Kategorie
Ranking
RSS
Hostmark

vps z directadmin
Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
141,854
65
19
259,864
184
56
21,336
0
0
Ostatnie 30
Popularne
w Styczniu
==Torrent==
Kategoria: Gry PC » Akcja

Dodał: Reynevan
Data dodania:
2022-01-14 18:59:13
Rozmiar: 61.78 GB
Seedów: 0
Peerów: 0

Pobrano: 118 razy
Kondycja:God of War (v.1.0.438.9704) [PORTABLE] SteamRip-InsaneRamZes *2022* [PL] [exe]producent: Sony Interactive Entertainment / Jetpack Interactive
wydawca: Sony Interactive Entertainment
Data wydania gry: 14 stycznia 2022God of War jest siódmą odsłoną legendarnej serii slasherów God of War i pierwszą w całości przygotowaną z myślą o konsoli ósmej generacji. Za stworzenie gry, podobnie jak poprzednich części, odpowiada wewnętrzne studio deweloperskie Sony Interactive Entertainment Santa Monica. Cykl God Of War niezmiennie nastawiony jest na widowiskową krwawą akcję oraz efektowny model walki z potężnymi bossami. Co więcej, ich bohater, grecki wojownik Kratos, szybko stał się jedną z ikon gier wideo.

Głównym bohaterem God of War jest ponownie Kratos. Po wypełnionych gniewem i szaleństwem greckich przygodach, które zwieńczyła destrukcja Olimpu i śmierć wielu helleńskich bogów oraz herosów, protagonista ucieka na daleką Północ, szukając wytchnienia. Na miejscu znajduje nową miłość i zakłada rodzinę. Po niespodziewanej śmierci żony zostaje sam z młodym synem o imieniu Atreus. Niestety, spokój nie trwa zbyt długo, o czym Kratos przekonuje się, kiedy wyrusza ze swoją latoroślą rozsypać prochy zmarłej kobiety. Droga do celu usiana jest różnymi trudnościami, a na nieproszonych gości czeka armia znanych z mitologii nordyckiej bestii. W trakcie podróży Kratos musi również zmierzyć się z konsekwencjami dawnych czynów i wciąż buzującym w jego sercu niepohamowanym gniewem.

God of War wprowadza wcześniej nieobecne elementy rozgrywki, a także zmienia nieco jej tempo oraz przebieg. Widoczne jest to nie tylko w zmianie kamery, która teraz, na wzór współczesnych przygodowych gier akcji, znajduje się stałe za naszymi plecami, ale także w narracji i tonie całej historii. Kratos porzuca swoją ulubioną broń, połączone łańcuchami podwójne ostrza, na rzecz topora, który po rzuceniu można przywołać z powrotem. Oręż ulepszamy, dobierając specjalne ataki o różnorodnych cechach: dzięki nim możemy zwiększyć zadawane obrażenia czy zamrażać oponentów. Dodatkowo mamy do dyspozycji wiele rodzajów pancerzy, które możemy wzmacniać dzięki systemowi craftingu.

W trakcie przygody gracze przemierzają otwarte poziomy, skrywające wiele sekretów, zakamarków, a także opcjonalnych spotkań z wrogami. W grze nie mogło zabraknąć widowiskowych walk z bossami, będących jedną z charakterystycznych cech serii. Zamiast wieloetapowych starć opierających się w głównej mierze na quick time eventach, gracz prawie cały czas ma kontrolę nad ruchami Kratosa. Nad głową bossa wyświetlane są dwa paski, informujące o jego punktach życia oraz stopniu, w jakim został oszołomiony.

W walce pomaga nam również Atreus, któremu wydajemy polecenia osobnym przyciskiem. W odpowiednim momencie może on wesprzeć nas np. strzałami z łuku. Podobnie jak ojciec, chłopak zdobywa coraz lepszy pancerz i nowe umiejętności oraz ataki.

Autorzy God of War wykorzystali moc PS4, by zapewnić widowiskową akcję oraz oprawę graficzną, niemożliwą do osiągnięcia w poprzednich częściach cyklu. Tytuł oferuje również dodatkowe fajerwerki i opcje graficzne dla posiadaczy PlayStation 4 Pro. Ponownie mamy również do czynienia z wyjątkowo pomysłowymi i widowiskowymi przerywnikami filmowymi oraz wieloetapowymi walkami z bossami. Za stworzenie ścieżki dźwiękowej gry odpowiada amerykański kompozytor Bear McCreary, którego utwory mogliśmy usłyszeć w licznych nagradzanych serialach telewizyjnych, takich jak Battlestar Galactica, Eureka, Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D, The Walking Dead oraz Outlander.

Wersja pecetowa, wypuszczona niemal cztery lata po premierze konsolowej, oferuje szereg graficznych usprawnień wykorzystujących możliwości potężnych kart graficznych, w tym obsługę rozdzielczości 4K, zniesiony limit klatek animacji czy wsparcie technologii NVIDIA DLSS. Poza wsparciem dla kontrolerów Sony DualShock i DualSense, God of War obsługuje teraz także sterowanie przy pomocy myszy i klawiatury. Zaimplementowano też obsługę monitorów ultrapanoramicznych formatu 21:9.MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 960 (4 GB) lub AMD R9 290X (4 GB)
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 70 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) lub AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) lub AMD RX 570 (4 GB)
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 70 GB

OPIS INSTALACJI:
1. Pobierz
2. Uruchamiaj grę za pomocą GoW.exe
3. Graj
4. Pamiętaj jeżeli gra Ci się podoba wesprzyj programistów i kup ją

Trailer
Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide[Pokaż/Ukryj trackery]
Podobne Pliki

Komentarze
Dodaj komentarz

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 2
Napisano dnia 2022-01-14 20:21:30 GMT- [Raport]
ROKA1969
żeby sie ktoś nie zdziwił:

Język dialogów/głosu: rosyjski, angielski
Napisano dnia 2022-01-14 21:16:45 GMT- [Raport]
Reynevan
ROKA1969 a czy jest napisane PL-Dubbing?? Interfejs gry jest po Polsku więc nie rozumiem w czym problem...
1 - 2
<< Poprzednia      Następna >>