Seedów: 131
Peerów: 2
Pobrano: 101 razy

Komentarze: 0

..::(Info)::.."Glary Utilities PRO - komercyjna wersja programu do konserwacji systemu Windows. Polski język oraz przejrzysty interfejs czynią ten program bardzo przydatnym również dla początkujących użytkowników którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z jego obsługą.

..::(Opis)::..

Uruchamiając program i przechodząc do zakładki "Konserwacja" mamy do dyspozycji następujące funkcje:
• Czyszczenie rejestru - naprawia nieważne lub nieprawidłowe wpisy rejestru
• Naprawa skrótów - czyści nieprawidłowe skróty
• Menadżer startowy - czyści niebezpieczne pozycje startowe
• Czyść pliki tymczasowe - czyści pliki tymczasowe i odzyskuje miejsce na dysku
• Zacieranie śladów - wymazuje Twoją historie i internetowe ślady
• Usuwanie spyware - usuwa spyware i adware.

Przechodząc do zakładki "Moduły" znajdziemy narzędzie posegregowane według następujących funkcjonalności:
• Czyszczenie
• Optymalizacja
• Prywatność
• Pliki & Foldery
• Narzędzia systemowe."

==Torrent==
Kategoria: Programy » Internet


Dodał: bill22
Data dodania:
2017-06-28 07:32:18
Rozmiar: 61.46 MB
Seedów: 373
Peerów: 1
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Komercyjna wersja programu do zdalnego sterowania komputerem. Za jego pomocą można błyskawicznie nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować.

Najnowsze wydajnie zostało zoptymalizowane pod kątem jak najwyższej wydajności, co oznacza szybsze logowanie i czas ładowania panelu Management Console. Wprowadzono również białą listę, z poziomu której możemy uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń. Mechanizm ten ograniczy czas, jaki byłby potrzebny na zarządzanie prawami dostępu dla każdego komputera z osobna.

Najnowsza wersja wprowadza także historię czatu, dzięki czemu w każdej chwili można wrócić do poprzednich dyskusji i wyszukać potrzebne informacje. Nie pominięto kwestii bezpieczeństwa, bowiem wszystkie treści są szyfrowane. Każdy z użytkowników programu może dodać swoje zdjęcie profilowe czy skorzystać z funkcji automatycznego znajdowania kontaktów w pobliżu. Idąc w ślad za wzrostem popularności monitorów 4K, w
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: filesdark
Data dodania:
2017-06-25 19:38:57
Rozmiar: 38.28 MB
Seedów: 40
Peerów: 2
Pobrano: 177 razy

Komentarze: 4

...( Info )...DeltaMediaPlayer zapewnia nowej generacji usługi telewizji online.
100+ kanały będą dostępne do oglądania na komputerze lub laptopie.
Wiele wiadomości, muzyki, sportu, rozrywki dla dzieci, a inne kanały będą dostępne dla Ciebie 24/7.
Programy nadawane są w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.
Aby móc oglądać programy w Internecie na komputerze, trzeba będzie zainstalować DeltaMediaPlayer.
Niektóre funkcje odtwarzacza to:
Lista kanałów, aktualizowany codziennie
EPG, harmonogram programów telewizyjnych
Tylko użytkownicy posiadający ważną subskrypcję mogą korzystać z pełnej funkcjonalności odtwarzacza.

...( Opis )...

INSTALACJA

1. Zaloguj się a potem wejdź w zakładkę "ZAKUP" i kliknij na napis "Kupuję" dostęp miesieczny. Dostęp jest bezpłatny.
2. Kliknij na właściwą ikonę, aby ściągnąć program odpowiedni dla twojego systemu operacyjnego.
Zignoruj ostrzeżenia o potencjalnym zagrożeniu wirusowym i podążaj dalej. Uspokajamy Delta Media Player nie jest
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Windows


Dodał: marss
Data dodania:
2017-06-22 11:51:57
Rozmiar: 2.98 GB
Seedów: 229
Peerów: 37
Pobrano: 2080 razy

Komentarze: 6

...( Info )...

Windows 7 Professional Service Pack 1 ( 32bit / 64bit ) PL


Windows 7 Professional Service Pack 1 ( 32bit / 64bit ) PL
...( Opis )...
Cwielkość całości: 2.3/3.0 GB
rodzaj kompresji: Brak
zawartość uploadu: ISO
wersja językowa: PLzysty obraz Windows 7 SP1 pobrany z MSN w wrześniu 2016

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-06-20 08:02:33
Rozmiar: 8.03 MB
Seedów: 585
Peerów: 27
Pobrano: 106 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

PowerISO to narzędzie przeznaczone do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD.

