Kategorie
Ranking
RSS
Hostmark

vps z directadmin
Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
141,854
65
19
259,867
184
59
21,336
0
0
Ostatnie 30
Popularne
w Styczniu
==Torrent==
Kategoria: Książki » AudioBook

Dodał: nicollubin
Data dodania:
2022-01-14 20:44:53
Rozmiar: 1.36 GB
Seedów: 17
Peerów: 42

Pobrano: 112 razy
Kondycja:Steven Lee Myers - Nowy Car [audiobook PL] + [ebook PL] [epub mobi pdf]Steven Lee Myers
Nowy Car
biografia, autobiografia, pamiętnik
czyta: Andrzej Ferenc
czas: 25:01:26
[audiobook PL]

[ebook PL]
format [epub mobi pdf]To nie jest pierwsza biografia Putina, choć ta wydaje się najbardziej aktualna. Napisana z wielkim rozmachem i kompletna biografia aktualnego prezydenta Rosji, która śledzi jego losy od spowitego tajemnicą, pozbawionego wygód dzieciństwa, aż do dzisiejszych czasów - kiedy jest jednym z najbardziej konsekwentnych i zarazem nieodgadnionych przywódców we współczesnej historii świata, budzącym skrajne emocje - od wiernopoddańczego uwielbienia jednych, po zapiekłą nienawiść innych. Jej autorem jest były szef moskiewskiej redakcji "The New York Times", i - co należy uznać za niewątpliwą zaletę książki - jest chyba najbardziej wyważoną i obiektywną spośród opublikowanych dotąd biografii Władimira Putina, poruszającą niewątpliwe zalety jego charakteru z jednej, jak i nie zawsze do końca jasne role, jakie odegrał w historii rosyjskiej transformacji systemowej.
W porywającej opowieści o tym, w jaki sposób Putin zdobywał kolejne szczeble władzy, by w końcu zostać prezydentem Rosji, Steven Lee Myers wspomina jego najmłodsze lata przeżyte w skrajnej nędzy w Leningradzie, awanse w hierarchii KGB i wreszcie pełnię władzy. Towarzyszące jego karierze, znane czytelnikowi wydarzenia, takie jak zamach 11 września, wojna w Gruzji w 2008 roku, aneksja Krymu w 2014 roku czy też wciąż trwający konflikt na Ukrainie, zostały ukazane z zupełnie nowej perspektywy.
Książka napisana jest przystępnym językiem i poparta bogatym materiałem źródłowym, adresowana dla wszystkich tych, których interesuje świat, i chcą się dowiedzieć, co nowo odzyskana asertywność Rosji może znaczyć dla jego przyszłości.
____________________________________

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide[Pokaż/Ukryj trackery]
Podobne Pliki

Komentarze
Dodaj komentarz

Brak komentarzy!