Kategorie
Ranking
RSS
Hostmark

vps z directadmin
Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
120,745
112
21
205,615
212
78
17,019
14
14
Ostatnie 30
Popularne
w Styczniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » cRPG

Dodał: wollf2
Data dodania:
2015-10-11 15:14:25
Rozmiar: 1.83 GB
Seedów: 0
Peerów: 0

Pobrano: 1 razy
Kondycja:Risen [PL] [DVD]Risen to stworzona przez studio Piranha Bytes gra z gatunku cRPG, będąca pierwszym projektem niemieckiej grupy od czasu wydania trzeciej odsłony Gothica. Produkt nie wiąże się w żaden sposób z sagą o przygodach Bezimiennego, gdyż nie pozwoliły na to prawa autorskie, pozostałe przy firmie JoWood.

Akcja tytułu rozpoczyna się na wyspie, której centralnym punktem jest czynny wulkan. Wokół niego ukształtował się zróżnicowany krajobraz, w którym można dostrzec góry, tereny bagniste czy kamieniste wybrzeża. Obszar obfituje w zróżnicowane gatunki fauny i flory oraz liczne, przemieszczające się częstokroć w grupach potwory. Wulkaniczną wyspę zamieszkują też ludzie i przedstawiciele innych ras. Próżno jednak szukać tu orków, krasnoludów czy elfów.

Gracz wciela się w postać zwykłego śmiertelnika, który stale uczy się, jak radzić sobie w niebezpiecznym świecie. Zadaniem bohatera jest eksploracja terenu i wykonywanie misji, które zlecają mu postacie niezależne (NPC) lub przywódcy frakcji obecnych na wyspie. Realizacja questów owocuje przyznaniem punktów doświadczenia oraz zapłatą w lokalnej walucie, za którą u handlarzy można kupić nowe typy broni albo jedzenie. Odnowienie zdrowia bohatera jest bowiem możliwe nie tylko za pomocą leczniczych mikstur, lecz również poprzez spożywanie posiłków i odpoczynek. Wraz z postępami w rozgrywce bohater otwiera kolejne rozdziały fabuły, które skłaniają go do zgłębiania umiejętności posługiwania się bronią jedno- i dwuręczną (mieczami, toporami, łukami itp.) oraz nauki zaklęć. Wydarzenia dziejące się w wirtualnym świecie sprawiają też, że od czasu do czasu heros komentuje swoje przeżycia krótkimi monologami.

Sterowanie śmiałkiem odbywa się za pośrednictwem myszy i klawiatury. Bohaterowi towarzyszymy dzień i noc, obserwując przy tym zmienne warunki pogodowe i dopracowaną grafikę – sylwetki niektórych osób wykonano przy użyciu 6 tys. wielokątów, a do przedstawienia terenu wykorzystano technologię HDR. Całość warstwy technicznej dopełniono użyciem komercyjnych modułów w rodzaju silnika Ageia Physx oraz ścieżką dźwiękową, skomponowaną przez Kaiego Rosenkranza.

Info gry:
Risen w polskiej wersji językowej - (kinowe napisy). Dwie wersję językowe angielska i polska. Seeduje od popołudnia do późnej nocy max 3:00. Proszę nie pisać w komentarzach "gdzie jest seed". Bo on jest w wyznaczonych godzinach i nie ode mnie zależy, kiedy torrent zostanie dodany do bazy danych. Miłego grania :) Jeśli będzie chęć, to wrzucę Risena 2 :)Wymagania sprzętowe:
- Core 2 Duo 3 GHz
- 2 GB RAM
- GeForce 8800 (512MB) lub lepsza
- 2.5 GB HDD
- Windows XP/Vista/7

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide[Pokaż/Ukryj trackery]
Podobne Pliki

Komentarze
Dodaj komentarz

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 3
Napisano dnia 2015-12-28 02:25:56 GMT- [Raport]
(orphaned)
nie ma cracka !!!!!
Napisano dnia 2016-04-03 13:10:58 GMT- [Raport]
KurczaKosmonauta
Ale jest mini Image. Uoooo, dzieki za klasyka.
Napisano dnia 2016-08-25 12:44:44 GMT- [Raport]
(orphaned)
nie dziala !!!!!! dalem w deamonie mini image i pluje sie wloz orginalny dysk
1 - 3
<< Poprzednia      Następna >>