...( Opis )...

Program obsługuje 20 najpopularniejszych formatów plików, wśród których znajdują się obrazy ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG itp., w tym również pliki wirtualnych dysków tworzonych przez programy Virtual PC (VHD), VMWare (VMDK) i VirtualBox (VDI). Dużą zaletą aplikacji jest umiejętność konwersji niemal każdego formatu plików do obrazu ISO, BIN lub DAA (zaawansowane opcje).

Za pomocą narzędzia PowerISO można również montować obrazy płyt w wirtualnym napędzie, tworzyć samostartujące pliki ISO oraz bootowalne pamięci USB, nagrywać przygotowywane kompilacje i znacznie więcej. Ponadto aplikacja pozwala na integrację z powłoką systemową, menu kontekstowym, obsługuje funkcję kopiowania i wklejania danych ze schowka systemowego oraz przeciągania danych na okno główne programu.

[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-06-20 08:00:45
Rozmiar: 6.10 GB
Seedów: 257
Peerów: 79
Pobrano: 37 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Autodesk AutoCAD Civil 3D 2018.0.2 (x64) FULL [TechTools]

AutoCAD Civil 3D is the software of choice for anyone who is active in civil engineering. For each phase of a project is within AutoCAD Civil 3D to find a suitable job. Whether it is about the process of surveying inwinningen or the design of roads, sewers, embankments and other volume objects (wells, dykes etc.), AutoCAD Civil 3D provides the right features to make this happen.

AutoCAD Civil 3D is a comprehensive solution within the civil sector, where both a software design and documentation, 2D and 3D data and powerful tools for BIM in processes are.

AutoCAD Civil 3D provides the functionality of both AutoCAD and AutoCAD Map3D and complements this with intelligent and dynamic models, an object oriented environment and functionalities, and reporting and presentation tools for civil draftsman or designer.
Why would you buy Civil 3D?

Dynamic model: By working in AutoCAD Civil 3D with an object ori
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-06-20 07:54:34
Rozmiar: 59.09 MB
Seedów: 396
Peerów: 32
Pobrano: 46 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Wondershare Video Converter Ultimate to godny polecenia i bardzo funkcjonalny konwerter wideo, charakteryzujący się dużą szybkością działania. Poza samą możliwością zmiany formatu naszego filmiku narzędzie oferuje również funkcje podstawowej jego edycji, authoringu DVD, wypalania projektu na nośnik optyczny oraz pobierania materiałów wideo z serwisu YouTube.

...( Opis )...

Jedną z fundamentalnych funkcji narzędzia jest konwerter wideo, działający w oparciu o wbudowane profile z konfiguracjami. Znajdziemy wśród nich ustawienia, pozwalające przekonwertować dowolny filmik do formatów kompatybilnych z najpopularniejszymi urządzeniami przenośnymi takich producentów jak Apple, Samsung, HTC, Sony czy Blackberry. Użytkownik może oczywiście modyfikować każde z predefiniowanych konfiguracji, zmieniając m.in. jakość wyjściowego materiału, a także wykorzystywane podczas konwersji filtry A/V. Nie zabrakło również opcji konwersji do wielu powszechnie wykorzystywanych formató
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-06-19 15:33:42
Rozmiar: 210.82 MB
Seedów: 476
Peerów: 21
Pobrano: 79 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

PowerDVD to jeden z bardziej popularnych programów służący do odtwarzania płyt DVD

....( Opis )...

Umożliwia oglądanie filmów zapisanych na Blu-ray, VideoCD, SVCD, słuchanie płyt audio, wspiera także format DivX. PowerDVD obsługuje takie dekodery dźwięku jak Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby ProLogic II, Dolby Headphone, SRS TruSurround XT .PowerDirector umożliwia dokonywanie kompletnego procesu produkcji i montażu filmu - od przechwytywania obrazu z dowolnego źródła, przez edycję audio i wideo, po authoring i nagranie płyty Video-CD (VCD) lub DVD. Nowa wersja oferuje zmieniony interfejs, obsługuje większą ilość formatów oraz według zapewnień producenta program jest szybszy i oferuje wyższą jakość wideo.

