Kategorie
Ranking
RSS
Hostmark

vps z directadmin
Statystyki
Użytkowników:
Zarejestrowanych wczoraj:
Zarejestrowanych dzisiaj:
Torrentów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
Warezów:
Dodanych wczoraj:
Dodanych dzisiaj:
166,570
24
38
322,245
165
183
27,470
9
6
Ostatnie 30
Popularne
w Czerwcu
Postanowienia ogólne

Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup - NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w tym serwisie.


Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tutaj pliki ( a nie da się inaczej niż po zaakceptowaniu wszystkich powyższych warunków) złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (paragraf 431.322.12 Internet Privacy Act podpisany w 1995 przez Billa Clintona), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób które zamieszczają tutaj swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów.


Wszystkie pliki umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to pliki o pogorszonej jakości, które mają Was zachęcić do zakupienia w sklepie oryginalnego nośnika. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Serwis Devil-Torrents.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zamieszczonych zasobów. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność!!!


 • Naruszenie praw autorskich należy zgłosić na: admin@devil-torrents.pl

 • W mailu należy podać: Imię i nazwisko osoby składającej roszczenie, nazwę kancelarii prawnej, adres, link do torrenta który narusza prawa autorskie oraz podstawę prawną.

 • Każde zgłoszenie zostanie sprawdzone niezwłocznie w trybie pilnym do 72h roboczych.


Digital Millennium Copyright Act

Devil-Torrents.pl zamierza w pełni zgodne z Digital Millennium Copyright Act "DMCA" przestrzegać przepisów, zwalnia to od odpowiedzialności w najszerszym zakresie prawa.

Podane poniżej są procedury, które Devil-Torrents.pl podąży do rozwiązywania wszelkich roszczeń naruszeń własności intelektualnej:

Wskazówki dla roszczeń z naruszenia praw własności intelektualnej.
Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich, lub że Twoje prawa własności intelektualnej zostały naruszone w inny sposób, prosimy o przedstawienie praw autorskich "Devil-Torrents.pl".

 1. Elektroniczny lub fizyczny podpis osoby upoważnionej do działania w imieniu właściciela praw autorskich lub innej własności intelektualnej, zainteresowania, które rzekomo zostały naruszone.
 2. Opis prac chronionych prawem autorskim lub innej własności intelektualnej, że roszczenia skarżącego zostały naruszone.
 3. Opis gdzie możemy go znaleźć na stronie (np. unikalny adres URL do pliku);
 4. Oświadczenie skarżącego złożone pod groźbą odpowiedzialności karnej, że skarżący jest właścicielem praw autorskich lub praw własności intelektualnej lub jest upoważniony do działania w imieniu praw autorskich za pośrednictwem e-mail: admin@devil-torrents.pl

Administrator serwisu Devil-Torrents.pl po zgłoszeniu Digital Millennium Copyright Act ma obowiązek:

 1. Usunąć dany plik w czasie nie mniejszym jak 24h, ale nie większym jak 72h od czasu otrzymania i przeczytania zgłoszenia.
 2. Poinformować danego usera o DMCA z jakiego powodu plik został usunięty z serwisu Devil-Torrents.pl
 3. Zablokować plik oraz uniemożliwić ponowne jego dodanie

Zobowiązanie

Z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późniejszymi zmianami).
Na mocy art. 14 tej drugiej Administrator serwisu, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia, niezwłocznie uniemożliwi dostęp do danych naruszających prawo lub związanej z nimi działalności, zostaje pod takim warunkiem zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej.
Osoba nie może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej ,która jest odpowiedzialna za udostępnianie materiałów naruszających prawo po usunięciu materiałów naruszających prawa autorskie.

OSOBA ZGŁASZAJĄCA DMCA JEST ZOBOWIĄZANA DO ZAAKCEPTOWANIA POWYŻSZEGO ZGŁOSZENIA DMCA W PRZECIWNYM WYPADKU ZGŁOSZENIE NIE BĘDZIE BRANE POD UWAGĘ

Zgłoszenia DMCA przyjmujemy tylko w języku polskim oraz angielskim pod adresem e-mail: admin@devil-torrents.pl


Regulamin panujący na Shoutbox'ie

» Nie używaj wulgarnego słownictwa oraz nie obrażaj innych, jeżeli masz zamiar przedstawić komuś poglądy oraz opinie które mogą        obrażać inne osoby rób to na pw.
  » Jeśli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz...
  » Nie podawaj linków do stron z crackami i serialami.
  » Nie podawaj linków do innych stron z torentami.
  » Nie cytuj swoich prywatnych wiadomości.

Brak zastosowania się do tych zasad może skutkować zablokowaniem shoutboxa, warnem lub zbanowaniem konta.


Zasady wstawiania torrentów

> Nie wstawiamy pozycji bez obrazków.
> Nie wstawiamy pozycji bez opisu, tytułu, to samo tyczy się posterów.
> Dozwolone jest dopisywanie nicków w posterach i tytułach.
> Nie wstawiamy warezów i dodajemy linków które nie mają nic wspólnego z tym działem.

Dziękujemy za upload oraz życzymy miłego korzystania z serwisu !


Objaśnienie Rang

Rangi za wstawianie Torrentów:
 • User - Jest to neutralna ranga osoby, która używa konta to własnych celów, nie uczestniczy w życiu strony.
 • Power User - 100 Torrentów
 • Super User - 300 Torrentów
 • Uploader - 500 Torrentów

Rangi specjalne:
 • Partner - System Partnerski
 • DT Maniak- Rangę tę otrzymuje osoba, która udziela się na SB/Forum, uczestniczy w konkursach.
 • Lady - Rangę tę otrzymuje płeć żeńska, która przeważnie udziela się na SB/Forum.
 • Przyjaciel - Rangę tę otrzymuje płeć męska, który przeważnie udziela się na SB/Forum.
 • VIP - Rangę tę otrzymuje osoba, która w znacznym stopniu przyczyniła się do rozwinięcia strony i jest aktywny w życiu strony.

Administracja strony:
 • Moderator - Rangę tę otrzymuje osoba, która ma na celu utrzymanie porządku na stronie, SB/Forum, komentarzach. Pomaga użytkownikom w rozwiązywaniu problemów, posiada podstawowe narzędzia techniczne.
 • Administrator - Rangę tę otrzymuje osoba, która awansowała z poziomu Moderatora, ma więcej uprawnień i przywilejów, do zadań administratora należy min. nadzorowanie pracy Moderatorów, posiada więcej narzędzi technicznych.
 • SySop - Najwyższy stopień rangowy strony nadzoruje prace Moderatorów oraz Administratorów, najważniejsza osoba na stronie tzw. BOSS. Posiadający pełną władze na stronie.


Regulamin edytowany 2022-09-10 15:36:06 GMT

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE