Kategorie
Ranking
RSS
Hostmark

vps z directadmin
Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
137,707
57
49
251,127
214
170
21,305
13
6
Ostatnie 30
Popularne
w Grudniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Strategiczne

Dodał: Reynevan
Data dodania:
2021-10-22 22:03:18
Rozmiar: 2.26 GB
Seedów: 29
Peerów: 40

Pobrano: 9 razy
Kondycja:Kingdom.Wars.The.Plague - PLAZA *2021* [ENG] [iso]producent: Reverie World Studios
wydawca: Reverie World Studios
data wydania gry: 22 października 2021The Plague: Kingdom Wars to kolejna gra strategiczna stworzona przez niezależny zespół Reverie World Studios w ramach cyklu Kingdom Wars. Opisywany tytuł można uznać za kontynuację Medieval: Kingdom Wars, jako że przy produkcji twórcy początkowo oparli się na tamtym tytule. Jednak z czasem autorzy całkowicie przebudowali produkcję, poczynając od rozgrywki, a na warstwie audiowizualnej kończąc.

The Plague: Kingdom Wars w pewnym stopniu powiela schemat rozgrywki znany z poprzednich gier studia Reverie World oraz serii Total War. Tytuł jest grą strategiczną, w której zarządzamy swoją domeną i prowadzimy wojska do bitwy – wszystko to w czasie rzeczywistym. Zabawę rozpoczynamy jako jeden z ponad 300 średniowiecznych lordów lub władców, od drobnego szlachcica z Imperium Osmańskiego po cesarza Bizancjum. Karierę rozpoczynamy w 1347 roku, kiedy to Europa wyniszczana jest przez wojnę stuletnią oraz szalejącą zarazę. W tych niespokojnych czasach musimy zapewnić przetrwanie naszego władztwa. W tym celu zarządzamy naszymi włościami, rozwijamy miasta i zdobywamy surowce niezbędne do utrzymania gospodarki. Z czasem zawieramy sojusze z innymi władcami i zyskujemy nowe tereny, czy to dzięki dyplomacji, czy działaniom zbrojnym. W bitwach przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad armią, a w starciach na lądzie i na morzu może brać udział kilkanaście tysięcy jednostek. The Plague wprowadziło garść nowości w stosunku do poprzedniej średniowiecznej odsłony cyklu Kingdom Wars. Większa liczba dostępnych władców (w tym królów) oraz ponad 30 nowych nacji przełożyły się na rozleglejszą mapę świata, a systemy handlu i zarządzania miastem zostały znacząco rozbudowane. Ciekawym dodatkiem jest tryb tytułowej plagi, czyli czarnej śmierci. Obecność zarazy wymusza na nas podejmowanie kroków w celu wygaszenia epidemii, takie jak kwarantanny miast, izolowanie zakażonych regionów itd. Jeśli nie w smak nam walka z tak nieuchwytnym wrogiem, twórcy przygotowali alternatywę. Czarną śmierć mogą zastąpić zombie, które będą siać zniszczenie w całej Europie.

W przeciwieństwie do wcześniejszej odsłony cyklu, The Plague: Kingdom Wars nie oferuje trybu wieloosobowego. Bawić możemy się wyłącznie samotnie m.in. w ramach rozbudowanej kampanii oraz pojedynczych misjach, w tym tworzonych własnoręcznie w dedykowanym edytorze. Kwestie techniczne Trójwymiarowa oprawa wizualna The Plague: Kingdom Wars prezentuje przyzwoity poziom, z pięknymi krajobrazami i szczegółowymi modelami jednostek. Część z nich i wiele elementów początkowo zapożyczono z Medieval: Kingdom Wars, ale z czasem zostały one zastąpione nowymi. To samo dotyczy ścieżki dźwiękowej: twórcy dodali nowe utwory, w tym osobne motywy muzyczne dla każdej z kultur dostępnych w grze.MINIMALNE:
System operacyjny: Windows Vista
Procesor: 2.4 GHz Dual Core
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 / Radeon RX 480
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 5 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7 Processor or equivalent
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 980 / Radeon RX 490
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 5 GB

OPIS INSTALACJI:
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.
6. Graj
7. Pamiętaj jeżeli gra ci się podoba kup oryginał

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide[Pokaż/Ukryj trackery]

Komentarze
Dodaj komentarz

Brak komentarzy!