W najnowszej wersji programu pojawiła się obsługa płyt HD Blu-ray i 3D Blu-ray. Dzięki tej ostatniej funkcji użytkownicy PowerDVD mogą oglądać filmy w technologii trójwymiarowego obrazu w swoich komputerach. Poprawiono także TrueTheater HD, tak aby n
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Biurowe


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-06-19 15:18:40
Rozmiar: 34.70 MB
Seedów: 422
Peerów: 0
Pobrano: 59 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

Icecream Ebook Reader to doskonała propozycja przeglądarki dokumentów zapisanych w popularnych formatach, która kierowana jest głównie do osób czytających na komputerze książki w postaci elektronicznej. Poza funkcjami wpływającymi na wygodę podczas lektury program oferuje również możliwość łatwego katalogowania zbioru e-booków.

...( Opis )...

W znajdujących się w naszej bibliotece. W zestawieniu poza informacjami o autorze i tytule książki znajduje się procentowy postęp w lekturze oraz data jej dodania do biblioteki. Icecream Ebook Reader pozwala tworzyć listy ulubionych pozycji, a także wyświetlać e-booki z podziałem na format, w jakim zostały zapisane. Nie zabrakło również użytecznej funkcji wbudowanej wyszukiwarki, usprawniającej nawigację w bibliotekach z dużą ilością książek, czasopism itp.

Przeglądanie e-booków z użyciem aplikacji przebiega płynnie nawet w przypadku bardziej rozbudowanych pozycji. Program pozwala wygodnie przełączać się pomiędzy stronam
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-06-13 19:55:33
Rozmiar: 220.02 MB
Seedów: 93
Peerów: 7
Pobrano: 92 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

============

Multilanguage.

Pop Art Studio Batch Edition jest jednym z najbardziej wszechstronnych programów graficznych z wygodnym narzędziem do edycji zdjęć dla wszystkich popularnych formatów graficznych.

Pop Art Studio to potężne i łatwe w obsłudze oprogramowanie do edycji grafiki, które zapewnia pokaźną ilość narzędzi, filtrów, możliwość dostosowywania kolorów oraz zaawansowane możliwości tworzenia warstw w celu tworzenia złożonych kompozycji.

Program ma dobrze zorganizowany i intuicyjny interfejs. Obsługuje format JPG, PNG, BMP, GIF, TIFF i PSD. Istnieje wiele opcji menu i oczywiście pasków narzędzi (skrótów) do kadrowania, zmiany rozmiaru, retuszowania, pracy z warstwami i tak dalej.

Pop Art Studio zawiera wiele efektów w stylu Andiego Warhola, czy Roya Lichtensteina. .

---------------------

[ENG]

Pop Art Studio Batch Edition is one of the most versatile graphics program with a convenient too
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Dźwięk


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-06-13 06:38:16
Rozmiar: 9.43 MB
Seedów: 53
Peerów: 3
Pobrano: 55 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

CuteDJ – jeden z bardziej rozbudowanych programów do miksowania muzyki, który umożliwi każdemu DJ-owi rozkręcenie nawet większej imprezy. Aplikacja oferuje multum funkcji, w tym automatyczne synchronizowanie rytmu utworów, automatyczne przejścia, efekty, możliwość zapętlania, zmianę tempa bez wpływu na wysokość dźwięku, manipulowanie wieloma parametrami barwy dźwięku i wiele innych. Dużym atutem jest również obsługa aż 70 fizycznych konsol-mikserów z interfejsem MIDI wiodących producentów (pełna lista tego sprzętu dostępna jest na stronie internetowej producenta aplikacji).

Program jest prosty w obsłudze nawet dla początkującego DJ-a. Ponieważ kolejne utwory można importować zarówno z dysku (pojedynczo lub całymi folderami), jak i bezpośrednio z biblioteki iTunes, wybór nowej muzyki do odtwarzania zajmuje zaledwie kilka chwil – wystarczy zlokalizować odpowiedni plik na liście i przeciągnąć do wybranego miksera. Ponieważ program współpracuje ze znakomitą większością
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » CD/DVD


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-06-13 04:17:36
Rozmiar: 5.86 MB
Seedów: 51
Peerów: 0
Pobrano: 75 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

------------

PowerISO to narzędzie przeznaczone do wykonywania szeregu operacji (tworzenie, szyfrowanie, edycja, wypakowywanie, kompresowanie i konwertowanie) na obrazach płyt CD/DVD/BD.

Program obsługuje 20 najpopularniejszych formatów plików, wśród których znajdują się obrazy ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, MDF, IMG itp., w tym również pliki wirtualnych dysków tworzonych przez programy Virtual PC (VHD), VMWare (VMDK) i VirtualBox (VDI). Dużą zaletą aplikacji jest umiejętność konwersji niemal każdego formatu plików do obrazu ISO, BIN lub DAA (zaawansowane opcje).

