Kategorie
Ranking
Programy
Ostatnie 30
Popularne
w Lipcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Przygodowe
REKLAMA


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2017-07-17 13:45:21
Rozmiar: 1.22 GB
Seedów: 35
Peerów: 12
Pobrano: 9 razy

Aktualizuj trackery


Among The Sleep *2014* [MULTi12-PL] [ISO] [PROPHET-SYMETRYCZNY]Wydanie: 17 Lipca 2017 (Correction Torrent) (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 29 Maja 2014
Gatunek: Przygodowe, FPP, Horror, Kickstarter, Eksploracyjne, Indie
Producent: Krillbite Studio
Wydawca: Krillbite Studio

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Norweski, Turecki, Węgierski, Ukraiński, Rosyjski, Czeski, Polski
Among The Sleep to rozgrywany z perspektywy FPP interaktywny horror, w którym wcielamy się w dwuletnie dziecko. Grę wyprodukowało niewielkie norweskie studio Krillbite, dla którego był to debiutancki projekt.

Gra zaczyna się pewnej nocy, gdy nasz bohater smacznie śpi w kołysce. Ze snu budzą go dziwne dźwięki i szkrab postanawia sprawdzić skąd one dochodzą. Podczas eksploracji, szybko odkrywa, że jego mama zniknęła z domu, wyrusza więc, aby ją odnaleźć.

Jego bujna wyobraźnia sprawia, że trafia do mocno surrealistycznych miejsc, z których uciec można jedynie poprzez odszukiwanie rodzinnych wspomnień. W tej niełatwej podróży towarzyszy nam pluszowy miś Teddy, który jest jedynym sojusznikiem w trakcie poszukiwań drogi powrotnej do domu. Zabawka ta służy też do oświetlania najciemniejszych pomieszczeń oraz tuneli.

Among The Sleep jest przygodówkowym horrorem kładącym nacisk na eksplorację, w którym akcja ukazana jest z perspektywy FPP. Zabawa polega głównie na badaniu otoczenia i szukaniu sposobu na dotarcie do kolejnych lokacji. Istotną rolę odgrywa też uciekanie przed potworami oraz rozwiązywanie prostych zagadek.

Kierowana przez gracza postać ma zaledwie 2 latka, więc większość poruszania odbywa się w formie raczkowania lub powolnego chodzenia, przez krótką chwilę możemy również pobiec. Niski wzrost bohatera oznacza także konieczność wspinania się na wiele obiektów. Ponadto, w tak młodym wieku dziecko nie wykształciło jeszcze w pełni mechanizmów rozumienia otaczającego go świata, więc obserwowana przez nie rzeczywistość nie zawsze odpowiada prawdzie i podlega ciągłym zmianom.Core i5 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP(SP2)/Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
Jeśli Pobrałeś Grę, to Proszę Seeduj Minimum Przez Dwie Godziny. Dziękuję.

Trailer
Screeny
Screen 1:
Screen 1:
Screen 1:
Screen 1:
Lista plikówShow/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide[Pokaż/Ukryj trackery]
Podobne Pliki

Komentarze
Dodaj komentarz

Brak komentarzy!

Najlepsze strony Torrentowe Najlepsza Toplista Torrent Torrenty Torrentz forum Pozycjonowanie