Kategorie
Ranking
Programy
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Akcja
REKLAMA


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2017-07-17 12:10:19
Rozmiar: 980.27 MB
Seedów: 104
Peerów: 22
Pobrano: 6 razy

Aktualizuj trackery


Nex Machina: Death Machine *2017* - V1.05 0054.007 [MULTi13-PL] [GOG] [EXE]Wydanie GOG: Lipiec 2017
Premiera Gry: 20 Czerwca 2017
Gatunek: Akcji, Science Fiction, Izometryczne, Strzelanki
Producent: Housemarque
Wydawca: Housemarque

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Koreański, Japoński, Chiński Tradycyjny, Chiński Uproszczony, Turecki, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji - V1.05 0054.007
Nex Machina: Death Machine to wydana na platformę PC Windows strzelanka w klimatach science fiction. Wyprodukowało ją znane z takich gier jak Outland, Alienation, Dead Nation czy Resogun studio Housemarque. W pracach pomagał Eugene Jarvis, czyli projektant mający na koncie takie klasyki jak Robotron czy Smash TV.

Akcja gry osadzona została w bliżej nieokreślonej przyszłości, w czasach, gdy społeczeństwo stało się kompletnie zależne od nowoczesnych technologii. Nieustanny rozwój robotów sprawił, że zyskały one świadomość i uczucia. Maszyny szybko zrozumiały swoją wyższość nad ludźmi i postanowiły, że nie zamierzają dłużej służyć istotom od nich gorszym.

Niestety, większość ludzkości pozostaje zbyt zajęta mediami społecznościowymi i zabawą, aby dostrzec nadciągającą zagładę. My wcielamy się w jedną z osób, które zrozumiały skalę zagrożenia i postanowiły coś z tym zrobić. To na jej barki spada zadanie pokrzyżowania planów agresywnych maszyn.

Wydane na PC Windows Nex Machina: Death Machine to produkcja, która próbuje odtworzyć w nowoczesnej formie urok oldskulowych strzelanek z automatów. Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głową bohatera, a zabawa sprowadza się do walki z hordami robotów. Gra należy do kategorii twin-stick shooter, dzięki czemu mamy dużą swobodę prowadzenia ostrzału. Rozgrywkę urozmaica fakt, że wiele elementów otoczenia można zniszczyć.

Nadrzędną ideą autorów było przywrócenie specyficznego klimatu rywalizacji na punkty, znanego z automatów. Gra oferuje kilka poziomów sieciowych rankingów, pozwalając nam walczyć o czołowe pozycje na świecie, w danym kraju lub w obrębie pojedynczego miasta. Regularnie organizowane są też turnieje, a gracze mają dostęp do stale uaktualnianej listy wyzwań.

Autorzy postawili na efektowny styl graficzny, pełen jasnych kolorów i imponujących efektów świetlnych. Silnik gry, oprócz klasycznych wielokątów, wykorzystuje także technologię voxeli do wygenerowania niektórych elementów otoczenia, dzięki czemu niszczenie go przebiega w dynamiczny sposób.Rekomendowane: Intel Core i5-4690 3.5 GHz/AMD FX-4300 3.8 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 390 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-4690 3.5 GHz/AMD FX-4300 3.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760/Radeon R9 270 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Wybór Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
Jeśli Pobrałeś Grę, to Proszę Seeduj Minimum Przez Dwie Godziny. Dziękuję.

Trailer
Screeny
Screen 1:
Screen 1:
Screen 1:
Screen 1:
Lista plikówShow/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide[Pokaż/Ukryj trackery]
Podobne Pliki

Komentarze
Dodaj komentarz

Brak komentarzy!

Najlepsze strony Torrentowe Najlepsza Toplista Torrent Torrenty Torrentz forum Pozycjonowanie