Za pomocą narzędzia PowerISO można również montować obrazy płyt w wirtualnym napędzie, tworzyć samostartujące pliki ISO oraz bootowalne pamięci USB, nagrywać przygotowywane kompilacje i znacznie więcej. Ponadto aplikacja pozwala na integrację z powłoką systemową, menu kontekstowym, obsługuje funkcję kopiowania i wklejania danych ze schowka systemowego oraz przeci
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-06-09 06:07:17
Rozmiar: 6.22 MB
Seedów: 123
Peerów: 0
Pobrano: 114 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

WinUtilities Professional Edition to zestaw narzędzi przeznaczonych do oczyszczania i przyśpieszania działania systemu operacyjnego. Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest czyszczenie systemu poprzez usuwanie nieużywanych danych i plików z dysku twardego oraz zbędnych i błędnych wpisów w rejestrze systemowym. Moduł ten oferuje również możliwość całkowitej deinstalacji programów, których nie można usunąć w normalny sposób.

Drugie przydatne narzędzie służy do optymalizacji systemu Windows, za pomocą którego możemy usunąć z przeglądarki internetowej Internet Explorer zbędne wtyczki oraz toolbary. Oprócz tego pozwala na monitorowanie ilości używanej pamięci operacyjnej, a także umożliwia zarządzanie programami uruchamianymi przy starcie systemu. Oferuje też możliwość defragmentacji dysku twardego, w celu zwiększenia wydajności komputera.

Kolejne narzędzie odpowiada za bezpieczeństwo systemu, w którym oczyścimy historię przeglądanych stron
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: piotreek33
Data dodania:
2017-06-04 08:37:48
Rozmiar: 53.47 MB
Seedów: 0
Peerów: 0
Pobrano: 66 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

EZ CD Audio Converter (dawniej Easy CD-DA Extractor) to przydatny program umożliwiający zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt Audio CD do najpopularniejszych formatów - 3G2, 3GP, AAC, AIFF, APE, FLAC, MP1, MP2, MP3, M4A, M4B, MP4, MPC, OGG, WAV, WMA i WV.

Dodatkowo soft posiada edytor tagów IDv 1/2, a także przydatne funkcje konwertowania plików dźwiękowych do innych formatów oraz wypalania ich na nośniki CD/DVD - wspierane są kompilacje zawierające pliki MP3, dane oraz Audio CD i DVD Video. Podczas rippowania plików dźwiękowych na dysk użytkownik skorzystać może ze zdefiniowanych domyślnie w programie ustawień jakości itp., ale również ustalać własne kryteria.

EZ CD Audio Converter obsługuje internetową bazę GD3, freedb i MusicBrainz.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-27 10:06:09
Rozmiar: 2.43 GB
Seedów: 217
Peerów: 27
Pobrano: 169 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Pinnacle Studio Ultimate 20 to najbardziej rozbudowana wersja komercyjnego programu do rozbudowanego montażu materiałów wideo.

Do najważniejszych funkcji edytora zaliczyć należy przede wszystkim szybkość działania, łatwość obsługi dzięki funkcji przeciągania i upuszczania klipów, zdjęć, tytułów, efektów i muzyki na linię czasu, podgląd przygotowywanego filmu w czasie rzeczywistym za pomocą okna odtwarzacza lub w trybie pełnoekranowym, funkcję automatycznego tworzenia muzyki do długości filmu oraz bazę ponad 2000 2D/3D efektów, przejść i innych materiałów, w tym profesjonalnych efektów firmy Red Giant stosowanych w wielu kasowych produkcjach hollywoodzkich (m. in. Star Wars, Piraci z Karaibów, Avatar).

Do aplikacji Pinnacle Studio Ultimate producent dołączył pakiety efektów Hollywood FX Volumes 1–3, Creative Pack Vol. 1 oraz Pinnacle Premium Pack Vol. 2 poszerzające możliwości edytora. Oferują one m. in. kilkadziesiąt szablonów menu DVD, tytułów
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-26 20:26:55
Rozmiar: 16.33 MB
Seedów: 91
Peerów: 13
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Bandicam to popularna aplikacja do przechwytywania wszystkiego co się dzieje na pulpicie. Za pomocą tego narzędzia możemy też tworzyć zrzuty ekranu oraz nagrywać filmy z uruchomionych gier lub innych aplikacji 3D. Bandicam stanowi godną konkurencję dla najpopularniejszego programu Fraps.

Program podczas nagrywania sekwencji wideo korzysta z biblioteki DirectX i OpenGL oraz potrafi przechwytywać obraz w maksymalnej rozdzielczości 2560x1600. Warto dodać, że Bandicam nagrywa i zapisuje wideo zachowując wysoką jakość kompresji, a także charakteryzuje się szybkością działania podczas przechwytywania obrazu z pulpitu lub gier.

W aplikacji Bandicam znajdziemy mnóstwo przydatnych funkcji, za pomocą których skonfigurujemy dźwięk i odpowiedni format wideo. Bez problemów ustawimy jakość nagrywanego filmu, a także jego dokładną ilość klatek na sekundę, wartość bitrate oraz rozdzielczość. Program obsługuje różne kodeki, w tym między innymi XVID i MPEG.

B
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-26 18:34:06
Rozmiar: 22.88 MB
Seedów: 37
Peerów: 2
Pobrano: 35 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Zortam Mp3 Media Studio to zaawansowane centrum multimedialne, składające się z przydatnych i dodatkowych narzędzi do wykonywania wielu różnych czynności na plikach multimedialnych. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób organizować i zarządzać własną bazą plików MP3, edytować tagi, odtwarzać i odsłuchiwać muzykę oraz nawet konwertować dźwięki do innych formatów.

Korzystając z tego oprogramowania możemy pobierać informacje o plikach muzycznych z internetowej bazy danych, aktualizować okładki i inne elementy powiązane z plikami MP3, ściągać teksty piosenek, przenosić piosenki do urządzeń mobilnych lub telefonów komórkowych, a także konwertować muzykę do formatu WAV lub MP3.

Najważniejsze funkcje programu:
- zaawansowane możliwości przy zarządzaniu własną biblioteką plików muzycznych,
- edycja tagów ID3v1 i ID3v2.4,
- normalizowanie poziomu głośności plików muzycznych,
- odtwarzanie muzyki z poziomu programu,
- nagrywanie danych na płytę
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-26 17:31:07
Rozmiar: 35.41 MB
Seedów: 48
Peerów: 1
Pobrano: 26 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

============

SpeedCommander to w pełni funkcjonalny i wygodny w obsłudze menadżer plików. Oferuje czytelny, dwupanelowy interfejs graficzny, za pomocą którego możemy w prosty i szybki sposób wykonywać różne polecenia pomiędzy partycjami dysku twardego.

Program SpeedCommander służy do kopiowania, usuwania, przenoszenia, sortowania i wykonywania wielu innych czynności na plikach i katalogach. Oprócz tego oferuje dostęp do rozbudowanego klienta FTP, za pomocą którego możemy przesyłać dane do serwera FTP (lub odwrotnie).

Menadżer posiada przydatny ekran do podglądu plików w różnych formatach. Umożliwia synchronizację katalogów i wyszukiwanie plików za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki FileSearch. Oprócz tego SpeedCommander obsługuje też skompresowane pliki i zapewnia też ochronę przed uszkodzonymi archiwami.

-------------

[ENG]

SpeedCommander is a tool that you can use as a file manager that replaces Windows Ex
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-25 15:27:46
Rozmiar: 8.26 MB
Seedów: 17
Peerów: 20
Pobrano: 112 razy

Komentarze: 1

...( Opis )...

Program obsługuje wiele popularnych przeglądarek między innymi takich jak: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Avant Browser, Netscape i wiele innych .Integruje się z przeglądarkami internetowymi używając unikalnych właściwości integracyjnych i przejmuje pobieranie plików, umożliwia także planowanie kolejkowania pobierania danych.

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-25 11:40:27
Rozmiar: 11.95 MB
Seedów: 203
Peerów: 2
Pobrano: 133 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-25 07:54:43
Rozmiar: 45.20 MB
Seedów: 66
Peerów: 0
Pobrano: 48 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

PicturesToExe to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające tworzenie ciekawych pokazów slajdów na bazie kolekcji zdjęć oraz materiałów wideo. Dodatkowo użytkownik może wzbogacić swoje projekty o podkład dźwiękowy.

Aplikacja daje możliwość pracy w trybie uproszczonym oraz z wykorzystaniem osi czasu. W obu przypadkach praca nad pokazem slajdów opiera się na wczytaniu poszczególnych jego elementów oraz ustaleniu ich kolejności i czasu wyświetlania. Do naszej dyspozycji oddano szereg efektów możliwych do zastosowania na poszczególnych slajdach lub podczas przejść pomiędzy nimi. W programie nie zabrakło również prostego edytora graficznego, przydatnego podczas wyostrzania fotografii, nakładania na nie ramek, obracania o zadany kąt czy też nakładania efektu przezroczystości.

