Kategorie
Ranking
RSS
Hostmark

vps z directadmin
Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
123,874
63
6
212,853
238
26
17,757
16
0
Ostatnie 30
Popularne
w Marcu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Strategiczne

Dodał: NIEZNANY
Data dodania:
2021-02-23 15:11:57
Rozmiar: 19.32 GB
Seedów: 27
Peerów: 22

Pobrano: 29 razy
Kondycja:Phoenix Point: Year One Edition v.1.10 [GOG] (2019-2021)


Wydany: 03 grudnia 2019
Gatunek: RPG / Strategia / Licencje / 2019
Twórca: Snapshot Games Inc.
Wydawca: Snapshot Games Inc.
Typ publikacji: Licencja cyfrowa GOG.com
Język interfejsu: rosyjski, niemiecki, angielski, español, français, italiano, polski, 中文 (版)
Język głosu: angielski
Tablet: niewymagany (bez DRM)

Wersja gry: 1.10 (44829)
Dodatkowa zawartość:

  Album
  Książka o sztuce
  podręcznik
  Ścieżka dźwiękowa (mp3)
  Historie
  Tapeta

Ziemia została zaatakowana. Zmutowane zagrożenie ze strony obcych zagraża ostatnim resztkom ludzkości. Tylko „Projekt Feniks” - tajna organizacja składająca się z najlepszych umysłów i najodważniejszych żołnierzy pozostałych na Ziemi, może odeprzeć obcych i powstrzymać nieuniknione. Kieruj projektem Phoenix, aby badać i rozwijać nowe technologie i techniki, eksplorować zdewastowany świat, zarządzać zasobami i toczyć trudne bitwy.
  Ale nie musisz tego robić sam. Frakcje, w tym Nowe Jerycho, Sanhedryn i Wyznawcy Anu, a także ich odgałęzienia, mają własne wartości i poglądy na temat Pandoran. Możesz współpracować z frakcjami dzięki systemowi dyplomacji w Phoenix Point lub po prostu zmiażdżyć wszystkich wokół swoją siłą militarną. Cokolwiek wybierzesz, zwycięstwo nie przyjdzie łatwo.
Phoenix Point: Year One Edition to najbardziej kompletna edycja słynnej gry strategicznej twórcy X-COM, zawierająca wszystkie poprzednie dodatki, aktualizacje i dodatkową zawartość.
  Morze treści - to najbardziej kompletna edycja Phoenix Point, która zawiera 3 dodatki („Blood and Titan”, „Legacy of the Ancients” i „Living Weapon”), a także kilka aktualizacji, ulepszeń, poprawek i nowej zawartości stworzonej na podstawie życzeń naszej społeczności.
  Mutacja zagrożenia ze strony obcych - walcz z ciągle zmieniającymi się kosmitami, którzy dostosowują się do twojej taktyki i nie dają wytchnienia, nawet gdy twój zespół staje się potężniejszy i bardziej zaawansowany technologicznie.
  Odkryj sekrety Pandorowirusa - Phoenix Point ma złożoną narrację z wieloma zakończeniami, które można odblokować dopiero po kilku rozgrywkach. Odkryj tajemnicę pochodzenia mutantów, pandorawirusa i samej organizacji „Projekt Feniks” poprzez badania i dyplomację.
  Rozwijaj stosunki dyplomatyczne - Projekt Phoenix nie jest jedyną organizacją próbującą odzyskać Ziemię. Frakcja militarystów Nowego Jerycha, tajemniczy Wyznawcy Anu i zaawansowany technologicznie Sanhedryn oferują wyjątkowe nagrody za współpracę i zagrażanie swoim wrogom. Musisz zdecydować, jak z nimi wejść w interakcję i czy warto to robić.
  Przejmij kontrolę na polu bitwy - w Phoenix Point możesz nie tylko wyposażyć i dowodzić jednostkami, ale także bezpośrednio kontrolować strzały żołnierza w bitwie za pomocą unikalnego systemu swobodnego celowania. Celuj w słabe punkty, broń, cenne przedmioty lub po prostu w ciała przeciwników.
  Technologia nowej generacji o klasycznym rodowodzie - Phoenix Point została opracowana przez Juliana Gollopa, który stworzył serię X-COM w latach 90. Phoenix Point stał się najlepszą grą w swojej klasie, zachowując ducha X-COM i aktualizując grafikę, technologie i systemy do najnowszych standardów.

Instalacja:

  Uruchom instalator, zainstaluj grę.
  Grać.
Wymagania systemowe:
System operacyjny: Windows 7 i nowszy (x64)
Procesor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X4
RAM: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 950

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide[Pokaż/Ukryj trackery]
Podobne Pliki

Komentarze
Dodaj komentarz

Brak komentarzy!