PicturesToExe jako pliki wejściowe wykorzystać może obrazy JPEG, GIF, PNG, BMP, materiały wideo AVI, MOV, MPG, MP4, FLV, DIVX, XVID, WMV oraz dźwięki MP3, WAV, OGG,
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-25 06:45:44
Rozmiar: 13.31 MB
Seedów: 194
Peerów: 5
Pobrano: 180 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

Driver Talent (wcześniej znany pod nazwą DriveTheLife) to program do automatycznego wyszukiwania nowych wersji sterowników sprzętowych komputera i ich aktualizacji. Jest ciekawą propozycją dla wszystkich osób szukających "pomocnika", który zadba o aktualność oprogramowania sprzętowego na ich komputerach, a jednocześnie niemal nie będzie wymagać ich wkładu w cały proces instalacji. Aplikacja cechuje się nowoczesnym interfejsem, którego prostota jest zaletą nie tylko ze względu na tego typu trend w obecnym projektowaniu wyglądu programów, ale również z uwagi na grupę docelową jego odbiorców, którą będą najprawdopodobniej w głównej mierze osoby mniej doświadczone i średnio zaangażowane w samodzielne kontrolowanie pracy komputera. A w takim przypadku, jak wiadomo, namiar dostępnych funkcji i przycisków mógłby tylko dezorientować.

Co istotne, aplikacja skupia się nie tylko na aktualizacji istniejących już sterowników, ale dba także o brakujące pozycje
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-24 21:48:15
Rozmiar: 206.37 MB
Seedów: 35
Peerów: 0
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

WinDVD Pro 12 to jeden z najbardziej znanych na świecie produktów z wiodącą technologią Blu-ray™ 3D oraz ponad 250 milionami sprzedanych egzemplarzy programu. Odtwarza wszystkie popularne formaty, w tym Blu-ray Disc™, BDXL™, MP4, WMV-HD, DVD i AVCHD™.

Nowość! Technologia 3D Blu-ray™ z okularami 3D w zestawie!
Oglądanie filmów Blu-ray™ i Blu-ray 3D™ w rozdzielczości HD z zachwycającą wyrazistością trybu 1080p oraz dźwiękiem przestrzennym nowej generacji. Dzięki wiodącym technologiom obsługi obrazu trójwymiarowego, takim jak sekwencja klatek, anaglify czy polaryzacja 3D, oraz okularom NVIDIA® 3D Vision™ Shutter Glasses lub okularom polaryzacyjnym XpanD, oglądanie obrazów trójwymiarowych jest przyjemnością dla każdego.

Obsługiwane technologie wyświetlania to NVIDIA 3D Vision, Full HD 3D TV (z technologiami sekwencji klatek, szachownicy czy przeplotu linii), HDML1.4 oraz 3D Ready DLP TV. Z wersją pudełkową programu WinDVD Pro dostarczana jest bezp
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » CD/DVD


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-24 20:20:34
Rozmiar: 499.67 MB
Seedów: 160
Peerów: 13
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

SureThing Disc Labeler Deluxe jest narzędziem przeznaczonym do tworzenia etykiet płyt CD/DVD. Dostarcza ono zestaw profesjonalnych szablonów, które można dowolnie modyfikować. Istnieje możliwość projektowania etykiet zarówno płyt o standardowych wymiarach jak i miniCD/DVD.

Użytkownik może dostosowywać praktycznie każdy element jak tło czy nakładać grafikę. Wbudowane opcje do obróbki grafiki pozwalają na usuwanie efektu czerwonych oczu, zmienianie jasności, kontrastu, ostrości.

Wstawimy również figury geometryczne, tabele, cliparty, a nawet kody kreskowe. Jedną z ciekawszych funkcji jest narzędzie do importowania playlist bezpośrednio z płyty czy odtwarzacza muzyki, dzięki czemu nie trzeba ręcznie wpisywać na etykietę tytułów utworów.

-------------

[ENG]

At SureThing.Com, you’ll find everything you need to complete amazing disc labeling projects. From award winning CD label making software to our SuperVibrant CD labels, covers and disc packaging, we’ve g
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Inne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-24 06:32:15
Rozmiar: 393.22 MB
Seedów: 94
Peerów: 22
Pobrano: 28 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

VMware Workstation to wieloplatformowa aplikacja stworzona z myślą o wirtualizacji "całego szeregu" systemów operacyjnych - począwszy od wczesnych edycji systemów Windows, przez Linuksa, Solarisa, kończąc na NetWare i BSD.

Narzędzie bardzo dobrze radzi sobie również z obsługą wszelkiego rodzaju urządzeń i peryferii, także tych podpiętych pod porty COM i USB. Zarówno tych korzystających z USB 1.1 jak i 2.0. W programie zostało zawartych wiele ułatwień - jednym z nich jest choćby możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy hostem, a komputerem wirtualnym na zasadzie metody "przeciągnij i upuść".

Na uwagę zasługuje również fakt, że aplikacja jako jedna z nielicznych, dzięki drobnej modyfikacji pliku wybranej maszyny wirtualnej, pozwala na obsługę akceleracji 3D.

Data wydania: 18 maj 2017

-------------

[ENG]

VMware Workstation 12 PRO is powerful desktop virtualization software for software developers, testers and enterprise IT professionals that ru
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Biurowe


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-23 08:22:15
Rozmiar: 66.67 MB
Seedów: 14
Peerów: 14
Pobrano: 72 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

PDF Converter Elite to edytor dokumentów zapisanych w formacie PDF, który może stanowić ciekawą alternatywę dla doskonale znanego Adobe Acrobat Reader.

Poza standardową opcją przeglądania dokumentów PDF, opisywany tutaj PDF Converter Elite pozwala na utworzenie PDF-a z wybranego dokumentu znajdującego się na dysku twardym komputera (obsługuje ponad 300 zróżnicowanych formatów). Na uwagę zasługuje opcja drukowania PDF-ów bez konieczności uruchamiania rzeczonej aplikacji.

PDF Converter Elite oferuje możliwość konwertowania dokumentów PDF do formatów pakietu biurowego Microsoft Office, dzięki czemu użytkownik będzie mógł je edytować. Dostępna jest także funkcja konwertowania PDF do obrazów czy plików obsługiwanych przez AutoCAD. Narzędzie może pracować w trybie wsadowym (konwersja wielu dokumentów jednocześnie).

Wśród opcji zawartych w programie PDF Converter Elite znajdziemy funkcję wyodrębniania tekst z zeskanowanych obrazów i dokumentów PDF, digitalizację i a
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo


Dodał: Norman
Data dodania:
2017-05-22 19:26:03
Rozmiar: 4.85 MB
Seedów: 93
Peerów: 11
Pobrano: 70 razy

Komentarze: 0

...( Info )...

KeyScrambler Personal to podstawowa, udostępniona przez producenta bezpłatnie wersja przydatnego narzędzia zabezpieczającego komputer przed szkodnikami wykradającymi poufne dane wpisywane na klawiaturze. Rozpowszechniane jest ono jako rozszerzenie do przeglądarek internetowych i wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrowania oraz modyfikowania wprowadzanych przez użytkownika danych

....( Opis )...


Program daje nam możliwość skutecznej ochrony wszystkich wprowadzanych w obrębie przeglądarki poufnych danych, takich jak loginy, hasła, numery kont bankowych itp. Podczas swojego działania automatycznie szyfruje wszystkie wpisywane znaki w taki sposób, że są one bezwartościowe dla potencjalnego intruza. KeyScrambler Personal stworzony został jako narzędzie do zabezpieczania użytkownika przed takimi szkodnikami jak keyloggery i komponenty spyware, które najczęściej wykradają dane z komputerów.

Wśród obsługiwanych przeglądarek znajdziemy ponad 30 różnych pozycji -
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Narzędziowe


Dodał: topp2p
Data dodania:
2017-05-22 11:35:29
Rozmiar: 53.63 MB
Seedów: 411
Peerów: 26
Pobrano: 203 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

CleanMyPC to wyjątkowo intuicyjne narzędzie do czyszczenia systemu ze zbędnych plików i programów. Przyczyni się nie tylko do zwiększenia dostępnej przestrzeni dyskowej, ale również polepszenia wydajności.Silnik skanujący wykrywa rozmaite typy zbędnych danych jak logi, zawartość cache, pliki językowe. Oprócz tego analizie poddawany jest rejestr, który oczyścimy jednym kliknięciem.

CleanMyPC pozwala na edytowanie listy programów automatycznie uruchamianych podczas startu systemu. Wśród innych opcji znajdziemy chociażby czyszczenie historii przeglądania, czy formularzy. Nie zabrakło także modułu do trwałego kasowania plików.


> wielkość całości: 54 MB
> rodzaj kompresji: .rar
> zawartość uploadu: |Program|Lek| Portable|
> Wymagania systemowe: |Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10 / |
> wersje językowe: |PL|Multi|
> brak danych naprawczych
> haslo: Brak

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: filesdark
Data dodania:
2017-05-21 16:22:04
Rozmiar: 30.72 MB
Seedów: 288
Peerów: 3
Pobrano: 314 razy

Komentarze: 2

AVTV88v3.8-Hawkers

...( Opis )...

Program do oglądania telewizji i słuchania radia.

System: Windows 7 lub nowszy
-NetFramework w wersji 4.5 lub nowszej (W Windows 10 jest już wbudowane)

1. Zainstaluj NetFramework 4.5 (W Windows 10 jest już wbudowany)
2. Zainstaluj
3. Korzystaj!

UWAGI!
-W tej wersji aplikacja znów wymaga VLC Player ponieważ nie jest on już wbudowany.


Changelog:
-Zmieniono serwery z listami kanalow
-Zwiększona stabilność programu
-Powrót do wbudowanej instalacji VLC

SCREEN ZE WSZYSTKO DZIALA JAK NALEZY

https://img1.rapiduservers.net/files/2017/6/2/c67224e9293db22d2ec8c29341d37038.png

==Torrent==
Kategoria: Programy » Graficzne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-18 17:15:14
Rozmiar: 24.80 MB
Seedów: 102
Peerów: 0
Pobrano: 150 razy

Komentarze: 1

...( Opis )...

Multilanguage.

PhotoZoom Pro to potężne narzędzie graficzne, służące do powiększania (oraz pomniejszania) zdjęć cyfrowych bez jednoczesnej utraty ich jakości. Zawiera ono szereg bardzo złożonych mechanizmów, które pozwalają sprawnie modyfikować fotografie (nawet do rozmiaru 1x1 miliona pikseli) oraz usuwać ich różnego rodzaju niedoskonałości - szumy, artefakty itp.

Program bazuje na stworzonej i opatentowanej przez jego twórców zaawansowanej technologii S-Spline Max, która daje nam możliwość kilkuset-krotnego powiększenia obrazu zachowując jednocześnie wyrazistość krawędzi, ostrość i szczegółowość. Jak zapewniają autorzy, aplikacja doskonale radzi sobie również z zaszumionymi fotografiami, a wbudowane filtry umożliwiają usunięcie widocznych na zdjęciu zakłóceń i artefaktów.

Obsługa PhotoZoom Pro jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Narzędzie oferuje zestaw predefiniowanych profili z ustawieniami, które posł
[...]

»[Zobacz cały opis

==Torrent==
Kategoria: Programy » Multimedialne


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2017-05-17 22:55:47
Rozmiar: 1.17 GB
Seedów: 30
Peerów: 5
Pobrano: 51 razy

Komentarze: 0

...( Opis )...

Multilanguage.

CyberLink PowerDirector 15 jest najnowszą odsłoną popularnego oprogramowania do nieliniowej edycji wideo. Aplikacja pozwala w nieliniowy sposób przeprowadzić montaż filmów. CyberLink PowerDirector 15 został wyposażony w dużą liczbę zaawansowanych narzędzi oraz funkcji podczas edycji wideo. Wszystkie operacje przeprowadzamy na specjalnej osi czasu. Podczas przygotowywania materiałów filmowych będzie można wycinać niepotrzebne sceny wideo, nakładać efekty, filtry graficzne i przejścia, zmieniać ścieżkę dźwiękową oraz dodawać napisy początkowe i końcowe. Gotowy projekt wideo w CyberLink PowerDirector 15 zapiszemy w pliku wynikowym, nagramy na płycie CD, DVD i Blu-ray, a także szybko udostępnimy w serwisach społecznościowych (YouTube, Facebook i Vimeo).

Program obsługuje następujące wejściowe i wyjściowe formaty filmowe, dźwiękowe oraz graficzne:

  Audio: AAC, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, WAVE, MPEG-1 Layer III, FLAC, OGG, MP3, MP4, WA
[...]

»[Zobacz cały opis

Przeglądaj
1 - 60 | 61 - 120 | 121 - 180 | ... | 481 - 540 | 541 - 600 | 601 - 616
<< Poprzednia      Następna >>
Najlepsze strony Torrentowe Najlepsza Toplista Torrent Torrenty Torrentz forum Pozycjonowanie